Kleuters van Gym- en Turnvereniging Heiloo geven levendige demonstratie Goede bondsresultaten bij schaakvereniging Vredeburg Competitie voor teams bij Golf- en Countryclub sport 2i SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Ouders en grootouders genieten van de verrichtingen van hun kinderen Op een groot schommelschip heen en weer Het werd een glorieuze avond in Limmen Zeven teams uit Heiloo in landelijke competitie Voor elke wedstrijd worden zes spelers opgesteld Schaken nog steeds mensenwerk bij SV Oppositie Het GCH damesteam bestaat uit Cecile Ouwejan, Maaike de Boer, Aimee Versloot, Tiny Spaans (niet op de foto), Titia Berghuis, Liesbeth Kraakman, Margot van Gelder en Flora Phaff (niet op de foto). Eigen foto GYMNASTIEK HEILOO - Op zaterdagochtend 15 maart en woensdagmiddag 19 maart lieten de kleuters, die gymmen bij juf Jeannette en juf Mariska en de jongste jongens die les hebben op woensdag middag bij juf Linda zien wat zij de afgelopen maanden alle maal hebben geleerd. Het dankbare publiek bestond uit ouders, opa's, oma's en andere belangestellenden Op zaterdag had Juf Jeannette een spannend parcours in de gym zaal uitgezet. Voor de groepen op de woensdag was er een demonstratie met het thema piraten. De kinderen waren allemaal als stoere zeeschui mers verkleed en geschminkt, ter wijl er zelfs een echt echt schom melschip in de gymzaal was gebouwd. Met een beetje fantasie leek het hierin haast alsof de kinderen zich echt op een woeste zee bevonden. Erg enthousiast en boordevol energie lieten de kinderen zien wat zij allemaal in hun mars hadden en vertoonden zij hun kunsten ook op de grote trampoline die onlangs speciaal voor deze groepen is aan geschaft. De toeschouwers kwa men ogen en oren tekort, om hun dierbare kleutertjes te volgen Na afloop kreeg elk kind een wel verdiend diploma en omdat alle kinderen zo geweldig hun best had den gedaan was er voor iedereen natuurlijk ook een medaille. Kijk voor de foto's óp de website www.gth-heiloo.nl. LIMMEN - Vrijdag 21 maart speelden zowel het Vredeburg achttal als het viertal thuis de voorlaatste bondswedstrijd tegen respectievelijk Het Witte Paard Haarlem en Bergen. Het werd een glorieuze avond voor Vredeburg. Het achttal steeg naar de derde plaats dankzij een fraaie 51/2 - 21/2 overwinning. K. Kramer won steeds meer pion nen en offerde netjes zijn paard voor damepromotie, B. Stolp zag zijn pluspion steeds meer oprukken naar winst, E. Stolp profiteerde in betere stand van het vallen van de vijandelijke vlag en H. Ebels wist in mindere stand een dodelijke rönt- genschaak met damewinst te creë ren. J. Admiraal, R. Van der Storm en C. Dinkla speelden remise en D. Aafjes verloor. Het viertal won een voudig met 31/2 - 1/2 door winst van R. Termes, M. Voorwalt en M. Kos terwijl B. Blekemolen remise hield. Komende vrijdag wordt na het Paasreces de competitie hervat met ronde 22. G,0 L F HEILOO - Bij Golf- en Countryclub Heiloo zijn de voorbereidingen voor de com petitie voor teams in volle gang. De golfclub heeft maar liefst zeven teams voor de lan delijke competitie bij de Nederlandse Golffederatie (NGF) ingeschreven. Er zijn drie heren-, een dames-, een jeugd- en een heren senioren en een dames senioren team samen gesteld. Om deel te kunnen nemen in een team zijn door de wedstrijd leiding selectiecriteria (zoals een handicap) vastgesteld, waaraan iedere speler moet voldoen. De teams bestaan uit acht spelers, waarvan er elke wedstrijd zes wor den opgesteld. Het eerste herente am bestaat uit zes spelers. In de aanloop naar deze competi tie, die met name wordt gespeeld in de maand april, wordt training (ook in de baan) gegeven door de aan de golfclub verbonden golfprofessio- nals Ivar van der Moolen en Eric van der Linden. Deze trainingen zijn door de club verplicht gesteld, alsmede het bij wonen van een speciaal voor de competitie georganiseerde regel- avond. Hier wordt de kennis van de regels, met name voor de te spelen spelvorm 'matchplay', opgefrist. De competitiegolf(st)ers van GCHeiloo worden gesponsord door AGU. De kleuters van Gymnastiek- en Turnvereniging Heiloo ontvingen na hun demonstratiemiddag allemaal een diploma en een medaille als beloning voor hun enthousiaste inzet. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 19