Tweede buddy avond Stichting Dolfinn Fotoclub HAF exposeert bij lijstenmakerij Nieuwe toekomst voor kampeerterreinen Wisselbeker van het Generatiemix biljarttoernooi voor de Radboudschool H E I L O O 3 'KéëSfögi Sukadelapp* Mi nu testes Gebraden Gehakt 150 gram Pan wit Gevulde i koeken per stuk Jet Vos vertelt over onderwijs, dagbesteding, et cetera Geloofsoverdracht aan kinderen UITKIJKPOST 2 APRIL 2008 Elke dag om half özijn onze broodjes vers gebakken en wij zijn ook al open, dus kom gerust langs! ^^fUakkernI KEURSLAGER 500 gram 4 voor Bij 150 gram gegrilde kipfilet GRATIS 100 gram Grillworst Elke woensdag Of IbLI ill voor maar Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. ffv.n'' Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces HEILOO - Vanaf maandag 7 april exposeert de Heilooër Amateur Fotografenvereniging (HAF) gedurende drie weken in de winkel annex werkplaats van lijstenmakerij Inzet aan de Raadhuisstraat bij het Witte Kerkje. Te zien zijn ongeveer twintig foto 's van Heiloo en omgeving en van Noord-Holland Noord, op groot for maat. De tentoonstelling is geheel gratis toegankelijk. Er hangt een keur van schitterende afbeeldingen van meer en minder bekende plek ken in uw eigen gemeente en daar buiten, gefotografeerd gedurende de verschillende seizoen van het jaar.. En wanneer u dat wilt kunt u ook een foto uit deze bijzondere col lectie bestellen. HEILOO - Stichting Dolfinn houdt op 4 april weer een bucïdy avond. De avond vindt plaats in cultureel centrum Open Huis bij Winkelhof 't Loo te Heiloo. Sinds de oprichting van Stichting Dolfinn heeft de Stichting op meer dere momenten gemerkt dat onder de ouders van een kind met een beperking, de behoefte leeft om met mensen die in dezelfde situatie zitten, in contact te komen en met elkaar te praten en ervaringen te delen. Op de Dolfinn buddyavond vertelt Jet Vos over de verschillende mogelijkheden op het gebied van onderwijs, dagbesteding, andere opvangmogelijkheden, wet- en regelgeving, orthopedagogische De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl. BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.00 t/m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.30 t/m 17.30 uur dinsdag 08.301m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.00 t/m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niet te plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. adviezen, adviezen ten aanzien van de inzet van deskundigen of specia le materialen, et cetera. Jet Vos is momenteel werkzaam bij De Waerden als projectmedewerkster. Vanaf 1976 is zij werkzaam geweest in de directe zorg in verschillende functies. Behalve ouders zijn uiteraard ook andere belangstellen den op deze avond van harte wel kom. Als u graag bij deze buddya vond aanwezig wilt zijn, stuurt u dan een e-mail naar buddyavond @dolfmn.nl met daarin uw gege vens en het aantal personen waar mee u denkt te komen. De buddya vond vindt plaats op 4 april in cultureel centrum het Open Huis bij Winkelhof 't Loo in Heiloo en begint om 20.00 uur. De avond duurt tot 22.00 uur. Voor een routebeschrij ving kunt u het beste kijken op de website van het Open Huis, www. openhuisheiloonl. HEILOO - Op het terrein van de campings Klein Varnebroek en Heiloo komen in de toekomst mogelijk woningen. De campingeigenaren hebben aangegeven hun bedrijf in de toe komst niet voort te willen zetten en de gemeente is op zoek gegaan naar een andere invulling van het terrein. Volgens het plan Bouwstenen voor Beeldkwaliteit zouden er op de terreinen woningen kunnen komen met een zorgcomponent. Bijvoorbeeld woningen voor men sen met dementie, zodat echtparen bij elkaar kunnen blijven wonen in een zorgwoning als een van hen dement wordt. De komende maan den zal de gemeenteraad zich over het plan buigen. Om de plannen te kunnen realiseren is een wijziging van het streekplan nodig en Provinciale Staten moet hiervoor de huidige bestemming omzetten naar een woonbestemming. ADVERTENTIE Janneke krijgt de wisselbeker uit handen van burgemeester Romeyn. Foto: Joop Zwart HEILOO - Maandag 31 maart reikte burgemeester Romeyn de wisselbeker van het biljart- toernooi, gehouden in het Trefpunt, uit aan Jasmijn en Janneke, leerlingen van groep acht van de Radboudschool. Tijdens het toernooi, dat gehou den werd in het kader van de Generatiemix, streden leerlingen van groep acht van' vijf basisscho len, onder leiding van ervaren oude re biljarters, om eer en glorie. Leerlingen van de wannende school gingen op maandag 31 maart onderling de strijd aan voor de eer ste prijs individueel. Deze werd gewonnen door Max Jongerius, tweede prijs ging naar Jerre en de derde prijs nam Roel mee naar huis. HAF exposeert bij lijstenmakerij Inzet ongeveer twintig foto's van Heiloo en omgeving. Eigen foto HEILOO - In onze wereld ver dwijnt de eerste onbevangenheid van kinderen op steeds vroegere leeftijd. Al jong stellen ze kritische vragen over sprookjes, vertellingen en ook over de bijbelse (wonder) verhalen. Wie kinderen bijbelverhalen wil ver tellen, moet als het ware 'tweetalig' zijn. Nico ter Linden waagt donder dag 10 april om 20.00 uur in de Witte Kerk een poging. Hij vertelt hierover in een lezing voor ouders, grootouders, opvoeders, leerkrach ten en andere belangstellenden. Opgave: parochiesecretariaat Willibrorduskerk, Westerweg 267, tel. 072-5330906, secretariaat@ wil- librorduskerk-heiloo.nl. Entree: 3 euro.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3