Zeven turnsters plaatsen zich voor Nederlands Kampioenschap Trias: Anouk Molenaar wint Kennemercrosscup Limmen 1 loopt tegen nederlaag op Baars vis wedstrijd SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Eind april zullen de meisjes van GTH strijden in Amsterdam Na de rust draaide Limmen de duimschroeven aan Schagen behoudt leidende positie in strijd om derde periodetitel Tijdens de laatste training voor de wedstrijd is er nog een foto van een deel van de selectie gemaakt. Op de voorgrond Sanne. Eerste rij van links naar rechts: Minke, Jamie, Sanne, Britt, Manon. Op de achterste rij: Gaby, Olga, Mariska, Laura en Merle. Eigen foto TURNEN HEILOO - Een ongekend suc ces! Maar liefst zeven turnsters van GTH wisten zich afgelopen weekend in Beverwijk bij het districtkampioenschap divisie vier te plaatsen voor het Nederlands Kampioenschap dat eind april zal plaatsvinden in Amsterdam. In de categorie Instap turnde Madelijn Belle een fantastische wed strijd. Met superscores op brug (9.300), balk (8.300) en vloer (8.850) eindigde ze van de veertig turnsters als derde. Jeugdturnsters Britt Klooster, Olga Leegwater, Gaby de By en Manon Oudejans moesten zich in een deelnemersveld van 35 turn sters bij de beste acht turnen. Met uitzondering van pritt, die even goed nog knap als veertiende ein digde, wisten Olga, Gaby en Manon zich te plaatsen voor het NK door respectievelijk als derde, vijfde en achtste te eindigen. In de tweede ronde was het de beurt aan de Pupillen 1 en Junioren. Julia van der Haagen en Merle van Dokkum (Pupillen 1) hadden zware concurrentie. Helaas zaten Julia en Merle, die in de voorgaande wed strijden nog podiumplekken wisten te bemachtigen, dit keer niet hele maal lekker in hun wedstrijd. De oefeningen verhepen niet zo 'strak' als anders. Julia miste op 0.150 net een NK-plek en Merle werd met name door een mislukte balkoefening 29ste van de veertig turnsters in hun leeftijdscategorie. Junior Mariska Nieuwland turnde een geweldige'wedstrijd. Na een wat voorzichtig begin op de balk was ze niet meer te stoppen op de andere onderdelen. Resultaat derde en dus door naar het NK! In de laatste ronde turnden de Pupillen 2: Jamie Kareis, Kirsten Zuurbier en Laura van Ginneken. Ook hier waren de verwachtingen VOETBAL LIMMEN - Na de mooie over winning op Vios in Warmenhuizen vorige week, is de thuiswedstrijd van Limmen 1 tegen Schagen 1 op een grote teleurstelling uitgelopen. De ploeg van trainer van der Werff wist met 0-2 op Dampegheest te zegevieren en behield daardoor de leidende positie in de strijd om de derde periodeti- tel. Door het verrassende verhes van LSW tegen Alkmaarsche Boys, bezet Limmen nog steeds de eerste plaats op de ranglijst, maar moet deze wel delen met Hohandia T. welke ploeg geen moeite had om het laag geklasseerde Bergen te ver slaan. Zonder de geschorste aanval ler Jeroen Veldt, kwam Schagen sterk uit de startblokken. hoog gespannen. Alledrie hadden zij in voorgaande wedstrijden al (meer dan) eens op het podium gestaan. Negen van de veertig turnsters konden zich plaat sen voor het NK en dat deden Jamie (vierde) en Laura (achtste). Kirsten werd twaalfde. Van de elf turnsters die namens GTH meede den aan het districtkampioen- Nadat Limmenkeeper Edwin den Breejen al enkele malen handelend moest optreden, was hij kansloos op een steenharde kopbal van een van de voorwaartsen van Schagen na een goed genomen hoekschop. Limmen herstelde zich enigszins en zag een schot van Gido Meyer terugstuiten van de lat. Keerpunt-in de wedstrijd was de 42ste minuut. Rene Hof werd binnen de beruchte hjnen onderuit gehaald maar de toegekende straf schop door de goed leidende scheidsrechter Vlaar kon niet door schap zijn er zeven door naar het NK! Van hen wisten ook er nog vijf een medaille mee naar huis te nemen. De trainsters Karin de Ruiter, Marjan Kruit en assistent Inge de Moor zijn ongelooflijk trots op de knappe prestaties van alle mei den. dezelfde speler worden benut en in plaats van 1-1 werd het nog voor de rust 0-2 toen opnieuw niet alert werd gereageerd in de Limmenachterhoede en opnieuw koppend kon worden gescoord door Schagen. Na de rust draaide Limmen zijn tegenstander de duimschroeven aan en kreeg een aantal goede kansen in het eerste kwartjer om de aanslui tingstreffer te scoren maar het beslissende tikje kon niet worden gegeven. Langzaam maar zeker ver dween het geloof op een beter resultaat en kon Schagen bijna pro fiteren van de ontstane ruimte maar gescoord werd er niet meer en was de teleurstelling aan Limmenzijde groot na het laatste fluitsignaal. Aanstaande zondag speelt Limmen 1 opnieuw een thuiswedstrijd. Om 14.00 uur is Berdos de tegenstan der op Dampegheest. ATLETIEK HEILOO - Trias-atlete Anouk Molenaar van het TriasS-RTA running team heeft zondag bij de meisjes AB niet alleen de de finalewedstrijd in Heiloo gewonnen, maar ook het eind klassement. Anouk ging vanaf de start onbe dreigd op kop en eindigde met een grote voorsprong op de nummer twee. Eileen Groenland werd sterk vierde. Arnold Vreeker revancheer de zich van zijn optreden bij de NK- cross door de finalewedstrijd in Heiloo bij de JA met ruime voor sprong te winnen. In het eindklasse- HENGELSPORT AKERSLOOT - Zondag 16 maart houden HSV de Sander te Akersloot en HSV 't Baarsje uit Oostgraftdijk een vrije baars- viswedstrijd, welke meetelt voor de baarsvisser van het jaar 2008. Lokatie Schermerhorn. In totaal zijn er dertien grote vrije wedstrijden, waarvan de beste acht ment eindigde hij op een sterke tweede plaats. Trias was helemaal succesvol doordat Emiel Admiraal als derde eindigde, Edward Appelman als vijf de en Leon Duineveld als achtste. Bij de meisjes C liep Lenneke Beeldman vanaf de start op kop en stond deze niet meer af. Bij de jongens C eindigde Jean Paul Helderman prima als vijfde. Komende zaterdag is in Soest de regio finale van de crosscompetitie. Van Trias hebben zich de JA, de MB en de MC voor deze finale geplaatst. Daarnaast hebben zich Julian van Ginkel en Jean Paul Helderman individueel geplaatst. geviste wedstrijden tellen. Tevens kan men met drie man (vrouw) een korps vormen. De dames vissen met een moyenne, dat wil zeggen gemiddelde man (vrouw) word geteld en dan vermenigvuldigd, zodat de dames ook hoog kunnen eindigen. Inschrijfgeld is 5,-. Voor korpsen 6,- per korps. Opgeven voor 12 maart tel. 0251-313510 tus sen 17.00 en 20.00 uur.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 23