contact Inspreken bij commissie vergaderingen? Uw goed recht! HEILOO Blauwe zone parkeergarage De Blinken GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Openingstijden Raad en (raads)commissies Heeft u vragen? Bel meteen!! UIT K I j KPOST 9 APRIL 2008 *5$ Wilt u inspreken tijdens een commissievergadering? Dat kan. De leden van de commissies hebben open oor voor uw mening en betrekken deze bij de afwegingen die zij maken over onderwerpen die de gemeenschap van Heiloo aangaan. De volgende spelregels zijn van toepassing in Heiloo om gebruik te kunnen maken van het recht om in te spreken. Tijdens een commissievergadering kunt u inspreken op onder werpen die op de agenda staan, maar ook over een 'vrij' onderwerp dat u onder de aandacht van de commissieleden wiit brengen. De gemeente Heiloo kent drie raadscommissies, te weten Maatschappelijke Zaken, Bestuurlijke Zaken en Openbare Ruimte. Deze commissies geven advies aan de raad en kunnen uw mening ook meenemen in het advies aan de raad. De commissies vergaderen in de regel in de tweede week van de maand, dat is de week na de raadsvergadering. Deze vergaderingen beginnen om 20.00 uur en zijn openbaar. De agenda's van de commissievergaderingen op 14, 15 en 16 april a.s. worden gepubliceerd op deze informatiepagina. De agenda met de stukken kunt u inzien in het Informatiecentrum in de hal in het gemeentehuis tijdens de openingstijden van maandag tot en met vrijdag van 08.00 tot 12.30 uur en maan dagavond van 18.00 tot 20.00 uur. U kunt de agenda's ook op de website www.heiloo.nl inzien onder het menu-item Bestuur en organisatie Agenda's en vergaderstukken. Gebruik maken van het inspreekrecht? Vooraf aanmelden! Wilt u gebruik maken van het inspreekrecht dan vragen wij u dit voorafgaand aan de desbetreffende vergadering te melden aan de griffier, mevrouw G.C.I. Kager. Ook voor meer infor matie over het inspreekrecht kunt u contact opnemen met mevrouw Kager, telefoonnummer 072 535 66 43. GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 12.30 uur maandagavond 18.00 - 20.00 uur Op andere tijden na afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - 15.45 uur zaterdag 09.00 - 12.00 uur Commissie Maatschappelijke Zaken Maandag 14 april a.s. vergadert de commissie Maatschappelijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. i Naast de vaste punten staat op de agenda: - Instemmen met conclusie en aanbe velingen van regionaal portefeuille- houdersoverleg volkshuisvesting inzake woonruimte verdelingssys teem Noord-Kennemerland - Op verzoek van Heiloo2000 bespreeknotitie over huishoudelijke hulp bejaarden per 1 januari 2008 Commissie Bestuurlijke Zaken Dinsdag 15 april a.s. vergadert de commissie Bestuurlijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Naast de vaste punten staat op de agenda: - Vaststellen verordening rechtspositie raads- en commissieleden - Vaststellen verordening rechtspositie wethouders - Aanwijzen griffier openbaar maken nevenfuncties - Planning adviezen Ernst Young Bestuursrapportage 2007 Commissie Openbare Ruimte Woensdag 16 april a.s. vergadert de commissie Openbare Ruimte in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg, De vergadering begint om 19.30 uur en is voor ieder een toegankelijk. - Hoorzitting wegonttrekking gedeelte van Matthijs Zondernuisweg Naast de vaste punten staat op de agenda: - Presentatie beeldkwaliteitsplan Nieuw-Varnebroek Heiloo De presentatie wordt verzorgd door de heer R. Wegener van Kuiper Compagnons. - Vaststellen beeldkwaliteitsplan Nieuw-Varnebroek - bouwstenen voor beeldkwaliteit - Instemmen met wegonttrekking gedeelte van Matthijs Zonderhuisweg - Vaststellen richtlijnen Milieu Effect Rapportage "Bergermeer Gas Storage" - Voorstel PvdA, CDA en VVD voor een vooronderzoek Stationsomgeving - Op verzoek van Heiloo2000 bespreeknotitie afstemmen bouw plannen P. van Muijenweg, Stationsweg en Westerweg Welstandscommissie Op maandag 14 april a.s. vergadert de Welstandscommissie. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de wel standscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goed gekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 31 maart 2008. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen. 5. Algemene zaken met betrekking tot de weistand. 6. Rondvraag en sluiting. De definitieve agenda - inclusief de ingeplande afspraken en de volgorde van de behandeling, en de daarop betrekking hebbende bouwplannen - staat vanaf vrijdagmiddag 11 april maart a.s. op de website van Heiloo en ligt op maandag 14 april a.s. tus sen 08.00 en 12.30 uur op het gemeente huis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen en receptie. >Meer informatie Voor meer informatie kunt u terecht bij een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Halverwege december 2007 is de blauwe belijning ten behoeve van de blauwe parkeerzone in de parkeergarage 'de Blinken' aangebracht. De gemeente Heiloo heeft in het verleden besloten dat het stationsgebied waaronder dus ook de garage de Blinken binnen de blauwe parkeerzone valt. Dit houdt in dat u in de garage maximaal 2 uur kunt parkeren met gebruik van een parkeer- schijf. De politie gaat vanaf heden hierop controleren, houdt de maximale par keertijd daarom in acht. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw E. Negenman van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 63.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 13