Uw oude leren bankstel weer als nieuw TienerYoga bij The Yoga Company Spinning Marathon bij Trainings Centrum Heiloo Handsome Eight zoekt oud-leden SPORT 24 INGEZONDEN MEDEDELING Facelift voor leren meubelen bij Ledervisie, voorheen Marco Leer Eerste bixi wedstrijd bij Starrenburg een groot succes I UITKIJKPOST 9 APRIL 2008 -| ADVERTENTIE HEILOO - Bij The Yoga Company kunnen kinderen tussen de 10 en 15 jaar ook voor yoga terecht. Er wordt yoga gegeven aan twee leeftijdsgroe pen: van 10 tot en met 12 jaar en van 12 tot en met 15 jaar. Muziek en de yogahoudingen zorgen voor uitdaging, maar Tieneryoga is niet prestatie gericht. De lessen zijn minder speels dan een kinderyogales, maar afwissel ender dan een les voor volwassenen. Er wordt ook gesproken over de dingen die kinderen bezig houden. We doen de yogahoudingen in een wat pittiger vorm, te vergelijken met Power Yoga. Dat maakt het een heerlijke work-out voor je lichaam waarbij je gelijk aan je conditie en je figuur werkt! Daarnaast doen we ook ontspanningsoe feningen, ademoefeningen, dans, oefeningen in tweetallen, massage en t meditatie. Doordatje tijdens de oefeningen de aandacht bij jezelf houdt, leer je om jezelf te waarderen en respecteren. De lessen worden beëindigt met een beetje drinken en kletsen met elkaar. Het is heerlijk om een rustpunt te hebben in een drukke week, waarbij je even alles van je schouders laat güjden. Bij yoga hoef je niet te presteren, je mag helemaal jezelf zijn. Lijkt dit je wat? Dan ben je uitgenodigd voor een gratis proefles. Donderdag: 17 april van 16.00 tot 17.00 uur, 10 tot en met 12 jaar). Voor kinderen van 12 tot en met 15 jaar is de les om 17.15 -18.15 uur. Voor info: The Yoga Company Westerweg 128a te Heiloo, tel. 072-0618741193. kunnen hersteld worden; dit alles in combinatie met het kleuren van uw leren bankstel of fauteuil Ook kunnen wij uw bankstel of fauteuil herbekleden in diverse leer soorten en in vele kleuren. Wat kunt u doen? Een telefoontje naar Ledervisie Alkmaar/Koedijk is voldoende en u wordt direct deskun dig geholpen De versleten meubelen worden gratis bij u opgehaald en na ongeveer 2 weken weer als nieuw bij u thuis afgeleverd. Mocht bij het opha len blijken dat uw meubel niet meer op te knappen is, wordt dat aan u medegedeeld en hoeft u niets te beta len. Als uw meubelstuk behandeld is door Ledervisie verlaat deze de werk plaats met een jaar garantie en wordt een onderhoudsmiddel meegeleverd van uw eigen kleur om de nieuwe kleurlaag voor jaren in topconditie te houden. Informatie? Bel voor vrijblijvende prijsopgave: Ledervisie Alkmaar, De Hertog 10 Alkmaar/Koedijk 072 - 5616676 www.leerspuiten.nl Ook kunt u vrijblijvend bij ons langskomen. Wij zijn geopend van dinsdag t/m vrijdag van 09.00 tot 16.00 uur. Maandag gesloten! maakten, maar ook overal in de regio volle zalen trokken. Naast het befaamde Handsome Eight, dat als eerste regionale ploeg ooit in de vaderlandse eredivisie speelde, zijn onder meer Crawford, HZV de Viersprong, White Stones, Foresters, HSV en AV Jan 111 van de partij. Er mogen slechts spelers meedoen vanaf de leeftijd van veer tigjaar. Omdat coach Peter Koch na al die jaren uiteraard niet meer beschikt over alle namen en adres sen van de spelers die in ruim 25 jaar de blauw-witte kleuren van Handsome Eight hebben verde digd, worden deze gevraagd