fjui Uitvaartverzorging Duin Heiloo Tel. 072-5115238 Nynke Jack 34 Jacoba Beudeker - Geertsma Henk Kaandorp dag en nacht bereikbaar Telefoon 072 505 30 09 Wietske Bouritius - Korver Henriëtte Hoogerduijn - Griffioen Jaap Beerse Catharina Ida Zonneveld - Boekei AVC Computers 072-7504000 {lars kJoonues O p 22 februari 2008 is overleden onze lieve moeder en oma 1 augustus 1925 Moedig geleefd, moedig gestorven Deventer: Mieke en Ad de Zwart - Beudeker Joris Jelmer en Sigrid Breda: Cisca Beudeker en Vincent Noordman Steenwijkerwold: Tom Beudeker en Emmy Elgersma Niek Coco Steffen Correspondentieadres: Papenstraat 15, 7411 NA Deventer Onze speciale dank gaat uit naar de thuiszorg en de wijkverpleging, dr. Wegerif, alle vrienden van de woonheuvel. De crematieplechtigheid heeft inmiddels plaatsgevonden. Wij zijn zeer geschokt door het plotselinge en tragische overlijden van onze vrijwilliger Henk was meer dan 30 jaar vrijwilliger bij de huisomroep Radio Echo op het terrein van de GGZ Noord Holland Noord in Heiloo. We heb ben hem leren kennen als iemand die overal en altijd inzetbaar was voor de organisatie en voor al heel erg betrokken was bij onze cliënten. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw, kinderen, familie en vrienden Hij zal gemist worden. Cliënten Raad van Bestuur Directie Divisie Langdurende Psychiatrie Cluster Dagbesteding en Arbeid Vrijwilligersorganisatie GGZ Noord Holland Noord Heiloo UHvaartverzorging Groot Stetlaantje 1-1906 AN Limmen - U kunt ons dag en nacht bereiken. - Met persoonlijke nazorg voor de nabestaanden Bedroeft om het verlies, maar dankbaar voor wat zij voor ons betekend heeft, geven wij u kennis dat onverwacht uit ons midden is weggenomen mijn lieve moeder, schoonmoeder en onze oma weduwe van Wijmer Gerben Bouritius Amsterdam, 27 februari 1931 t Heiloo, 25 februari 2008 We hielden veel van haar Bea en Richard Ilonka Wendy en Sanne Heiloo, 25 februari 2008 Op zaterdag 1 maart 2008, hebben we in besloten kring moeder en oma met woorden en muziek tijdens een crematieplechtigheid her dacht in het crematorium Schagerkogge" aan de Haringhuizerweg 3 te Schagen. Correspondentieadres Fam. Brouwer Bakkers weg 6 1852 EE Heiloo O Y>driana öei iriana mengersoon Intens verdrietig, maar vol bewondering voor haar optimisme en wilskracht tijdens een kans loze en oneerlijke ziekte die zij niet heeft kun nen winnen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve moeder, mijn dochter en zus Hanneke weduwe van Hans Hoogerduijn 24 januari 1946 t 1 maart'2008 Onze dank gaat uit naar het personeel van Evean thuiszorg, speciaal naar Erna, voor de liefdevolle verzorging van onze moeder. Monique Daisy Marc Ma Griffioen Pa Griffioen t Dineke Cramer-Griffioen Harry Cramer Pastoor van Muijenweg 64 1852 Eï Heiloo Er is gelegenheid afscheid te nemen en de familie te condoleren op donderdag 6 maart van 13.45 tot 14.15 uur in uitvaartcentrum IJmond, Westerweg 263 te Heiloo. Aansluitend zal de plechtigheid voorafgaande aan de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Holleweg te Heiloo. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in bovengenoemd uitvaartcentrum. Een hand, een woord, een gebaar doet zo goed Als je iemand die je lief hebt verliezen moet Voor de vele blijken van medeleven bij het over lijden van mijn lieve man, vader en trotse opa zeggen wij u hartelijk dank. Dat zo velen belang stelling hebben getoond was hartverwarmend. Truus Beerse - Kaandorp kinderen en kleinkinderen Heiloo, februari 2008 Zoveel bloemen Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling en Zoveel troost. Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van onze lieve vrouw, moeder en oma, Tinie Jan Zonneveld Kinderen en Kleinkinderen UNIEK: U zoekt een nieuwe PC incl. overzetten oude gegevens en installatie aan huis? Alweer 24 jaar tot uw dienst! Geboren 26 februari 2008 Geboren 5 MAART 2008 UITKIJKPOST Wat is mijn wereld wazig wat wordt mijn wereld klein ik kan mij niet herinneren wie jullie allemaal zijn. Soms zie ik iets bekends of voel ik wat vertrouwds en is het weer heel even net als vanouds. In liefde hebben wij afscheid genomen van onze lieve mamma en oma echtgenote van Adam Sengers +1996 Egmond a/d Hoef, Limmen, 22 maart 1917 1 maart 2008 Ria en Arie Kayer - Sengers Nel en Loek Klaver - Sengers Martien en Ciel Sengers - Kerssens Pault en Willy Sengers - Maas Jan en Ina Sengers - Weel Wim en Warda Sengers - Ulaga Jeanette en Bart Gelling - Sengers Ineke en Nico de Boer - Sengers Annelies en Ed Slinkert - Sengers Yvonne en Wim Admiraal - Sengers Kleinkinderen en achterkleinkinderen Bewondering en dank voorde liefdevolle verzorging en begeleiding van mamma in Zorgcentrum De Cameren te Limmen. Correspondentieadres: Martien Sengers Heerenweg 143 1851 KN Heiloo Mamma is op de Heerenweg bij Martien en Ciel. Er is aldaar gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren woensdag 5 maart van 16.00 tot 19.00 uur. De viering ten afscheid zal plaatsvinden donder dag 6 maart dm 13.30 uur in de Willibrorduskerk, Westerweg 265, Heiloo, waarna wij mamma bijzetten in het familiegraf bij pappa op De Willibrordushof. Na de begrafenis is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten in restaurant Klein Varnebroek, De Omloop 22, Heiloo. Een oma vol liefde Ingrid Hans Brenda Frank Jacqueline Peter Miranda Toon Mirjam Bob Michel Cynthia Saskia Siva Nathalie Carl Jean Paul Mireille Marco Anisha Chris Bianca Ramon Carola Leon Marion Rob Patrick Lars IngerTim Elise Adam Amber Thomas Phoebe Leonie Vincent en achterkleinkinderen Dag lievelieve oma Wij regelen werkelijk ALLES voor u met persoonlijke service. Esther Klijnstra en Remko Heidema Luceberthof 20 1962 HH Heemskerk 25 februari 2008 Richard, Esther en Bram Hoed It] Holleweg 110, fc 1851 KK Heiloo Lotte en Frank Heeremans- Blesgraaf Geestakker6* 1852 EX Heiloo t Bonne Sanne Bosanemoon 91 1852 XP Heiloo 0203 2008 Kees, Anita, Jan en Loek Zoon Hoogeweg 62 1851 PK Heiloo Voor kinderen van 0 tot 13 jaar Bel voor de mogelijheden Tel. 072-5323578 www.kits-oonlie.nl Alkmaar-Heiloo-Ummen - tardio-/ fysiofitness - revalidatie - gewichtscontrole Fysio Fitness Oost RA. Slinger, De loet 6 072-5333746 I

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 34