Bearpaw herdenkt Ginty Vrede op Slamm Gala Wijkentoernooi volleybal Effect SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Deelnemen en sportiviteit staan voorop De bezoeken waren emotioneel aangrijpend en hartverwarmend Topschakers onderuit bij SV Oppositie Instuifmiddag Handbalvereniging Meervogels sport3i HSV supporters bereiken de top van Afrika Kennismaken met volleybal? Doe mee met het wijkenvolleybaltoernooi van Effect. Eigen foto KICK, BOKSEN HEILOO - Afgelopen zondag kwam Lotte Damen uit voor Bearpaw Gym Heiloo op het vierde Slamm Gala Nederland versus Thailand in Almere. Lotte vocht een van de eerste partijen tegen Debby de Boer van Rony Universal Gym. De B-party was erg spannend en begon gelijk explosief. De beide dames waren sterk en goed op con ditie. Lotte stompte hard met een combinatie links direct en rechtse hoek. Een aantal van haar rechtse directe waren goed raak op het gezicht van tegenstandster. Ook plaatste Lotte een paar goede Low kicks. Debby de Boer bleek echter een felle tante, zij gaf Lotte, heel weinig speling omdat zij de druk continu opvoerde. Hierbij moest Lotte achteruit vechten en had hierdoor te weinig ruimte om haar ding te doen. Een goed gevecht maar uiteindelijk won Debby de partij op punten. Ook werd er op de Slamm avond stilgestaan by het overlijden van onze wereldkampioen kickboxen Ginty Vrede. De familie die ook aan wezig was werd op de avond toege zongen en er werd een film getoond waar ook foto's van Ginty in te zien waren. Het was een aangrypend moment en erg byzonder om met zo velen stil te staan by het verlies van zo een byzonder mens als Ginty Vrede. Met de een na laatste buiten landse party die Ginty in Suriname in december 2008 won zijn er ook 33 dozen speelgoed naar Paramaribo verscheept Dit speel goed was bestemd voor de kinderen in Surinaamse weeshuizen. De zogenaamde sinterklaasactie (kickboxer gaat als Sinterklaas naar Suriname) is een groot suc ces geworden. Een van de bezoch te tehuizen is het Parelhuis waar tien kindertjes zitten met hiv, de oudste is 8 jaar. Omdat dit tehuis snel naar een groter pand ging verhuizen waren het speelgoed en de boeken meer dan welkom. De twee andere tehuizen zijn het Lotjeshuis en een tehuis en dagop vang voor geestelyk gehandicap ten, het SOGK. De bezoeken waren emotioneel zeer aangrijpend en tegelijkertijd was het hartverwarmend om de kinderen zo blij te zien toen zij in het Lotjeshuis allemaal een beer kregen! VOLLEYBAL HEILOO - Op zondag 6 april vindt het jaarlijks terugkerende wijkenvolleybaltoernooi plaats, georganiseerd door volleybal vereniging Effect. By dit toernooi staat deelnemen voorop en presteren is leuk maar niet het belangrijkste. Een gezellige mogelijkheid om kennis te maken met de volleybalsport samen met familie, vrienden of kennissen. Het toernooi wordt gehouden tussen 11.00 en 16.00 uur in Sporthal Het Vennewater. Iedereen die met fami lie, wijk, bedrijf, vereniging of ander soort team wil meedoen is welkom. Het inschrijfgeld bedraagt 20,- en opgeven kan telefonisch by E Kraakman, tel. 072-5332713 of via p.kraakman@clusius.nl. Sluitingsdatum voor het inschrijven is zondag 10 maart. Er wordt gespeeld op diverse niveaus: A- Poule competitie- B-poule recrea tie-, en C-Poule campingniveau. HEILOO- Bij de schaakvereniging Oppositie werd de tweede avond gespeeld in het Rapidtoernooi. Dit toernooi beslaat drie avonden, verspreid over het seizoen. Elke avond worden driQ. ronden gespeeld met een beperkte bedenktyd, namelijk twintig minu ten. Wie de tyd overschrijdt is het haasje. Nu is twintig minuten nog heel wat, maar voor grote overpeinzin gen is geen tijd. De klok is de scherprechter en dat maakt zo'n toernooi extreem span nend. Na zes ronden, op twee avonden dus, staan drie spelers bovenaan met vyf punten uit zes wedstrijden: Lourens van Veelen, Albert Bouma en Herman Maas. Alledrie hebben ze een partij verlo ren en wel van een van de andere twee. Beryamin Plaggenborg volgt op een half puntje als lachende derde. Zo wordt het ongetwijfeld een spannende laatste avond over een paar weken. Enkele opvallende uitslagen gedu rende deze tweede avond: de oude rot Folkertsma verschalkt Meyles, de steeds sterker wordende van de Ark verslaat webmaster en voor malig kampioen Jongkind, van Etten verslaat Smit, Shannon Vlaar wint van Smith en Meyles. De jonge Tiffany Vlaar remiseert met Smit. De gouddelvers op deze tweede avond waren Maas en Shannon Vlaar met drie uit drie. HEILOO - Voor Henny en Gerard Baltus is een lang gekoesterde wens in vervulling gegaan. Na een mooie, doch zware klim van zes dagen bereikten zij op 3 februari de top van de Kilimanjaro in Afrika, op een hoogte van maar liefst 5895 meter. Als trouwe HSV supporters heb ben zij daar het clubshirt achtergelaten. Wie weet komt er ooit nog eens een spits uit Afrika naar HSV! Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 29