Annie Hendrikszen neemt afscheid van haar functie bij het recreatievolleybal Limmer jeugdteams tafeltenniskampioenen Offday Zeevogels, toch één punt gepakt SPORT 25 De verschillende schoolteams lieten zich van hun sportiefste kant zien HSV junioren B2 kampioen UITKIJKPOST 9 APRIL 200 De Ba-sis :rans k1 r De recreatievolleyballers zullen het in de toekomst moeten doen lil O *1 zonder de zorg en pepermuntjes van Annie. Foto: Carafe Breed Cph f f| IUA pf*n JS1 |fPTït" 1 3 Tl 3 tl 0 IfP Sl3.IT TAFELTENNIS LIMMEN - Tafeltennisvereniging Limmen, met nog één competi tiewedstrijd voor de boeg werd Limmen 1 jeugd in de thuiswed strijd tegen de Roemer 2 kampi oen van de vijfde klasse. Hiermee is het eerste team van de tafeltennisvereniging dit sei zoen kampioen geworden. Het jeugdteam staat onbereikbaar met 55 punten aan de leiding in de poule. Een geweldige prestatie die door Tim Wokke, Frank Kleef, Barry Timmer en Brian de Goede is neer gezet. Zaterdag was het kampioen schap binnen wanneer er zes punten werden behaald. Met de eerste plaats in het vooruitzicht was de bar ver sierd met ballonnen en vlaggen. de wedstrijdomroepster geworden in 1989, nadat ik gestopt ben als speel ster bij de club 'Bergermeer' in Alkmaar. Aad de Groot maakt al vanaf 1986 de wedstrijdprogramma 's. Er wordt iedere dinsdagavond in sporthal 'Het Vennewater' recreatie volleybal gespeeld door vaste teams uit Heiloo en omliggende plaatsen. Ze spelen elk twee wedstrijden. Daarom is het niet zo vreemd, dat we iedereen kennen. Na afloop van iede re wedstrijd levert de scheidsrechter het briefje met de uitslag bij Aad en mij in, dat dan vervolgens wordt ver werkt. We doen dit al jaren met alle plezier!" Op dinsdagavond 15 april is de stem van Annie voor de laatste keer door de speaker te horen. Zij heeft besloten te stoppen, wegens de ern stige ziekte van haar echtgenoot. ,,Ik zal de mensen en het volleybal enorm gaan missen, maar mijn besluit staat vast. De bus met pepermuntjes blijft gewoon hier staan, maar als hij leeg is moet iemand anders hem vullen!" Iedereen die Annie voor haar getoonde inzet wil bedanken, is wel kom op haar afscheidsavond, tij dens de laatste vaste volleybalavond van het seizoen. Zij zal van 19.00 tot 22.30 uur de volleybalteams voor de laatste keer naar het juiste wedstrydvak verwijzen. VOETBAL EGMOND - Zeevogels heeft in de uitwedstrijd tegen Bergen één punt gepakt. De thuisclub was negentig minuten lang fel ler in de duels waardoor de Vogels heel lang geen poot aan de grond kregen. De Bergenaren probeerden hier mee de laatste strohalm te pakken om degradatie te voorkomen. De Hoevers moesten alle zeilen bijzet ten om een tegendoelpunt te voor komen. Doelman Marcel van Velzen zag de hele wedstrijd door te veel blauwhemden voor zijn neus ver schijnen. In de slotfase ging Bergen al meer risico nemen. Dit gaf Zeevogels ruimte voor een aantal uitbraken. Invaller Paul Zwart had de beste mogelijkheid. Oog in oog met doelman Ivar D'Haene schoot Zwart de bal naast het doel. Slotconclusie na negen tig minuten voetbal: Bergen zo goed als zeker gedegradeerd en Zeevogels speelt ook in het sei zoen 2008 - 2009 in de vierde klas. Op de woensdagen 9, 16 en 23 april wordt het stratenvoetbal- toernooi van Egmond aan den Hoef op de velden van sportpark Hogedijk gespeeld. Aanvangtijd van de wedstrijden is 19.30 en 20.30 uur. Op zaterdag 10 mei is de finale- dag. Voor meer info zie www.zeevogels.nl. Brian won de negende wedstrijd waarmee het team de benodigde punten voor het kampioenschap had binnengehaald. De andere punten werden behaald door Frank (drie punten), Tim (twee punten) en winst in de dubbel, de einduitslag werd 7-3 voor Limmen. Door een afge vaardigde van het bestuur kregen de jongens van het eerste jeugdteam een medaille en werden allen aanwe zige getrakteerd op gebak. Een extra vermelding is dat het team alle com petitiewedstrijden heeft gewonnen. Zaterdag speelde eveneens het twee de jeugdteam met Anne, Gabrielle en Rebecca. Het tweede team draait knap mee in de middenmoot van de competitie. Zij boden afgelopen zaterdag goed weerstand tegen aan hun opponent Olympia. HEILOO - Na een sportief en spannend seizoen is afgelopen zaterdag HSV junioren B2 kampioen geworden. In de wedstrijd thuis tegen BOL B2 bleef het tot het einde toe onzeker of de bloemen kon den worden uitgereikt. De jongens en het meisje van het team wisten echter met 5-4 te zegevieren en stelden hiermee het kampioenschap veilig. De hele competitie heeft het team er samen hard voor gewerkt en is de trainer er altijd in blijven geloven. Het kampioenschap is hier een mooie beloning VOOr. Eigen foto VOLLEYBAL HEILOO - Al 19 jaar klinkt de stem van Annie Hendrikszen (71 jaar) iedere dinsdagavond door de speaker tijdens de recreatiewedstrijden volleybal in sporthal 'Het Vennewater'. VOETBAL HEILOO - De leerlingen van groep 7 en 8 keken er al een lange tijd naar uit, de start van het schoolvoetbal. Vrijdagmiddag 4 april startten de voorronden bij de meisjes. Hierbij werd met veel inzet en onder grote belangstelling gestreden om een finaleplaats in de vervolgronde. Na de wedstrijden van de meisjes waren de jongens in het tweede deel aan de beurt. Tot zonsondergang konden de liefhebbers genieten van oogstrelend voetbal. Aanstaande vrij dag om 16.15 beginnen de meis jesteams ieder aan hun eigen finale poule, om 18.39 uur zijn de jongens weer aan de beurt. De organisatie, bestaande uit HSV en Foresters, hoopt dat er weer veel belangstellen den naar het Foresters complex komen, om de verschillende school teams te steunen. Het toernooi wordt afgesloten met een disco voor de deelnemers van 21.00 uur tot 22.00 uur. De befaamde deejay Léone Duineveld zorgt ervoor dat het dak eraf gaat bij de Foresters. Tevens zal er door de voormalig Nederlands kampioen panna, Lenny Macnack, een demonstratie gegeven worden. Ze kent bijna iedere speler bij naam en toenaam. Men kan bij haar terecht voor een pleister, een opbeurend praatje of een peper muntje! Annie woont al zo'n dertig jaar in deze regio, waarvan de laat- s e vijf jaar in Heiloo. Annie: „Ik ben Tijdens de voorronden van het Schoolvoetbaltoernooi op de vel den van Foresters ging het er soms fel aan toe. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25