m contact Wilt u meepraten over opvoedondersteuning 17 ïliiliSlilillMii HEILOO GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Verkeer Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 2 APRIL 2008 111111 In de maanden januari en februari heeft de gemeente een enquête "Opvoeden in Heiloo" onder meer dan 300 ouders in Heiloo verspreid. De vragenlijst vormde het eerste deel van het onderzoek. Doel van dit onderzoek is dat de gemeente Heiloo inzicht krijgt in de behoeften van haar bewoners als het om het opvoeden van hun kinderen gaat. Tweede deel onderzoek In april willen wij met het tweede deel van dit onderzoek van start gaan. Dit onderdeel bestaat uit gesprekken met groepen ouders. Het doel van het gesprek is dat wij een zo goed mogelijke inzicht krijgen in de manier waarop u ondersteund wil worden bij het opvoeden van uw kind(eren). Het is niet onze bedoeling om het over individuen hebben, wij willen ons richten op hoe de gemeente u het beste kan ondersteunen bij het opvoeden. Meepraten Als basis voor het gesprek worden de resultaten van de vra genlijst "Opvoeden in Heiloo" gebruikt. Aan de hand van deze resultaten hebben we een aantal thema's geselecteerd die wij willen bespreken. Het gaat om de volgende thema's: wat verstaan ouders onder vragen over opvoeden, ondersteuning door het eigen netwerk en beroepskrachten, informatie over opvoeden, uw wensen over opvoedondersteuning. De gesprekken vinden plaats op: donderdagavond 17 april en maandagavond 21 april van 20.00 tot 22.00 uur in het gemeentehuis van Heiloo. Wilt u meedoen, dan kunt u zich hiervoor tot 10 april opgeven via info@heiloo.nl of 072 535 66 84 (maandag, donderdag en vrijdag). Ouders die zich al hebben opgegeven ontvangen een uitnodi gingsbrief. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevr E. de Graaff via info@heiloo.nl of telefoonnummer 072 535 66 84 (maandag, donderdag en vrijdag). GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 -12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Verkeersbesluiten Eénrichtingscircuit Stationsweg en -plein Het college van burgemeester en wet houders heeft besloten een éénrich- tingscircuit te realiseren op een gedeelte van de Stationsweg- en plein. Dit wordt kenbaar gemaakt door een- richtingsweg bebording (verkeersbord C2, C3 en C4 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen op de Stationsweg en -plein. De gemeente heeft deze maatregel genomen, omdat de betref fende wegen te smal zijn om het ver keer in twee richtingen af te wikkelen en de verkeersveiligheid wordt hiermee vergroot. Parkeerverbod op Rosendaal bij C1000 Het college van burgemeester en wet houders heeft besloten tot het instellen van een parkeerverbod op het Rosendaal ter hoogte van de afvalinza melingsplaats bij de C1000. Dit wordt kenbaar gemaakt door een parkeerver bod bord (verkeersbord E1 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen. De gemeente heeft deze maatregel geno men omdat de bereikbaarheid van de glasbak wordt bemoeilijkt door gepar keerde auto's. Parkeerplaats bestemmen voor auto date-concept Het college van burgermeester en wet houders heeft besloten tot het reserve ren van één parkeerplaats op de hoek Holleweg - de Kreek voor het autodate concept van Greenwheels. Dit wordt kenbaar gemaakt door een blauw bord met aanduiding vergunninghouderspar- keren (verkeersboord E9 van het Regelement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen, inclusief onderbord met de tekst "Uitsluitend Autodate". De gemeente heeft deze maatregel genomen zodat het aotodate concept van greenwheels in Heiloo geïntroduceerd kan worden. 30 km/uur zone Plan Oost Het college van burgemeester en wet houders heeft besloten Plan Oost te bestemmen als 30 km/uur zone. Dit wordt kenbaar gemaakt door 30 km/uur zone borden (verkeersbord E10 en E11 (A1; 30 km/uur) van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen op aan- en afvooerwegen van Plan Oost, te weten Frederica's Hof, Dokterslaan, Oude Kennemertstraatweg en Laan van Zeeman. De gemeente heeft deze maatregel genomen omdat de wegen in de wijk Plan Oost dusdanig steden bouwkundig en verkeerskundig zijn vormgegeven dat 30 km/uur een geschikte snelheid is. Dat deze verkeersmaatregel in overeenkomst met het duurzaam veilig principe en het Verkeersplan Heiloo. Stopverbod op noordzijde De Hucht Het college van burgemeester en wet houders heeft besloten tot het instellen van een stopverbod aan de noordzijde van De Hucht in de wijk Ypestein. Dit wordt kenbaar gemaakt door een stop verbod bord (verkeersbord E2 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen. De gemeente heeft deze maatregelen genomen omdat rond de begin- en eindtijden van de basisscholen de doorgang van doorgaand verkeer wordt bemoeilijkt door geparkeerde auto's. Ter inzage Deze besluiten liggen met ingang van 2 april a.s. gedurende zes Weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Bezwaar Indien u het nieteens bent met (een van) deze besluiten kunt u, binnen zes weken na de dag van deze publicatie, een gemotiveerd bezwaarschrift indie nen bij het college van burgemeester en wethouders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van4 een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar,. Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge- noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Gemeenteraadsvergadering De gemeenteraad vergadert maandag 7 april 2008 in de raadzaal van het gemeentehuis. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. U bent van harte welkom. Agenda 1Agendavaststelling 2. Inspreekrecht 3 a. Loting volgorde van stemmen over zaken b. Inventarisatie sprekers over hamerstukken 4. Eventuele mondelinge mededelin gen 5. Vaststelling notulen raadsvergade ring van 3 maart 2008 6. Ingekomen stukken Behandelde en verzonden stukken 7. Instemmen met het niet-ontvanke- lijk verklaren van de bezwaren tegen het raadsbesluit van Wet Voorkeursrecht Gemeenten Kanaalweg 32 en Kennemerstraatweg 436; Campinaterrein 8. Vaststellen van delegatie huisnum mering aan het college 9. Vaststellen van woonplaatsenbe- sluit Heiloo in het kader Van de Basisregistraties Adressen en Gebouwen 10. Vaststellen verordening cliënten participatie Wet werk en bijstand (WWB) 2008

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 17