Zeevogels pakt punten Dorssports zoekt 25 ongetrainde personen! Judoka's plaatsen zich voor kampioenschappen Limmen 1 wint cruciaal duel tegen Vios in Warmenhuizen SPORT INGEZONDEN MEDEDELING Jeugd tot 12 jaar naar kampioenschap Noord-Holland Zondag neemt Limmen het thuis op tegen Schagen Instuifmiddag handbalvereniging Meervogels Ledenvergadering TC Heiloo United U ITKIJ KPOST 5 MAART 200 VOETBAL EGMOND - Zeevogels heeft in de thuiswedstrijd tegen Alkmaarsche Boys drie belang rijke punten gepakt. In de beginfase begonnen de Hoevers slecht en kwamen een aantal keren goed weg. In de loop van de eerste helft kwamen de withemden beter in de wedstrijd. Op slag van rust kwam Zeevogels zelfs op voorsprong. De doelman van de Boys wist een inzet nog te keren maar zag de rebound goed ingeschoten worden door Paul Zwart; 1-0. Na rust kwa men de Boys weer snel op gelijke hoogte. Doelman Marcel van Velzen zag de bal, gedragen door de wind, van een grote afstand achter hem in het net slaan; 1-1 De grote man in de gelederen bij de thuisclub was Niels Bijlander. Halverwege de tweede helft zette hij zijn ploeg op voor sprong; 2-1 In het vervolg hadden zowel de gasten als de gastheren nog moge lijkheden op een doelpunt. Een gelijkspel had de verhoudingen in het veld het beste weergegeven maar de drie punten waren meer dan welkom bij de withemden. De staartploegen staan nu op een bijna veilige afstand. Heilooër Bridgeclub HEILOO - De uitslag van dinsdag 26 februari: A-lijn 1. Klerk - Stark 58,33» 2. Oosterwijk - Warmenhoven 57»92 3- Gootjen - Hurkmans 57,50. B-lijn 1/2. Klop-van der Laan 63,54, Reuzenaar - Schaaper 63,54, Greijer-Hentzen 51,04. Donderdag 28 februari: A-lijn 1. Familie Smit 58,75, 2. Hendrikse - Bes 56,77,3. Cnossen - Cnossen 56,25. B-lijn: 1. fam Leek 63,33, 2. Haan - Hurkmans 56,67,3. Post - Schreiber 53,75. C-lijn: 1. Evers - Knoop 61,67, 2. familie Kuijper 55,3. Vink - Weel 54,17. D-lijn: 1. Van der Noord - Rotteveel 58,85, 2. Van Dokkum - Oei 55.73 3- familie Rey 54,69. Bridgeclub Sans Atout HEILOO - De uitslagen van de maandag 3 maart gespeelde wedstrijden zijn als volgt: A-lijn 1. Van der Klis - Bakker 64.2, 2. Glorie - Thoes 59.4,3. Middelbeek - van Duijn 56.3,4. van Heivoort - Schouten 54.9; B-lijn 1. Doornbos - van Es 54.6, 2. Dolmans - Schouten 53.3,3. Heusy - Schoonemeijer 52.9,4. Dijkema - Kuiper 50.8; C-lijn 1. Boot - Kat 59.7, 2. Feijen - Magermans 57.3,3. Bakker - van Dam 56.6,4. Brink - Grootjen 54.2. Bridgeclub Fumez Pas HEILOO - De uitslag van de door Fumez Pas op afgelopen donderdag gespeelde wedstrijd is als volgt: A-lijn: 1. Harmse - Harmse 59,2; 2/3. Van der Bogaerde - Haafkens en Hoeksema - Rosier 56,7; B- lijn: 1. Oudhof - Oudhof 59,6; 2. Eltink - Eltink 57,1; 3. Tr. de Vries - H. Hoogland 56,7; C lijn: 1. Dekker - Bruin 65,4; 2. Noordenbos - Vasbinder 60,4; 3. Dekker - Dekker 55,8; D lijn: 1. Settels - Settels 68,8; 2. Vlaar - van der Weijden 60,9; 3. van Went - van Went 58,3- Bridgeclub het Oosthonk HEILOO - De uitslagen van bridgeclub Oosthonk gespeeld op woensdag 27 februari zijn als volgt: A-lijn: 1. J. Beerse - D. De Klerk 75.42, 2. Dames Eveleens - Santifort 63.75,3. Familie Cnossen 57,08. B-lijn: 1. A. Kemper - P. Van Lochem 65,83, 2. Familie Oei 64,58, dames Bakker - Oostermeyer 60,42. Damclub Heiloo HEILOO - De uitslagen van de bekerronde van damclub Heiloo, gespeeld op 21 februari is als volgt: T. Heyne - P. Schouten 1-1, S. Klerk - A. Valkering 