Turkse avond in het Open Huis Start cursus 'welk instrument past bij jou'? bij de Muziek Dansschool Vrolijke PCC-actiedag voor Stara School Isabeau Bodyfashion H E I L O O BEDRIJF BELICHT 5 Kennismaking met muziekinstrumenten waarop les wordt gegeven De PCC-leerlingen lieten zich vooral deze activiteiten sponsoren UITKIJKPOST 26 MAART 2008 In deze rubriek wordt wekelijks een ander bedrijf in het versprei dingsgebied van de Uitkijkpost belicht. De kosten voor Bedrijf Belicht zijn 150 euro ex. BTW. Voor aanmelding: De Hoefsmid 5,1851PZ Postbus 68,1850 AB Heiloo. Of per e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. In de aanmelding graag duidelijk uw gegevens vermelden. HEILOO - Beleef Turkije in je voeten, je hoofd, je mond, je oren, kortom in je hele lijf op woensdag 2 april tijdens een workshop Turkse dans onder leiding van Ersin Seyhan. Het programma start om 19.30 uur en duurt tot 22.00 uur. De entreeprijs is 8,50 voor de hele avond. De workshop wordt gehou den in de grote zaal van het Open Huis, boven winkelcentrum 't Loo in Heiloo. De workshop is geschikt voor iedereen, ongeacht leeftijd en erva ring met Turkse dans. Speciaal schoeisel of kleding is niet nodig. Naast dansen kun je ook kennisma ken met diverse lekkernijen uit Turkije, en is er toeristische infor matie aanwezig. Voor meer informa tie en aanmelding: www.Pridini.tk, www.iskra.nl/igram of contact opne men met Silvia Denneman, tel. 072- 5052287 of Marianne Schippers, tel. 072-5334110. HEILOO - Dinsdag 1 april start bij de Muziek- en Dansschool Heiloo de nieuwe cursus 'Welk instrument past bij jou?' Deze cursus is speciaal bedoeld voor kinderen vanaf circa 7 jaar (groep 3). Tijdens deze cursus maken zij kennis met de muziekin strumenten waarop les wordt gege ven aan de muziekschool. Voor veel kinderen, die volgend schooljaar willen beginnen met het leren bespelen van een muziekinstru ment, is het lastig om een goede keus te maken uit de grote verschei denheid aan instrumenten die er bestaan. De bedoeling van deze cur sus is om de kinderen hierbij te hel pen. Om de definitieve keus nog beter te ondersteunen worden twee proeflessen op twee verschillende instrumenten aangeboden. Naast de instrumentale kennis wordt ook enige aandacht besteed aan het een voudige noten lezen en ritmische bouwstenen. De cursus omvat tien lessen en vindt plaats vanaf dinsdag 1 april van 17.15 tot 18.00 uur aan Het Veld 1 te Heiloo. Inlichtingen: tel. 072-5332460 of info @muziekendansschoolheiloonl/ www.muziekendansschoolheiloo.nl Stationsplein 98, 1851 LN Heiloo, telefoon: 072-53232 63 HEILOO - Voor de perfecte lingerie, de zonnigste badkleding en mooiste nachtkleding hoeft men niet meer naar de stad. Lingerie-, bad- en nachtmode van bekende merken kan men vinden bij Isabeau Bodyfashion aan het Stationsplein in Heüoo. Ingeborg Dekker volgde haar opleiding aan de Textielschool in Enschede en heeft verschillende functies in de mode gehad, waaronder een aantal jaren als inkoopster bij een groot bekend kledingbedrijf. Vorig jaar opende zij de deuren van Isabeau Bodyfashion in het aantrekkelijke nieuwe winkelgebied 'Stationscentrum' in Heiloo. „We hebben veel tijd gestoken in het uitzoeken van het interieur. We zijn erg tevreden over het resultaat en krijgen veel positieve reacties. De locatie is perfect en we merken dat ook meer en meer pubhek uit omlig gende dorpen de weg naar het Stationscentrum weet te vinden. Ik heb veel kennis van textiel en confectie en weet precies hoe een kledingstuk in elkaar gezet wordt en wat de kwaliteit ervan bepaalt. Een duurdere en goedzittende bh onderscheidt zich door de afwerking en toepassing van de gebruikte materialen." Samen met haar collega Tons Lammerts dient zij de klanten vakkundig van advies. Ingeborg: „Veel dames weten de weg naar Isabeau al te vin