contact Je kunt diabetes type 2 krijgen van je vader of moeder. Burgerjaarverslag 2007 Meer informatie? Kom langs! Waar Niet waar 20 nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Wet milieubeheer ffBÊtm ÉigSt Verkeer INFORMATIE Wetenschappelijk onderzoek, mede betaald door het Diabetes Fonds, laat zien dat je de aanleg voor diabetes type 2 kunt erven van je ouders. Het is dus waar. Het goede nieuws is dat je zelf veel kunt doen om diabetes type 2 te voorkomen. Meer weten? Vraag de gratis informatie aan over diabetes en# erfelijkheid via www.diabetesfonds.nl of bel 0800-5766123. Diabetes Fonds 5 MAART 2008 UITKIJKPOST Voor meer informatie bent u van harte welkom op het gemeentehuis van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uuur. Beheer Open Ruimte is open van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 16.00 uur en zaterdag tussen 09.00 en 12.00 uur. Meldingen in het kader van de Wet milieubeheer Van de navolgende bedrijven zijn op grond van het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer (Activiteitenbesluit) en de bijbehorende Regeling algemene regels voor inrich tingen milieubeheer (Ministeriële Regeling) meldingen ontvangen. - Nuon Warmte, hoek Boekelermeerweg/ Het Gemaal te Heiloo, voor het oprich ten van een warmtecentrale - West Trading B.V., De Droogmakerij 43 te Heiloo, voor het oprichten van een groothandel in autobekledings- stoffen, kunstleer, tapijt en autoleder. Ter inzage Deze meldingen liggen gedurende vier weken vanaf 6 maart tot en met 3 april 2008 ter inzage bij de balie Bouwen en wonen in het gemeentehuis. Meer informatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer G. de Pijper van de milieudienst Regio Alkmaar, telefoonnummer 072 548 84 66. Als bijlage bij deze Uitkijkpost treft u het burgerjaarverslag 2007 aan. In het burgerjaarverslag doet de burgemeester van Heiloo verslag van een aantal zaken die de gemeente in 2007 aangepakt heeft. En hij geeft aan wat de gemeente in 2008 gaat doen. Het motto: gewoon doen Burgemeester Hans Romeyn: "Je moet als bestuurder niet alleen gewóón doen - iets wat ik overigens iedereen kan aanraden - je moet ook gewoon dóén. Gewoon het dorp ingaan, gewoon goed luisteren naar inwoners, en gewoon je werk doen. Ook in 2007 is weer veel beleid samen met inwoners gemaakt. Ik denk daarbij aan het Verkeersplan en aan de Wet Maatschappelijke Ondersteuning. Bewoners van Heiloo zijn betrokken inwoners, dat bleek maar weer eens. En dat waardeer ik.' In het burgerjaarverslag van 2007 komen diverse onderwerpen aan bod, zoals het beleid over de Wmo, het Verkeersplan waarvoor de gemeente de digitale snelweg inzette, en de uitbreiding van de dienstverlening van de gemeente. Op dinsdag 11 maart bespreekt de raadscommissie Bestuurlijke Zaken het burgerjaarverslag. U bent daarbij uiteraard welkom. De vergadering begint om 20.00 uur in het gemeentehuis van Heiloo (oude ingang). I 6IMCINFI» mffiSm heiloo f Fietsende scholieren niet via Oosterzijweg De komende maanden maakt er vrachtverkeer gebruik van een klein deel van de Oosterzijweg. Dit in ver band met de bouw van twintig wonin gen op het Germefa-terrein. Kinderen die op de fiets via de Oosterzijweg in Alkmaar of Castricum naar school gaan, kunnen het beste een andere route nemen. Vorige week heeft het www.heiloo.nl college van burgemeester en wethou ders van Heiloo een ontheffing ver leend voor bouwverkeer. De ontheffing geldt voor bouwverkeer dat tot 16 januari 2009 gebruik mag maken van een klein gedeelte van de Oosterzijweg. Op het voormalige Germefa-terrein wordt het complex 'Het Zilverhof gebouwd. Het bouwterrein is alleen bereikbaar via de Oosterzijweg, waar tot voor kort een verbod voor vracht verkeer gold. Vrachtauto's van bedrij ven die leveringen komen doen of werkzaamheden verrichten hebben daarvoor nu ontheffing gekregen. Zij rijden vanaf de Ken nemerstraatweg, via de Ypesteinerlaan, de Nijverheidsweg en industrieterrein Oosterzij via een klein stukje Oosterzijweg naar het bouwterrein. Veel kinderen rijden dagelijks op hun fiets over de Oosterzijweg naar hun school. Een groot aantal kinderen maakt gebruik van de bruggetjes tus sen Ypestein en de Oosterzijweg en komt dan langs Het Zilverhof. Deze kinderen wordt aangeraden om via een andere route naar school te fietsen. Scholieren die naar Alkmaar rijden kunnen gebruik maken van het Zwarte Laantje of de Ypesteinerlaan. Kinderen die naar Castricum fietsen kunnen over het bruggetje bij de Boog of via de Ypesteinerlaan rijden. In het voorjaar van 2009 wordt de Oosterzijweg weer afgesloten voor al het vrachtverkeer. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de afdeling Ingenieursbureau, mevrouw E. Negenman, telefoonnummer 072 535 67 63. DIABETES ERFELIJKHEID Elke oplossing begint met onderzoek.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 20