3-0, W. Solleveld - A. Stegeman 0-3. De uitsla gen van 18 februari zijn als volgt: F. Schouten - A. Valkering 3-0, S. Klerk - W. Solleveld 3-0. - HEILOO - Healthclub Dorssports zoekt 25 ongetrainde personen die gedurende tien weken aan hun gezondheid willen werken! Bent u van mening dat u nu echt iets aan uw gezondheid wilt doen? Zou u hierin graag begeleid worden door professionals die weten hoe u uw doel kunt bereiken? Dan is deze Fitness Introductie Cursus echt iets voor u! Gedurende tien weken werkt u aan uw gezondheid onder deskundige begeleiding van gedi plomeerde instructeurs, fysiotherapeuten en een voedingsdeskundige van Healthclub Dorssports. Fitnesscoördinator Peter van Wijk vertelt: ,,De eer ste afspraak wordt er een uitgebreide intake bij de deelnemer afgenomen om een zo duidelijk mogelijk beeld te vormen. Aan de hand van de intake en de eerste meetgegevens wordt er een actieplan samengesteld welke wij tus sentijds en aan het eind weer evalueren. Hierdoor stellen wij de deelnemers in staat op een verantwoorde wijze hun persoonlijke doel te bereiken met activiteiten die bij hen passen. Zo kunnen alle deelnemers gedurende de cur sus van alle activiteiten en faciliteiten gebruik maken!" Geef u vandaag nog op aan de receptie van Healthclub Dorssports, Het Maalwater 2 in Heiloo (naast tennishal de Dors). Voor opgavefyragen kunt u ook contact opnemen met nummer 072-5321106 of per e-mail: info@dorssports.nl. Ook kunt u een bezoek brengen aan de website www.dorssports.nl. VOETBAL LIMMEN - Na de gevoelige 2-0 nederlaag tegen Hollandia T. een week eerder, heeft Limmen 1 afgelopen zondag het cruciale duel tegen Vios in Warmenhuizen met 1-3 gewon- Hiermee voert Limmen de koppo sitie aan in de vierde klasse, na het onverwachte verhes van de naaste concurrenten Hollandia T. (deze ging hard onderuit met 5-1 tegen Schagen) en Koedijk, welke ploeg verrassend met 1-0 verloor bij hek kensluiter Bergen. Direct na het beginsignaal van scheidsrechter Has uit Edam, nam de ploeg van trainer Jan Stins het heft in handen en werd Limmen met de rug tegen de muur gezet. In deze fase was het de uitblin kende Limmenkeeper Edwin den Breejen, die zijn ploeg met enkele fantastische reddingen behoedde voor een snehe achterstand. Langzaam ontworstelde Limmen zich aan de druk van de tegenstan der en was het de actieve Jeroen Veldt, die zijn kopbal via de binnen kant van de paal het veld in zag stui ten. Een mooie vrije trap van Harry Verduin luidde voor de thee de voorsprong in voor Limmen 1 Harry vond het hoofd van Jeroen Veldt, die de bal op de instormende Rene Hof het vallen en deze maakte geen fout: 0-1. Deze voorsprong bleef tot de rust gehandhaafd, alhoewel in de slotfase van de eer ste helft de Warmenhuizers veel gevaar wisten te stichten met een aantal cornerbahen. Na de rust, met Robin Koot voor de geblesseerd geraakte Sjoerd L'Abee, kwam Limmen minder in de problèmen doordat Vios te gehaast de gelijkmaker wilde forceren en de greep op de wedstrijd verloor. Limmen nam het middenveld meer in handen en had een aantal goede mogelijkheden om een tweede tref- fë"r te scoren maar de eindpass was niet zogvuldig genoeg op het hob belige veld. Vier minuten voor het eindsignaal sloeg het noodlot voor Limmen toe. Een direct genomen vrije trap vloog over keeper Edwin den Breejen heen en verdween in de uiterste hoek. Nog in de roes van de gelijkma ker was Vios even niet bij de les en was het