den. Ik vind het altijd weer een uitdaging als er dames binnenkomen die elders moeite hebben de juiste BH te vinden. Bij ons is er voor iedereen mooie en toch functionele lingerie aanwezig van cup A tot cup H, dus ook in de grotere maten." Naast de goede pasvorm en functionaliteit munten de merken, die te vinden zijn bij Isabeau Bodyfashion, uit in elegantie en kwaliteit. „Ik vind het op de eerste plaats belangrijk dat lingerie goed past en lekker zit. Daarnaast moet het er natuurlijk ook heel mooi uitzien!" Marlies Dekkers, Marie Jo, Chantelle, Prima Donna, Simone Pérèle, Felina en Maryan Mehlhorn: een kleine greep uit de betere merken, die bij Isabeau Bodyfashion verkrijgbaar zijn. „Marlies Dekkers is enorm popu lair. De ontwerpen zijn origineel en de pasvorm is perfect. Vaak komen dames enthousiast de paskamer uit, verrast over het verbluffende resul taat van een Marlies Dekkers BH. Het leuke is dat de ontwerpen (deels) zichtbaar zijn boven de overkleding uit. Ook haar collectie badkleding is verrassend. Van Cyell en Rösch hebben we nachtkleding in ons assorti ment. Het ene merk is jong en modieus; nachtkleding waarin je gezien mag worden. Het andere is luxe en van topkwaliteit." Persoonlijke service staat hoog in het vaandel bij Ingeborg en Tons. Zij nemen de tijd voor iedere klant. „We gaan door met passen totdat de juiste BH gevonden is. Als iets niet voorradig is, kunnen we het vrijwel altijd nabestellen. Het leukste compliment dat we krijgen is, als mensen nog even langskomen om te vertellen, hoe blij ze zijn met hun eerdere aankoop!" REGIO - Op donderdag 20 maart vond de jaarlijkse Actiedag plaats op de verschil lende vestigingen van het Petrus Canisius College. Vele honderden leerlingen ver richtten sportieve prestaties met als doel zoveel mogelijk geld ophalen voor kinderen van de St#ra School in een grote sloppenwijk van Nairobi. De school heeft zich voor vijf jaar aan dit project van Childslife verbonden. In Alkmaar gingen aan de Eabritiusstraat om 10.00 uur de eersteklassers van start met de altijd hilarische spon sorloop om de school; rennen, ska ten, achterstevoren, in een rolstoel, gekleed in roze badjassen of alle maal met een blauwe zonnenbril. Na de renpartij werden ze door de derdeklassers verwend met een fancy fair. In de aula konden ze pan nenkoeken eten of broodjes worst, er werden nagels gelakt, tropische sapjes gedronken en - oké voor deze ene keer dan - voor het goede doel gepokerd. Op de Vondelstraat startte een flinke groep om 9.00 uur met een eindeloze wandeling via Bergen en Heiloo weer terug naar school. Een andere groep koos voor de combi natie zwemmen in de Hoornsevaart en hardlopen in de Oudorperhout. Degenen die de hoogste sponsorbe dragen hadden weten te regelen, mochten echter meedoen aan de game-marathon. Die gingen lekker met nintendo, playstation of game boy een hele dag uit hun bol! In Bergen stond een flinke bosloop op het programma, terwijl een groot deel van de jongens koos voor een voetbaltoernooi op het Berdosterrein. Het toernooi werd na een strafschoppenserie gewon nen door een bijzonder trots Warmerhuizer team. De leerlingen van Heiloo hadden een flinke dob ber aan hun triathlon. Na een stevi ge fietstocht van en naar zwembad de Watertoren in Egmond waar ze een serie baantjes trokken, renden ze aansluitend op de Trias-atletiek baan nog een flink aantal rondjes. De PCC-leerlingen lieten zich voor al deze activiteiten sponsoren door ouders, familie, vrienden en buurtgenoten. Vorig jaar zamelden ze ruim 25.000 in en natuurlijk proberen ze dat bedrag dit jaar minimaal te evenaren. Met een paar weken zal duidelijk zijn of dat is gelukt. Foto: Mario Sacksioni Leerlingen van het Juniorcollege Heiloo, tijdens het laatste deel van hun triathlon. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 5