Informatie-avond Stichting Bloemendagen Limmen Hulp gezocht Timmerdorp Egmond gelezen worden NIEUWS UIT DE REGIO Limmer huisarts opent expositie in Vredeburg Ook de toekomst van deze jarenlange traditie zal besproken worden - Grote brand De Woude Programma 6 maart t/m 12 maart 2008 "Earth" "Nloordwijven" "Lady Chatterlcy" "JUN0" "Asterix en de Olympische Spelen" (NL) "K3 en de Kattenprins" www.corsobioscoop.nl Laatste winterwedstrijd HSV Limmen 5 MAART 2008 LIMMEN - Deze week ont vangt iedere inwoner van Limmen het informatie bulle tin over de Bloemendagen. Hierin staat alle benodigde informatie over de aankomen de Bloemendagen, die gepland staan van 26 april tot en met 1 mei. Om in de stemming te komen organiseert de Stichting Bloemendagen Limmen op dinsdag 11 maart vanaf 19.45 uur een informatie avond in café-bar De Lantaarn in Limmen. Tijdens deze avond zullen de juryrapporten van vorig jaar uitge reikt worden aan alle aanwezige prikploegen. Dit is een fraai gebon den boekwerk waarin alle mozaïe ken staan afgebeeld met het com mentaar van de jury erbij Deze opmerkingen zouden van nut kunnen zijn bij het maken van uw aankomend mozaïek. Er wordt gesproken over het inkorten en het opleuken van de route. Wellicht dat u nog leuke ideeën heeft om de route wat aantrekkelijker te maken voor de bezoekers. Tevens zal er worden ingegaan op de toekomst van de Bloemendagen. En natuur lijk ontbreken de films van twintig jaar terug en van vorig jaar niet. Er zijn verschillende stichtings leden aanwezig voor vragen of opmerkingen. Wanneer u geen informatiebulletin heeft ontvangen, dan kunt u deze op de website downloaden of lezen: www.bloemendagenlimmen.nl. Over twee maanden gonst het in Limmen van de activiteiten tijdens de voorbereidingen van de tradi tionele Bloemendagen, die dit jaar voor de 56ste maal worden gehouden. Archieffoto: Mario Sacksioni DE WOUDE - Bij een brand op een boerderij op De Woude zijn in de nacht van vrijdag op zaterdag onge veer 70 koeien en 220 schapen om het leven gekomen. Twee schuren van de boerderij zijn in vlammen opgegaan. De brand brak rond 3.00 uur uit en is vrijwel zeker 'ontstaan door blikseminslag. Binnen tien minuten was de brand weer ter plaatse om de brand te blussen. Het betrof de blusboot uit Akersloot en twee tankautospuiten van Graft/De Rijp en de Schermer. Tegelijkertijd met de brandweer is het veerpont van De Woude gewaarschuwd, zodat deze klaar stond om de brandweerauto's over te varen. In totaal werd de brand door vijftig brandweermensen bestreden. Bij de brand is asbest vrijgekomen. De verspreiding van de asbest beperkte zich tot een gebied van ongeveer honderd meter ten oosten van de boerderij. Dit gebied wordt momenteel door een gespecialiseerd bedrijf gesaneerd. De ruiming van de dode dieren is inmiddels door een gespecialiseerd bedrijf gedaan. Hierbij werd men geassisteerd door de Dorpshulpverlening van De Woude. Ook de dorpsraad heeft veel hulp geboden. Voor de nazorg van de gedupeerden is slachtofferhulp ingeschakeld. OJ ADVERTENTIE donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag 14.30 uur maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 18.30 uur zondag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 uur zondag, dinsdag woensdag 20.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 14.30 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur woensdag 14.00 uur Dorpsstraat 70 Castricum •Tel.0251 - 65 22 91 LIMMEN - De vijfde en laatste winterwedstrijd van de HSV Limmen en buurverenigingen wordt gevist op zondag 8 maart. Viswater is het Maalwater te Heiloo. Gevist zal worden in de noordervij ver, indien er veel deelnemers zijn zal ook de kleine vijver worden uit gezet. Verzamelen bij de super markt aan de Vuurbaak te Limmen om 08.00 uur. Rond 09.00 uur is het startschot van de wedstrijd die 2,5 uur duurt. Opgeven bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056 of 06-27872854, tot zaterdag 19.00 uur. Het Maalwater is een vijvercomplex met dieptes tot twee meter. De bodem is zacht en daardoor is dit water uitermate geschikt voor bra sem. Als deze vissen goed azen dan zijn vangsten van tien kilo en meer goed mogelijk. Verder kan men een net voorns vangen, en kan men als ver rassing grote zeelten verwachten. Alle bekende witvistechnieken zijn hier goed toepasbaar, hoewel de dobbervisserij meestal beter is dan de visserij met korven en werplood. De kampioen van de competitie is al bekend, maar de overige prijzen zijn nog zeker niet verdeeld. Tot de kanshebbers behoren onder andere Dick Pekel, Jan Walta, Co Duinmeijer en Marcel Acquoy. Kosten voor deelname: 2,50. EGMOND - Ook dit jaar zal Jeugdbelangen Egmond aan den Hoef in samenwerking met Stichting Welzijn Bergen in de eerste week van de zomervak antie een Timmerdorp organi seren. Het thema dit jaar wordt: De Wereld Rond. Maar zoals ieder jaar is het inplannen van de ouderhulp een probleem. Daarom wil de organisa tie een beroep op u doen. Er wor den personen van 16 jaar en ouder gezocht die liefst van maandag tot en met donderdag op een hut willen assisteren. Vooral voor de eerste bouwdag, maandag 30 juni, is men dringend op zoek naar vaders, opa's oom's, buurmannen die de kinderen willen helpen om een mooie hut neer te zetten. Verder is iedereen die zich tijdens de vakantie geen raad weet met alle vrye uren wel kom! Gebleken is dat het noodzakelijk is het Timmerdorp ks avonds en 's nachts te bewaken. Ook hier is extra hulp voor nodig. De organisa tie is op zoek naar een aantal vol wassenen, die op het timmerdorp- terrein blijven overnachten. Heeft u interesse of wilt u meer informatie, bel dan met: Anneke Koopman, tel. 072-5066852 of Jakob Pronk, tel. 072-5065432. De meest uiteenlopende materialen die kunnen worden gebruikt voor de hutten van de kinderen vinden hun weg naar het timmer- dorpterrein. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 21