opent 7 maart in Heiloo Spectaculair IC openingsboeket ft; Waardebon winnen? Tulpen zondag a.s Welkom bij Deka Tuin! Feestelijke opening! 8 7,8 en 9 maart Bos lOst 2 bossen voor Mogen we ons even voorstellen? DekaMarkt kent u wel, de supermarkt met veel keuze, kwaliteit en veel prijsvoordeel voor u als klant. En Deka Tuin is onze nieuwe aanwinst: een tuincentrum met alle service en voordelen zoals u gewend bent van ons. Op vrijdag 7 maart om 9.00 uur openen we onze deuren aan de Vennewatersweg in Heiloo. Mocht u dan niet kunnen, u bent ook van harte welkom op zaterdag 8 maart én zondag 9 maart. Want het hele weekend vieren we feest! Wilt u een waardebon winnen? Lever dan een foto in van uw huisdier. De leukste foto's worden met een waardebon van 50,-, 100,- of 150,- euro. Dat maakt het zeker de moëite waard om even uw foto-albums na te bladeren op leuke, schattige, lieve en originele foto's. In onze kassen hebben we een ruime keuze aan buiten- en kamerplanten. Daar vindt u zeker de juiste plant die u zoekt. En mocht u vragen hebben dan kunt u altijd terecht bij één van onze deskundige medewerkers. Vervolgens willen we u graag wijzen op de afdeling voor huisdieren. Daar vindt u alles wat nodig is om uw geliefde dieren te verzorgen en te onderhouden. Van een uitgebreid assortiment voer tot en met speeltjes, altes vindt u bij Deka Tuin. Wij verkopen bijvoorbeeld ook voer voor paarden. beloond U komt binnen op onze bloemenafdeling. Naast een ruim assortiment waar uit u direct een keuze kunt maken, kunnen we op uw verzoek de mooiste boeketten samenstellen. Komt u met ons de opening vieren? Dan wordt u bij binnenkomst begroet met de vrolijke tonen van de muziekband. Terwijl u rustig rond kijkt, kunnen uw kinderen terecht bij de kraampjes met de suikerspinnen en popcorn. Ook kunnen ze een mooie speurtocht maken door Deka Tuin met voor ieder kind een leuke verrassing. Naast de grote dierenafdeling, hebben we ook veel verschillende soorten gereedschappen, bestrijdingsmiddelen en plantenvoeding voor u. Of u nu in de tuin wilt graven of even iets wilt boren, al het gereedschap van klein tot groot vindt u voortaan op één adres bij Deka Tuin. Onze trots is het mooie aanbod aan ruitersport artikelen. Dit maakt Deka Tuin ook voor de paardensport liefhebbers een bijzonder goed adres om eens een kijkje te komen nemen. En tenslotte hebben we voor inspiratie een hele afdeling sfeer- en seizoens artikelen. Voor elk seizoen en voor elke sfeer vindt u hier iets waarmee u het gezellig kunt maken, geheel naar eigen wens en volgens de laatste trends. Kortom: Deka Tuin is voortaan hét tuincentrum waar u terecht kunt voor tuin, dier, gereedschap, ruitersportartikelen, sfeer- en seizoensartikelen. Deka Tuin biedt een ruime keuze tegen scherpe prijzen en alles onder één dak. Ook de service die u van ons gewend bent, vindt u bij Deka Tuin: onze bedrijfsleider Fred Kramer en zijn vele enthousiaste en deskundige medewerkers staan voor u klaar. En mocht u iets geleverd willen hebben in de omgeving, dan regelen we dat. Wat Deka Tuin bijzonder maakt, is de uitgebreide afdeling ruitersport artikelen. Ook hier zijn alle prijzen scherp en is het aanbod groot. Er is een uitgebreide keuze aan ruitersportartikelen: rijkleding, Gallagher weide-afrastering, outdoor kleding, lederen rijlaarzen (op maat gemaakt), stalbenodigdheden en zadels. De merken die verkrijgbaar zijn o.a. Aigle, Beaufort, Imperial Riding en Sectolin. Dus ook voor u als ruitersport liefhebber bent u aan het juiste adres. Een bosje bloemen doet wonderen Om iemand te verrassen, te bedanken of gewoon een kadootje te geven: een bosje bloemen is altijd heel leuk. Bij Deka Tuin kunt u terecht voor een gewoon 'leuk bloemetje' tot een prachtig groot boeket. Vraag het aan Loes Langendijk Loes Langendijk houdt tijdens het openingsweekend een 'groen' spreekuur. Loes is columniste in diverse tuinbladen en is bekend van RTV Noord Holland. Voor alle vragen over tuin-en kamerplantenis Loes beschikbaar op vrijdag 7 maart en zaterdag 8 maart bij Deka Tuin. Dus mocht u haar willen spreken, dan kunt u zich nu alvast aanmelden viainfo@deka-tuin.nl. Reserveer snel, want vol is vol! 5 MAART 2008 UITKIJKPOST TUIN

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 8