Dance fitstudio 115 bestaat tien jaar Internationaal succes voor Zeevogels Al in Duitsland Flashing controleert in uitwedstrijd tegen AMVJ Geslaagden bij zwembad Loos Emiel Admiraal clubkampioencross atletiekvereniging Trias SPORT 25 INGEZONDEN MEDEDELING In de eindrapporten kwam de Egmondse ploeg als sportiefste uit de hoek Zeevogels Ai is een geweldige ervaring rijker uw redactie naar Finale Driebanden kampioenschap UITKIJKPOST 2 APRIL 200 HEILOO - In september 2007 begon Dance Fitstudio 115 alweer aan haar tiende seizoen. Al tien jaar lang dansen en sporten leerlingen van 4 tot 80 in de gezellige studio aan de stationsweg 115 in Heiloo. Volgens Monique Elgin, de drijvende factor achter de studio, is het deze gezelligheid en ongedwongen sfeer die de mensen aanspreekt. 'Men kan hier volledig zichzelf zijn. Bij ons ben je geen nummer en door onze kleinschaligheid, sta je niet in overvolle lessen en mogen wij ons daarom keer op keer verheugen op enthousiaste en trouwe klandizie'. In de loop der tijd is er al een aantal leerlingen doorgestroomd naar diverse balletacademies. Om talentvolle kinderen nog meer te stimuleren en beter voor te bereiden op het volgen van een dansopleiding, is de dansstudio enkele jaren geleden begonnen met een selectiegroep. Deze groep krijgt per week 2,5 uur les in klassiek ballet en jazz/showmusical. Binnenkort worden audities gehouden voor het starten van een tweede selectiegroep. In de periode van 31 maart tot en met 11 april houd Dance Fitstudio 115 een openles week. Gedurende deze periode is het mogelijk om diverse lessen te volgen en kennis te maken met de studio. Zo is er een ADV les (algemene dansante vorming) voor jongens van 4 tot en met 6 jaar, Flamenco (vanaf 7 jaar), klassiek ballet, jazz/showmusical en modern. Bekyk het rooster elders in deze krant voor meer info. Zin om te dansen? Kom naar de openles week! Bel voor meer informatie naar Monique Elgin, tel. 06-22498872 ofwww.danceenfitstudioll5.nl. VOETBAL EGMOND - Het junioren Al team van Zeevogels heeft het afgelopen paasweekend deelge nomen aan een groot interna tionaal jeugdvoetbaltoernooi in Keulen. Aan het toernooi, georganiseerd door Euro-Sportring werd deelge nomen door teams uit Duitsland, België, Zwitserland en Nederland. De wedstrijden van het Zeevogelsteam werden gespeeld op het complex van Hürth-Efferen, ter wijl de ploeg logeerde in de jeugd herberg van Köln-Riehl. Na de poulewedstrijden, tegen sterke ploegen uit België en Nederland plaatste de Egmondse ploeg zich ongeslagen voor de klei ne finale om de derde en vierde plaats. Tegen CW Blauw Wit '34 uit Leeuwarden ging de finale gelijk op en eindigde in een 0-0 einduitslag. In de penaltyserie die hierna volg de, scoorde Zeevogels alles terwijl bij tegenstander Blauw Wit een penalty gestopt werd door de kee per Rick Klijbroek. Later op de middag werden de nummers een, twee, drie en vier van de ploegen met verschillende leeftijdsgroepen gehuldigd in het Hürther-stadion. Onder het toe ziend oog van delegaties van het gemeentebestuur en Eurosportring ontving Zeevogels Al een bokaal voor de derde plaats in de categorie onder de 19 jaar. Uit de rapporten van de toer- nooischeidsrechters kwam binnen deze leeftijdscategorie de Egmondse ploeg als sportiefste uit de bus. Aanvoerder Steef Pepping ontving op het bordes van de tribune de Fair-play cup. Een groot succes voor deze hechte Zeevogels ploeg. Op tweede paasdag arriveerde de ploeg in Egmond aan den Hoef met een geweldige ervaring rijker, na een zeer geslaagd week end! BASKETBALL HEILOO - De afgelopen weken heeft het jongens U16-team van Flashing Heiloo goede zaken gedaan in de interregionale bas ketbal competitie. Concurrenten Hoorn en Amersfoort werden uit én thuis aan de kant gezet. Deze zondag kon Flashing laten zien dat het verlies tegen het Amsterdamse AMVJ, eerder dit sei zoen in Heiloo, een foutje was geweest. Wat ook een verdere opmars naar de bovenste regionen van de poule open zou kunnen hou den. Beide ploegen begonnen voor zichtig aan de wedstrijd. In deze fase van de wedstrijd leken beide teams elkaar ook nog volledig in evenwicht te houden, wat