Onderscheidingen bij brandweer Heiloo Broers aangehouden na vechtpartij Getuigen gezocht van verdachte situatie 'Feest zonder alcohol is ook leuk' ■■■1 H E I L O O 3 POLITIE BERICHTEN éi! Leerlingen JPT organiseren 'Lots of Fun No Alcohol' Sucadelappen Shoarmavlees Zalmsalade 150 gram halen 100 GRAM BETALEN 5 stuks voor UITKIJKPOST 6 FEBRUARI 2008 De jubilarissen en brandweermensen die dit jaar in rang zijn bevorderd. Foto: Mario Sacksioni De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.001/m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.001/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. HEILOO - Burgemeester Hans Romeyn van de gemeente Heiloo heeft zaterdagavond tij dens de jaarvergadering brand weercommandant Martin Lambert het verzilverd brand- weerkruis opgespeld. Lambert kreeg de onderscheiding vanwege zijn 25-jarig dienstverband. Er waren zaterdag ook onderschei dingen voor plaatsvervangend com mandant Wim Grootendorst en Johan Koedijk. Zij vierden hun 20- jarig jubileum. Grootendorst en Koedijk ontvingen een bronzen brandweerkruis en eretekens beho rende bij de vrijwilligersmedaille openbare orde en veiligheid. Tijdens de jaarvergadering werd ook een tiental brandweermensen in rang bevorderd. Ook zij ontvingen de onderscheidingstekens en bloemen uit handen van de burgemeester. Burgemeester Romeyn richtte tij dens de jaarvergadering het woord tot de jubilarissen. Hij roemde hun inzet en onderstreepte het belang van de brandweer voor de gemeente Heiloo. Behalve de eretekens waren er ook oorkondes en bloemen voor de brandweermannen. ALKMAAR - Een 17-jarige jon geman uit Heiloo zocht zondag rond 01.00 uur in een café aan de Houttil in Alkmaar ruzie met enkele jongemannen die hem een paar maanden geleden had den belaagd. Zijn 20-jarige broer ging hem hel pen en sloeg met een bierglas op het hoofd van een 21-jarige man uit Heiloo. Die had hierdoor een sneet je in zijn voorhoofd en werd ver voerd naar het ziekenhuis. De broers hebben hierna het café verla ten. De 17-jarige jongeman kon kort hierna, op basis van een signale ment, worden aangehouden op de Paternosterstraat. Even later meldde zijn 20-jarige broer zich, naar aanleiding van een telefonisch verzoek van de politie, op het bureau. De beide broers zijn in de loop van de middag met een proces-verbaal op zak heengezon den. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces REGIO - In Heiloo, Limmen en Castricum is de afgelopen twee maanden een man actief die stoffen aanbiedt aan oudere dames. De man spreekt mensen op straat aan en biedt hen stoffen, of de andere keer kleding aan die hij in de kofferbak van zijn auto heeft liggen of in een koffer heeft zitten. Deze stoffen en kleding zijn volgens hem afkomstig van beurzen en modes hows. Hij biedt dan vervolgens aan mensen aan met hen naar hun huis te rijden, en probeert hen daar geld afhandig te maken. De man rijdt in een donkerblauwe Mercedes en is circa 65 jaar oud. Hij spreekt met een Nederlands/Duits accent. De politie wil graag in contact komen met mensen die soortgelijke situaties hebben meegemaakt om te beoordelen of er hier sprake is van strafbare feiten. Heeft u hierover informatie neem dan contact op met de politie Noord-Holland Noord, recherche Heiloo via telefoonnummer 0900- 8844. HEILOO - Alle ingrediënten voor een geslaagd feest zijn 14 februari aanwezig in Bob's Party Palace Uitgeest. Drie leerlingen, Milou Beems, Bo Pesch en Charlotte Bus van het Jac P Thijsse college in Castricum hou den dan namelijk een feest zonder alcohol, 'Lots of Fun No Alcohol' genaamd, Een feest voor de klassen drie VMBO tot en met zes VWO zonder alcohol, maar mét drie DJ's waaronder de bekende Prunk Le Funk. Dit om te laten zien dat een avond ook leuk kan zijn zonder alcohol. Het begon met het maken van een profielwerkstuk! Onderdeel daarvan was het organiseren van een feest. „Wij wilden wel een bij zonder feest, want dan trek je spon sors aan", aldus Charlotte. „Op tele visie hoorden we dat het drank gebruik onder jongeren zo hoog ligt. Wij bedachten toen dat een feest zonder alcohol een goed idee is." Niet dat het drietal nooit alcohol drinkt. Charlotte: „Natuurlijk drin ken wij ook wel eens. Maar als ik zie dat meiden van 12 of 13 jaar niet meer of hun benen kunnen staan van de alcohol, dan vind ik dat wel erg ver gaan." Omdat de jeugd niet snel naar een feest zonder alcohol gaat, vonden de drie meiden dat er bijzondere acts moesten komen. En daar hebben ze veel werk aan gehad. Op financieel en creatief gebied, de meiden moesten zelf alles regelen. Dat was niet altijd even gemakkelijk. „We hebben heel veel artiesten gemaild en veel gebeld, maar het was erg moeilijk iemand te vinden", vertelt Milou. „Tijdens de kerstvakantie zagen we het ook haast niet meer zitten. We wilden er echt mee stoppen, we dachten het niet meer te kunnen realiseren." En net dan is de gemeente Castricum bereid het feest te subsidiëren. „Toen konden en wilden we niet meer terug en hebben alles op alles gezet om artiesten te vinden." Inmiddels zijn de voorbereidingen in volle gang en met Valentijnsdag in zicht, wordt de laatste hand gelegd aan de versie ringen. Er is voor de leerlingen geen dresscode wel moeten ze hun schoolpas mee hebben. Het feest zal duren van 21.00 tot en met 01.00 uur. v¥ - Milou Beems, Charlotte Bus en Bo Pesch houden 14 februari een feest zonder alcohol in Bob's Party Palace. Foto. Mario Sacksioni ADVERTENTIE KEURSLAGER »t Loo 27 - Heiloo - 533 17 500 gram bakkerij 500 gram, kip en varkensvlees Bij 150 gram Gebrade.n rosbief GRATIS 100 gram ES*9* Gesneden leverworst

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3