Dolfinn Rocks indoor in de Buk Buk Wielrennen 'dope' voor de 'schone' kunsten H E I L O 0 VtSfA deutekom De Vergeten Tombe 11 BOEK VAN DE WEEK Asterix en de Olympische Spelen Indoor versie van het popfestival voor het goede doel De Vergeten Tombe door Kate Mosse Covers van Red Hot Chili Peppers, Ui, Green Day, Queen, Toto en Bl0f Betoverende werken te zien tijdens het open Knipkunst Atelier ITKIj KPOST 9 APRIL 2008 Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo WÊBi MHB naast Winkelhof't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl door Kate Mosse voor 19 >95 Asterix en Obelix worden namens Gallië afgevaardigd naar de Olympische Spelen om de Romeinen eens een lesje te leren. De beeldschone prinses Irma heeft haar hart verloren aan de Galliër Hartstochtelix, maar Caesars zoon Brutus heeft zijn oog op haar laten vallen. Irina rest niets anders dan te verklaren dat ze zal trouwen met de winnaar van de Olympische Spelen. Om het legioen van'de Romeinen te verslaan, worden Asterix en Obelix uitgekozen om als afgevaardigden van de Galliërs deel te nemen aan de Olympische Spelen. Doping is natuurlijk niet toegestaan tijdens de Spelen en daarom verbieden de Griekse scheidsrechters het gebruik van het beroemde magi sche toverdrankje. Het duo zal op eigen krachten moeten winnen van hun tegenstanders. Ze slaan de handen ineen tijdens de meest opzienbarende Olympische Spelen van de Oudheid. De film Asterix en de Olympische Spelen is gebaseerd op het twaalfde deel van de succes volle stripserie van Astrix en Obelix van René Goscinny, tekstschrijver en Albert Uderzo, illustrator. Oktober 2007: Tegen haar wil in raakt biograaf Meredith Martin ver strikt in de zoektocht naar een tarot- spel en de oplossing voor het oude mysterie rond de verdwijning van een jong meisje uit Parijs, in het jaar 1897. Daarbij moet ze alles op zet ten om niet hetzelfde lot tegemoet te gaan. Een oude priester, op brute wijze om het leven gebracht. Een ontzield lichaam van een jonge man in de rivier de Aude. Een nerveuze vrouw in een kamer met damasten gordijnen. Twee vrouwen uit ver schillende tijden en plaatsen raken verwikkeld in het mysterie dat deze mensen samenbrengt: de tarotkaar ten die zij in hun handen houden.... De vergeten tombe is een episch avontuur waarin de lezer wordt meegenomen van het hedendaagse Rennes-les-Bains naar het negen- tiende-eeuwse Rennes-le-Chateau, maar ook naar lang voorbije tijden waarin koningen werden begraven met hun schatten. Een intrigerend verhaal over spookachtige muziek, moordende hebzucht en eeuwenou de geheimen. HEILOO - Op woensdagmiddag 16 april stelt Conny Riemers haar knipkunst-atelier open en kunnen bezoekers haar betoverende werken komen bekijken. Tevens zal zij de techniek demonstreren en kunt u eventueel uw portret laten knippen. Zij is autodidact kunstenares en vat de techniek samen als:4Het is een kwestie van gaten knippen, lef hebben en weerstanden doorbreken'. Zij expo seert haar werken zeer regelmatig in binnen- en buitenland. Dit jaar doet zij mee met de derde Internationale knipkunsttentoon stelling te China. Conny tekent haar ideeën naar model of fantasie en knipt de tekening vervolgens uit een door haarzelf beschilderd aquarelpapier. Haar atelier is gevestigd aan de Pijlemeeth 11 te Heiloo (Plan Oost) en is van 13.00 tot 17.00 uur geopend. Tevens is haar atelier geopend op 14 mei, 14 juni (van 10.00 tot 17.00 uur) en in de periode van 2 juli tot en met 13 augustus kunt u elke woensdag van 13.00 tot 17.00 uur langskomen. Informatie: www.knipkunst.nl tel. 06-10896557. Eigen foto Wie komt kijken naar de expositie van Bas Vlasblom in Gemaal 1879 proeft zijn passie voor de wielersport en de Tour de France in het bijzonder. Eigen foto HEILOO - Stichting Dolfinn organiseert, in samenwerking met de BukBuk op 19 april de eerste editie van Dolfinn Rocks indoor. Vanaf 21.00 uur worden er spetterende optredens ver zorgt. Na twee geweldige edities buiten wordt er, door samenwerking met de BukBuk, een indoor versie van Dolfinn Rocks georganiseerd. De opbrengsten komen ten goede aan Stichting Dolfinn, die zich inzet voor gehandicapte kinderen uit Heiloo en omgeving. Tijdens Dolfinn Rocks indoor zul len Coolcast en Ignoramus een optreden verzorgen. Daarnaast zal DJ Theo een '80 '90 show geven. Deze rockformatie staat garant voor een spetterend optreden waar in bekende nummers uit vervlogen tijden worden afgewisseld met hedendaagse rock muziek. Mede door het variëren van oude roek- klassiekers zoals Smoke on the Water, Allright now en de heden daagse krakers van bijvoorbeeld Anouk en Pink, spreekt de muziek van Coolcast zowel jong als oud aan. Ignoramus is een poprock band die zowel covers als eigen werk speelt. De eigen nummers zijn vaak up-tempo rockballads die wor den afgewisseld met rustige pop- heekjes. De band speelt covers van onder andere Red Hot Chili Peppers, U2, Green Day, Queen, Toto en Blpf. Sinds de zomer van 2006 laat de gastzangeres Yvonne ook haar stem horen bij covers van onder, andere Anouk. De mannen van Ignoramus zijn een team, en ieder bandlid draagt zijn creatieve steentje bij waardoor de band een eigen geluid heeft. Kaartverkoop De kaarten zijn te koop bij de Schrijverij en Jones' Shoes in win kelhof 't Loo. De kaarten kosten 10,-. Kijk voor meer informatie op www.bukbuk.nl of www.dolfinn.nl HEILOO - Is de titel die Bas D. Vlasblom uit Heerhugowaard heeft gegeven aan de expositie van zijn werk in het Gemaal 1879 te Akersloot. De tentoon stelling is gedurende de maan den april en mei te zien. Bas schildert al tientallen jaren en doet dit tegenwoordig bij voorkeur met acrylverf, omdat dit het beste bij zijn snelle manier van werken met paletmes past. Om zijn creati viteit in banen te leiden schildert hij in thema's. Zoals een serie zeege zichten, universele hef de, stillevens en sport. Vooral dit laatste thema en dan met name wielrennen is te zien in Gemaal 1879. Wie komt kijken proeft de passie voor de wielersport en de Tour de France in het bijzon der. Het Gemaal is te vinden aan de Flelkerweg vlakbij Hotel Akersloot. De eerste zondag van de maand worden er, als de omstandigheden dit toelaten, maaldemonstraties gegeven. Aan bezoekers wordt een bijdrage van 1 euro pp gevraagd ter ondersteuning van dit vrijwilligers- project. Kinderen tot 12 jaar gratis. Voor bezoek buiten de openingstij den kunt u contact opnemen met 0251-313286/313253. Openingstijden: zondag van 13.30 tot 16.30 uur en op afspraak. Voor meer informatie zie www.gemaall879.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 11