de mini male voorsprong van 10-12 na tien minuten leek te bevestigen. De Amsterdammers moesten .het aanvallend echter met name hebben van twee handige spelers, die op snelheid regelmatig de Heilooër ver dediging wisten te verrassen. In het verdere verloop van wed strijd bleek de basis bij Flashing echter breder te zijn. Defensief wist heb team beide Amsterdamse 'wapens', zeker in de tweede helft, gezamenlijk aan ban den te leggen. Dat maakte het mogelijk om, via gecontroleerde en toch snelle uitval len, aan de andere zijde Paul Ramler (30 punten) en Jan Sengers (17 punten) in stelling te brengen. Ondanks dat net na rust nog span nend leek te kunnen worden (33- 35), speelde Flashing in het restant van de tweede AMVJ op een volwas sen wijze van het veld. Met de verdiende eindstand 43-78 tot gevolg! Punten Flashing: Tim Knegt 3, Gavin Gronert 2, Rakhal Imming 6, Paul Ramler 30, Juijen van der Bijl 12, Rhino Beëts 8, Jan Sengers 17. Het junioren Al team van Zeevogels ontving in Keulen een bokaal voor de derde plaats in de catego rie onder de 19 jaar. Elgen foto HEILOO - Zaterdagmiddag 22 maart was het weer feest voor de leerlingen van zwembad Loos. Vijftig leerlingen mochten het felbegeerde A, B of C diplo ma van het zwem-ABC van de Nationale Raad Zwemdiploma's in ontvangst nemen. Eerder hadden de jongste leerlin gen in eigen bad al afgezwommen voor hun Kleuterbrevet. Met T-shirt, korte broek en waterschoenen aan mochten ze laten zien dat ze zich in het water al goed kunnen redden. De geslaagden zijn, Diploma A: Tessa Bakker, Ray Boon, Annika Bosma, Ilse Brouwer, Jet Houter, Yoran Jak, Stella Janssen, Ricky de Jong, Mijke Kaandorp, Joyse Keppel, Maartje van den Kommer, Tom van den Kommer, Hannah Kuqi, Jochem Lambriks, Maud Moleman, Marjolein Oostinga, Lennart van der Peet, Chris van Roode, Yente Smit, Philine Spaan, Jurre van Tiel, Francien Verweij. Diploma B: Laura Arends, Ramon van Bennekom, Isabel Dekker, Nick Glas, Romi Gul, Dave Herts, Anne Hoebe, Isa van der Hout, Anna Jansen, Claudia Keppel, Joyce Leijen, Amber Lelieveld, Lisanne Linck, Britt Luesken, Daan Piet, Thomas Posthuma, Wiedeke van Pruissen, Laura Seegers, Wesley Slootweg, Anna Tendijck, Michelle Valkering, Lex Vestering, Marijn Visser, Jasmijn Visscher, Sterre Wingelaar. Diploma C: Twan Bosschaart en Eilish Schoemaker. Kleuterbrevet: Ilse Poppe, Isa van de Moer, Luuk Lageman, Justin Weening, Stijn Buiter, Mendel Hiddinga, Richannel Wesker, Maud Eylander, Maurits van de Bent, Piet van Til, Benthe Avis, Lisa Genet, Jasper Dekker, Dirk Nes. AKERSLOOT - Vrijdag 4 en zater dag 5 april wordt de finale van het Akerslootse kampioenschap gespeeld. Na de voorronden en de halve finales zijn de acht finalisten bekend geworden. Zij strijden twee avonden lang om de beste driebandenspeler van Akersloot te worden tijdens dit negentiende kampioenschap van Akersloot. Dit alles vindt plaats in biljartcentrum De Vriendschap in Akersloot. De finalisten zijn: Theo Oud 26 caramboles, Han Duin 23, Klaas Jongeneel 21, Hans Verduin 17, Jack Veldt 17, Rick de Rooij 17, Siem Schoon 15, Arno Mossinkoff 15. AT LE T I E K HEILOO - De clubcross - van Trias is gedomineerd door het Trias- RTA team: bij de Jongens A werd Emiel Admiraal toch wel verrassend clubkampioen van Trias. Emiel hep zijn race tactisch sterk. Hij het Arnold Vreeker lange tijd kopwerk doen om er in de tweede ronde vandoor te gaan. Zijn voor sprong bouwde hij tot de finish steeds verder uit. Nog een verras sing leverde Leon Duineveld door vóór Edward Appelman als derde te eindigen. Bij de Jongens B was Julian van Ginkel veruit de sterkste. Bij de Junioren C gold dit voor Jean Paul Helderman. Ook bij de meisjes- A won een RTA'er Eileen Groenland en ook bij de meisjes-B: Anouk Molenaar, kort gevolgd door Roanne Bruin. Anouk sloeg in de tweede ronde toe. C-junior Lenneke Beeldman was sterk van start gegaan en kwam met ruime voor sprong de eerste ronde door. Zij werd kampioen bij de meisjes-C. Trias-atleten Emiel Admiraal, Arnold Vreeker, Edward Appelman en Leon Duineveld eerste bij de junioren A. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25