opnieuw Rene Hof die opti maal gebruik maakte van de geboden ruimte en uiterst koelbloedig de 1-2 op het scorebord bracht. In de laatste seconden strooide Limmen nog meer zout in de wonden van de tegenstan der toen de goed ingevallen Ron van Stralen op doorzettingsvermogen zijn tegenstander aftroefde en Jeroen Veldt in staat stelde om de 1-3 eind stand op het scorebord te brengen. De vreugde onder spelers en bege leiding en niet te vergeten de weer in grote getalen opgekomen Limmen- supportersschare, hulde, was groot na afloop van dit meeslepende duel. Aanstaande zondag neemt Limmen het thuis op tegen Schagen. JUDO HEILOO - Zondag werden in Nieuw-Vennep de afdelingskam pioenschappen tot 12 jaar gehouden. Noord Holland is opgedeeld in drie afdelingen. Per afdeling worden kampioen schappen gehouden waarbij de beste vijf judoka's per afdeling over twee weken mogen strij den om het kampioenschap van Noord Holland tot 12 jaar. Dojo 't Loo had vijf judoka's afge vaardigd op de afdelingskampioen schappen. Juliën Keijser (-27 kilo) wist na vijf wedstrijden beslag te leggen op een mooie derde plaats. De verschillen waren erg klein in de -27 kilo. Met iets meer geluk zijn er voor Juliën over twee weken zeker mogelijkheden. In de -34 kilo namen drie judoka 's deel van Dojo 't Loo. Lieke Kampstra ging vandaag heen om ervaring op te doen. De eerste partij won Lieke goed. De tweede partij ging verloren. De laatste partij tegen de latere kampioen bleef de eerste minuut gelijk, daarna had Lieke een keer haar pakking niet verzorgd en was de partij over. Marijn Lighthart -34 kilo was net terug van de wintersport. Marijn verloor twee wedstrijden. Gelukkig is Marijn een technische judoka die zich nog zeker goed gaat ontwikkelen in de toekomst. Stan Greveling het vandaag zien wat hij kon. De eerste twee partijen werden keurig gewonnen. In de halve finale werd er nipt op een scheidsrech- tersbeslissing verloren. De partij om de plaats in de finale werd wederom met een beslissing verloren. Ook voor Stan en mooie derde plaats en zijn er zeker moge lijkheden op het Noord-Hollandse Kampioenschappen. Maaike Stevenson (-42 kilo) stond vandaag lekker te judoën. Maaike wist na een aantal zware partijen knap vierde te worden en zich samen met Stan en Juliën te plaatsen voor de Noord- Hollandse Kampioenschappen in Beverwijk over twee weken. HEILOO - Het is al weer een jaar geleden dat twee van de drie tennis verenigingen in Heiloo zijn opge gaan in de nieuwe tennisvereniging TC Heiloo United, op het mooie nieuwe park aan De Dors. Reden voor het bestuur om reke ning en verantwoording af te leggen en met de leden in discussie te gaan over de toekomst in de jaarlijkse Algemene Ledenvergadering. Die vergadering zal worden gehou den op maandag 17 maart vanaf 20.00 uur in het clubgebouw op het tennispark. De stukken voor de vergadering lig gen vanaf eind februari ter inzage in het clubgebouw. AKERSLOOT - Afgelopen woensdag was het een gezellige boeï in sporthal De Lelie in Akersloot. Handbalvereniging Meervogels hield namelijk een instuifmiddag voor jongens en meisjes van vijf tot circa tien jaar. Ruim zestig enthousiaste kinderen waren aanwezig en speelden onderlinge wedstrijd jes van tien minuten. Met heel veel plezier en inzet! Na afloop kregen alle kinderen een oorkonde als herinnering aan deze gezellige middag en keerden iedereen weer voldaan naar huis. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 31