om him interesse kenbaar te maken en hun e-mailadres te sturen naar: peterkoch@versatel.nl. HEILOO - Afgelopen zondag heeft de jaarlijkse Spinning Marathon bij het Trainings Centrum Heiloo plaatsgevonden. Moe maar voldaan passeerden 27 deelnemers na twee of vier uur de 'finishlijn'. Op hun tocht werden zij uitgedaagd door vier docenten die, elk geflankeerd door twee collega's, een uitdagende 'ride' van zestig minuten hadden voorbereid. Eigen foto REGIO - Zondag 6 april was het dan zo ver, de eerste onderlinge wedstrijd van het seizoen werd weer gehouden bij rijvereniging Starrenburg. Er werd zeer serieus gereden door alle ruiters en amazones en iedereen had er veel werk van gemaakt om er zo mooi mogelijk uit te zien. De paarden en pony's hadden mooie vlechten en sommige gekleurde strikjes. Aan het einde van de ochtend was het de beurt aan de bixi ruitertjes die er helemaal klaar voor waren. Met lachende en gespannen gezichtjes werd er zeer serieus door de baan gereden en naar de jury gegroet. Voorde jury de moeilijke taak om de prijzen te verdelen. Na de gereden proefles was er een prijsuitreiking te paard en daarna werd er door de gevorderde ruiters nog een heus springparcours afgelegd. Eigen foto/ Foto: Mario Sacskioni HEILOO - Zondag 1 juni is het aloude Handsome Eight uitge nodigd voor het Eerste Goud van Oud-toernooi. Voor dit toernooi, dat wordt georganiseerd in sporthal het Vennewater, zijn zaalvoetbalploegen uitgenodigd die in de jaren tachtig en negentig niet alleen furore 15 jaar geleden begon Ledervisie met een revolutionaire spuittech- niek, met milieuvriendelijke zelf ontwikkelde leerverf, leren meu belen op te knappen. Kale ver schoten meubelen, met vetvlekken, of gaten, werden vroeger aan de straatkant gezet voor het grof huis vuil, maar Ledervisie in Alkmaar/ Koedijk heeft daar met een unieke aanpak eigenhandig een stokje voor gestoken. Het slijten van een prach tige fauteuil of lievelingsbank is de schrik van iedere bezitter en hoeft niet meer het einde te zijn, want de oplossing ligt bij Ledervisie. Binnen 10 tot 15 werkdagen ziet uw bank stel of fauteuil er weer helemaal als nieuw uit. Leren bankstellen zijn meestal duur en na een aantal jaren wordt het leer vaal en de sleetse plekken "verarmen" de inrichting. Of de kleur begint te vervelen. Maar zo'n duur bankstel hoeft niet weggegooid te worden. Een belletje naar Ledervisie is voldoende om de toekomst weer zonnig tege moet te zien; want bij Ledervisie krijgt Ledervisie kan elke kleur maken en is dus niet afhankelijk van standaard kleuren, de verf van Ledervisie bladdert niet en geeft niet af. Reparatie Als het leer breukjes vertoont, schubbig is, of al gescheurd is, kan Ledervisie vakkundig de slechte delen leer vervangen door nieuw leer, vul lingen kunnen verstevigd of vervangen worden, constructies van een meubel uw bankstel of fauteuil een complete facelift in de oorspronkelijke of in een andere kleur met een prachtige uitstraling en is daardoor weer jaren te gebruiken. Het herkleuren van een gebruikt leren bankstel of fauteuil moet door een echte specialist gebeu ren, anders ontstaan er gegarandeerd grote problemen. Ledervisie is die echte specialist en is in staat om elk type leer van een nieuwe kleurlaag te voorzien en het resultaat mag er zijn.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 24