Voorjaarsbijlage 2008 PAGO 3 sua m&Mm Vorige week trok er nog een gure, herfstachtige storm over ons land. Dat weerhoudt ons er echter niet van om u nu de Voorjaarsbijlage van 2008 te presenteren. Vol frisse moed gaan we richting lente, smachtend naar zon en bloeiende bloesem. In deze bijlage treft u portretten aan van bevlogen mensen, jonge mensen en enthousiaste mensen. Stuk voor stuk gepassio neerd bezig op de door hen ingeslagen weg. Een inspiratie voor iedereen. Uiteraard ontbreken de gebruikelijke voorjaarstips niet en kunt u zich buigen over een paginagrote kruiswoordpuzzel. Dé kleinste lezertjes kunnen zich creatief te buiten gaan aan de kleurplaat, waarmee een dagje uit naar Attractiepark Slagharen te winnen valt! Wij wensen u veel leesplezier toe! mm Zilveren Harp voor The Opposites In rap tempo hebben Twan van Steenhoven en Willem de Bruin met The Opposites een stevige positie ingenomen op de muziekcharts met hun Nederlandstalige hiphop. Dit jaar heeft het ze zelfs een Zilveren Harp opgeleverd en hun populariteit groeit onverminderd voort. Bouke de Boer; boodschapper in hart en nieren Een mix van twee 'culturen' - van huis uit Fries en opgegroeid in Noord-Holland - heeft NTI-NLP-er Bouke de Boer gevormd tot wat hij nu is. Hij is ondernemer, mental coach en oprichter van een bijzondere vorm van onderwijs. Portret van een bevlogen man. Kinderleesclub Ozoheppie Beppies uniek in Nederland Bibliotheekmedewerkster Marieke Hagen liep al jaren rond met het idee een kinderleesclub te beginnen. Sinds vorig jaar komen nu elke maand komen zeven leesgrage kinderen in Heiloo bij elkaar om een door hen gelezen boek te bespre ken. En ze noemen zichzelf kinderleesclub 'Ozoheppie Beppies'. Hans Visser, assistent-trainer van SC Heerenveen Oud-plaatsgenoot en ex-profvoetballer Hans Visser is na zijn voetbalcarrière nog steeds actief op de groene mat. Als assistent-trainer van SC Heerenveen traint hij onder andere de aanstormende talenten van de Friese subtopper. long geleerd, jong in business: Roy Duineveld Waar de ene 15-jarige kiest voor bollenpellen of vakkenvullen bij de supermarkt, heeft Roy Duineveld gekozen voor een hele andere vorm van bijverdienen. Met zijn eigen bedrijf Hostbusiness biedt hij bedrijven een brede service, waaronder websites bouwen, computerprogramma's ontwikkelen, webhosting en reclamewerk. Dj Prunk Le Funk verovert Nederlandse house-scene De echte kenners van housemuziek bestempelden hem als hét talent van 2007. En ze lijken gelijk te krijgen. Onverminderd verovert Nils Pronk alias dj Prunk Le Funk de wereld van de Nederlandse house-scene, terwijl de eerste internationale optredens in de planning staan. Heilooërs beginnen camping in Franse Alpen Een nieuwe start maken in een ander land. Voor velen blijft het een droom, voor Dick en Jacquelien Blais en hun doch ters Roxanne en Anouk is het werkelijkheid geworden. Zij vertrekken in april naar Frankrijk, waar zij een gezellige familie camping hebben overgenomen. Cios-studenten als vrijwilliger naar Afrika In de zomer willen twee Cios-studenten als vrijwilliger naar Afrika afreizen. Het doel is om daar met eenvoudige midde len sportattributen en -accomodaties te realiseren. Belangrijk is nu om zoveel mogelijk donateurs te vinden, die het sportontwikkelingsproject van stichting Score willen ondersteunen. Familie Burgering verzamelt goederen voor het Oostblok Wat begon als een eenmalige geldinzamelingsactie voor Hongarije, is uitgegroeid tot een jarenlange goedereninzame lingsactie voor onder andere Georgië, de Oekraïne, Roemenië en Hongarije. Met hun speciaal voor dit doel bestickerde bus rijdt de familie Burgering wekelijks door Heiloo en Limmen om bij particulieren kleding en speelgoed op te halen. Allemaal vrijwillig en voor het goede doel Vereniging voor Singles Bent u vrijgezel en maakt u graag uitstapjes in gezelschap van anderen? De Vereniging voor Singles organiseert regelma tig gezamenlijke activiteiten. Met gelijkgestemd gezelschap gaat men bijvoorbeeld fietsen, wandelen, bowlen of uit eten. Alles in ontspannen sfeer en op vrijblijvende basis. Kleurplaat: Win een uitstapje naar Slagharen! Kleur op je allerbest de kleurplaat in die je vindt op pagina 30 en stuur deze op. Degene met de mooiste kleurplaat wint een mooie prijs: een dagje met het hele gezin gratis naar Attractiepark Slagharen! Recepten Zoekt u inspiratie voor het familiediner of de paasbrunch? De recepten in deze bijlage zijn even smakelijk als eenvoudig te bereiden. Wanneer u dit serveert maakt u beslist indruk op uw gasten. Smakelijk eten! <- Colofon De Voorjaarsbijlage 2008 is een uitga ve van drukkerij Uitkijkpost. Aan deze bijlage werkten mee: Aquisitie: Marion Beckêr Redactie: Marsha Bakker Yvette Valkering Vormgeving: Jos Kraakman Bas Schultz Marsha Bakker Yvette Valkering Interviews: Carolien Breed Deze kront is verspreid in Heiloo, LimmenAkersloot, Egmond- Binnen, Egmond oon den Hoef en Rinnegom. Foto's: Mario Sacksioni Carolien Breed Bas Schultz (voorpagina) Uitkijkpost, e.a. 4

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 41