Welkom bij Intratuin Markt voor het goede Bruidspaar Tinus en Nel Mulder doel in de Loet zestig jaar getrouwd Opnamen in Heiloo voor reclamespotje NS H E I L O O 10.00 tot 17.00 uur 3 AASSLOF s^bSkkSS-ïm 'KeessZölo Heerhugowaard Middenweg A1072-5757157: intratuin an of advocaat Geschiedenis saai? Niet als het over zingen gaat! aanse punt 3e PUNT GRATIS! UITKIJKPOST 19 MAART 2008 HEILOO - Op zondag 16 maart vierde het echtpaar Mulder hun zestigjarig huwelijksfeest. Tinus en Nel hebben elkaar leren kennen in de Boekelermeer, waar ze beiden met hun familie woonden. Na een verkering van twee jaar vroeg Tinus Nel ten huwelijk. Ze trouwden op 16 maart 1948. Een lachende Tinus: „We zijn nog bezig om elkaar te leren kennen, hoor." Zoals dat in die tijd gewoon was, woonde het pasgetrouwde stel eerst bij een andere familie in. Daarna, na de geboorte van hun tweede kind, kwam de familie Mulder in aanmer king voor een eigen woning aan de Staionsweg. Inmiddels zijn er al zeven kleinkinderen en zes achter kleinkinderen voortgekomen uit het gezin Mulder, dat bestaat uit drie kinderen. Vanuit Heiloo verhuisde de familie naar Burgervlotbrug en in 1974 naar Sint Pancras. In 1990 keerden Nel en Tinus weer terug naar het centrum van Heiloo, waar ze in totaal nu al weer zo'n 18 jaar HEILOO - Op dinsdag 15 april van 14.30 tot 16.30 uur wordt in de recreatiezaal van woon zorgcentrum de Loet een kleine markt gehouden. Er zijn verschillende kramen met creatieve creaties zoals zijden sjaals die geschilderd zijn door bewoners, zelfgemaakte kettingen, kaarten, een kraam van het Rode Kruis, een kraam van de Wereldwinkel uit Heiloo, een kraam met sieraden van Thea Zoontjes, een kraam met spul len van Design Gadgets die tassen- haken verkoopt, een boekenkraam, een viskraam, en een loterij waarbij er leuke prijsjes zijn te winnen. Het leuke van deze markt is dat de opbrengst dit keer is voor Stichting de Opkikker. Daarvoor kunnen ook donaties in de speciale Opkikkervaas worden gegooid. Deze vaas is speciaal gemaakt voor deze dag en wordt aan het einde van de dag verkocht aan de hoogste bieder. HEILOO - Waarom wordt er gezongen in de kerk? Twee avonden wordt ingegaan op de rol van zingen in de kerken en antwoord gegeven op de vragen met voorbeelden (muziek), serieuze en ook minder serieuze verhalen. De avonden zijn bedoeld voor iedereen die nieuws gierig is naar de achtergronden van liederen uit verleden en heden uit alle kerken. De avonden worden ver zorgd door Didy Coljée, koordirigent en kerkmusicus. Data: woensdag 2 en 23 april. Tijd: 20.00 tot 22.00 uur. De eerste avond wordt in het Wïllibrordushuis gehouden, de twee de avond in de Ter Coulsterkerk. Kosten: 2,- per bijeenkomst. Het diamanten echtpaar, geflankeerd door burgemeester Romeyn. Foto: Caroiien Breed Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces wonen. Een grote hobby van Tinus was biljarten. Helaas is het niet meer mogelijk voor hem om deze sport nog uit te oefenen. „Zestig jaar huwelijk heeft mooie en minder mooie momenten, maar je moet De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.301/m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.001/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. toch wel 'skoftig kras1 wezen om het vol te houden." En gelukkig zijn Nel en Tinus nog 'skoftig kras'. Maandag 17 maart kwam burge meester Hans Romeyn langs om het jubilerende echtpaar te feliciteren. HEILOO - Woensdag 12 maart was een invasie van een enorme filmcrew met groot materieel neergestreken in Heiloo. Aan het anders zo rustige Fredericahof in Plan Oost werd in en om de villa tegenover de eerste vijver een deel van het reclamespot je voor de Nederlandse Spoorwegen opgenomen. Maker en bedenker van de TV-spot is het bekende reclame bureau DDB uit Amsterdam, dat vorig jaar twee Epica-prijzen in de wacht sleepte voor eveneens werk voor de NS en het ambulance/broe derspotje voor Centraal Beheer. Ook viel het bedrijf onlangs in de prijzen voor het 'Goeiemoggel' spotje van de KPN. Volgens een woordvoerder van DDB zal deze spot voor het eerst op 9 april op de televisie te zien zijn. „We filmen op deze locatie zo'n anderhalve dag. Morgen verhui zen we naar het perron van station Heiloo, waar de rest zal worden op genomen." Diep weggedoken in hun jassen trotseerden de leden van het team de harde, ijzige wind. De weg was voor autoverkeer afgesloten, omdat overal wagens met appara tuur en gigantische lichtmasten stonden opgesteld. Donderdag kwam er zelfs een hoogwerker aan te pas. Zo was Heiloo wederom decor voor filmopnamen. Maar daar raken we in het dorp al aan gewend. Inmiddels een vertrouwd tafereel in Heiloo: een filmset voor film of reclamespot. Foto. Mario Sacksioni ADVERT N T I E

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3