PCC-leerlinge derde bij nationale ski- en snowboardkampioenschappen bz in, limmen 1 blijft koploper na overwinning op Bergen 1 lit. 1iü SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Openingstoernooi TC Heiloo United voor de jeugd succesvol sport 29 Volgend jaar is het PCC zeker weer van de partij met een leerlingenteam Bizarre winst bij SVVredeburg De strijd om het kampioenschap ligt volledig open Karateka Fabrice de Boer legt beslag op eerste plaats 1 Aanstaande zondag speelt Limmen 1 tegen Berdos 1 <pM 2 APRIL 2008 SKIËN REGIO - Afgelopen zaterdag deden PCC-leerlingen van het Juniorcollege Bergen en van de vestigingen Fabritiusstraat en Blekerskade mee aan de natio nale kampioenschappen Schoolskiën in Soesterberg. De sportieve leerlingen hebben het afgelopen jaar hard geoefend en mogen zeer tevreden zijn met de behaalde resultaten. Het skiteam van de scholenge meenschap met de Schoorlse Louise Veltkamp, de Alkmaarse Dylan Langenberg en de Bergenaren' Bas Metselaar en Maximiliaan Hirschmann, eindigde op een eervolle zevende plaats. Het snowboardteam, bestaande uit de in Alkmaar wonende Ward van Dijk en Yara van Dijk, Patrick Hoegen-Dijkhof uit Heiloo en de Bergense Wieke Duin, behaalde de derde plaats. Zij mochten daarom een grote welverdiende beker mee terugnemen naar huis. In de categorie individueel ein digde Yara van Dijk daarnaast ook nog eens op een derde plaats. Wat nu in ieder geval al vast staat is dat het deze het PCC volgend jaar weer met een ski- en snowboardte am van de partij zal zijn. Met hope lijk net zulke mooie resultaten als dit jaar. V.I.n.r. Yara van Dijk uit Alkmaar, Patrick Hoegen-Dijkhof uit Heiloo, oud-PCC-leerlinge Eline Flokstra en Ward van Dijk uit ALkmaar. Eigen foto LIMMEN - Vrijdag 28 maart speelde het Vredeburg achttal in Haarlem de laatste bondswedstrijd tegen De Kennemer Combinatie. DKC was al gedegradeerd en de derde plaats van Vredeburg was ook al zeker. Toch was de uitslag zeer teleurstellend. Alleen Kramer won en B. Stolp, Admiraal, van der Storm en Limmen kwamen niet ver der dan remise. Hafkamp speelde de opening zeer zwak en verloor door pionverlies. De echte drama's speelden zich af bij E. Stolp, die in een glad gewon nen stelling onnodig een stuk weg gaf en Ebels, die te passief speelde en een zeer goede stand volkomen weggaf en verloor waardoor de uit slag 3-5 werd. Ronde 22 leverde een aantal spannende taferelen op. L. Wellink flikte het weer door flink aan te val len en veel te offeren met als slacht offer J. Levering. Van Diermen claimde een bizarre winst op Hollander, die maar liefst twee dames extra had, maar per ongeluk een onreglementaire zet deed en jammerlijk moest berusten in een wreed verlies. Van Rees kwam goed weg via eeuwig schaak, doordat Kos te bang de winstzet miste. Twaalfhoven was net iets beter dan de groeiende van Vliet en koerste triomfantelijk naar de bar. In groep B ontsnapte Allard de Vries doordat Karei Voorwalt remise aanbood. Koploper Ozair Dahi liep door zijn overwinning op Remi Aafjes nog meer uit. VOETBAL LIMMEN - Na een gedwongen rustperiode van drie weken, trad Limmen 1 afgelopen zon dag aan tegen rode lantaarndra ger Bergen 1. Op een hobbelig veld startte Limmen overdon derend en wist binnen zeven minuten een 0-2 voorsprong te nemen door doelpunten van Koen Nijman en Jeroen Veldt. De ploeg van trainer Gerard van Stralen probeerde het wel, maar kreeg weinig kansen van de Limmer defensie onder leiding van aanvoer der Cris Zomerdijk. Nog voor de rust wist Martijn de Haan een schitterend uitgespeelde aanval met een mooi schot af te ronden zodat met een 0-3 stand de rust aanbrak. Vlak na de thee was het opnieuw Martijn de Haan die goed profiteerde van sterk doorja gen van Ron van Stralen en zijn tweede treffer van de dag liet aante kenen. Een flinke uitslag leek in het verschiet te liggen, maar matig ver dedigen betekende een eerste goal voor Bergen wat voor wat onrust zorgde in de Limmer ploeg. Weinig acties waren succesvol en het was opnieuw Bergen die het laatste woord had in deze wedstrijd en met een mooi afstandsschot de eindstand op 2-4 bepaalde. Voor Limmen telden de drie belangrijke wedstrijdpunten, terwijl de goed lei dende scheidsrechter de Bruijne zijn kaarten op zak kon houden in het sportieve duel. Doordat ook Hollandia T. met flinke cijfers over DWOW wist te zegevieren, blijft de strijd om het kampioenschap nog volledig open. Aanstaande zondag speelt Limmen 1 om 14.00 uur op Dampegheest tegen Berdos 1. Bij winst op de ploeg van trainer Willem Zeijlmans is in ieder geval deelname aan de nacompetitie vei liggesteld voor Limmen 1 terwijl bovendien volop uitzicht blijft behouden op het kampioenschap in de vierde klasse A. Spelers en bege leiding van Limmen 1 rekenen op veel supporterssteunzodat de laat ste loodjes wat minder zwaar zullen wegen! HEILOO - In Cambrai (Frankrijk) heeft Fabrice de Boer bij het toernooi om de Samourai d'Or beslag gelegd op de eerste plaats. De karateka van Funakoshi moest vorig jaar nog genoegen nemen met een tweede plaats, maar was dit jaar een klasse apart bij de jongens van 14 en 15 jaar. Ook in de andere categorieën was er succes voor Funakoshi. Reijer Leijsen en Jaleesa Tahapary waren goed voor twee de plaatsen, Nadia Levy en Orsine de Boer moesten genoegen nemen met brons. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 23