Welkom bij Intratuin Asbest later geruimd Invalidenvoertuig rijdt tegen geparkeerde auto Jongerensite van Heiloo, www.Highlow.nu, in de lucht H E I L O O 3 'Ke^s^Zbmt intratuin 13 april van 10.00 tot 17.00 uur A Brand in kippenhok Boterharhwor Kinderkunstmuseum op Uniek initiatief van de gemeente Heiloo, vóór en dóór jongeren uit Heiloo de Zuidwester De jeugdredactie zal door het dorp razen om nieuwtjes te verzamelen Rundér Hart, jurtóers4stuks Gerookte Kipsalade 100 gram UITKIJKPOST 9 APRIL 200 ^^^KKemjjÊM loo 27 - Heiloo - 533 17 76 Heerhugowaard Middenweg A1072-5757157, donderdag en vrijdag koopavond. HEILOO - Het asbest bij de basisschool De Springschans- Centrum in Heiloo, die momen teel wordt gesloopt, is nog niet verwijderd. Het plan was dit het afgelopen weekeinde te doen. In verband met wettelijke meldingstermijnen bij asbestsanering is dat echter niet gelukt. Het schoolbestuur heeft met ALKMAAR - Een 33-jarige vrouw uit Heiloo werd zondagmiddag rond 17.00 uur aangehouden nadat zij op de Coornhertkade met haar invali- denwagen tegen een geparkeerde auto was gereden. De vrouw viel door de aanrijding op straat en werd door omstanders weer in haar wagen geholpen. Ze bleek onder invloed van alcohol te verkeren en blies 1030 ug/1. Ze moest mee naar het bureau en kreeg een rijverbod van vijftien uur. de asbestsaneerder en de gemeente een nieuwe afspraak gemaakt. Het spul zal nu tussen vrijdag 11 april 16.00 uur en zaterdagavond worden weggehaald. Tot die tijd worden alleen werkzaamheden ter voorbe reiding van het verwijderen van het asbest verricht. Er mag verder vrij dag na 15.30 uur en zaterdag niet op het plein van de Springschans worden gespeeld. De Uitkijkpost verschijnt op woensdag huis-aan-huis in een oplage van 17.500 exemplaren in Heiloo, Limmen, Akersloot, Egmond-Binnen, Egmond aan den Hoef en Rinnegom. Advertenties De advertentieafdeling is te bereiken via 072-5330175 of per e-mail: advertenties@uitkijkpost.nl. Advertenties dienen uiterlijk maandag 17.30 uur in ons bezit te zijn. Advertentieprijs per mm is 0,45 (excl, BTW). Bij adverteren op contractbasis gel den aanzienlijk lagere mm-prijzen. Voor informatie over tarieven en mogelijk heden, kunt u contact opnemen met Marion Becker- acquisitie, tel. 072-5351072 of per e-mail: verkoop@uitkijkpost.nl Zij is aanwezig op: maandag 14.00 t/m 16.00 uur donderdag 14.001m 16.00 uur Redactie Redactionele kopij moet uiterlijk vrijdag om 17.00 uur in ons bezit zijn. Een uitzondering wordt gemaakt voor kopij voor de sportpagina's en voor evenementen die in het weekend plaats vinden. In dat geval mag kopij tot maan dag 12.00 uur worden ingeleverd. De redactie van de Uitkijkpost is op de volgende uren bereikbaar: maandag 08.301m 17.30 uur dinsdag 08.30 t/m 13.00 uur donderdag 08.30 t/m 14.30 uur vrijdag 08.30 t/m 14.30 uur woensdag is de redactie afwezig. Openingstijden Drukkerij Uitkijkpost ma t/m do 08.001m 17.30 uur vrijdag 08.00 t/m 14.30 uur Aangeleverde kopij advertenties De redactie behoudt zich het recht voor om stukken te bewerken, in te korten te verplaatsen naar een volgende editie of niette plaatsen, mede afhankelijk van het advertentieaanbod. U kunt uw kopij mailen, faxen, verzenden of afleveren bij de balie. De redactie stuurt geen foto's en floppy's/cd-roms retour. Deze kunt u aan de balie van de Uitkijkpost op komen halen. De Uitkijkpost is niet verantwoor delijk voor in advertenties gedane uit spraken of beweringen. Adres Bezoekadres: De Hoefsmid 5,1851 PZ in Heiloo, tel. 072-5330175, fax 072-5335644, e-mail: redactie@uitkijkpost.nl. advertenties: advertenties@uitkijkpost.nl internet: www.uitkijkpost.nl Postadres: postbus 68,1850 AB Heiloo. Dit krantenproduct is milieuvriendelijk vervaardigd met een waterloos drukproces 150 gram voor HEILOO - Zoals ieder jaar organi seert basisschool De Zuidwester ook nu Het Kinderkunstmuseum. Kunstwerken van alle leerlingen worden door de hele school ten toongesteld. Dit jaar hebben de kin deren zich laten inspireren door het onderwerp 'wonen'. Dit ook naar aanleiding van het project Magisch Heiloo. De kinderen hebben zich de afgelopen tijd bezig gehouden met allerlei vormen van wonen. Van flats tot wonen in een hutje van klei. U zult op de tentoonstelling allerlei verschillende werkvormen tegen komen. De kinderen hebben met verf, klei, kosteloos materiaal, olie- pastelkrijt, takken en andere mate rialen gewerkt. Als u benieuwd bent geworden bent u welkom op don derdag 10 april van 16.00 tot 18.30 uur op basisschool de Zuidwester, Boekenstein 43, in Heiloo. HEILOO - Klokslag 17.00 uur werd op dinsdag 1 april, in jon gerencentrum Tendenz aan de Pastoor van Muyenweg, de jon gerensite Highlow.nu gelan ceerd door de wethouder van Jeugdbeleid, Hero Veger. Hij was hiermee de eerste bezoe ker en deed dit samen met de bedenkster van de naam van de website, Anouk Apeldoorn uit Heiloo. De website is een uniek ini tiatief van gemeente Heiloo en is gemaakt vóór en dóór jongeren uit Heiloo. Er is een samenwerkings verband tussen jongeren, gemeente en Stichting Jeugd en Jongeren Heiloo, die hiermee op een laag drempelige manier jongeren van 10 tot 23 jaar willen informeren en adviseren. Daarnaast kan men ver schillende onderwerpen aanklikken, zoals sportverslagen en -uitslagen van (jeugd)wedstrijden, filmpjes en foto's gemaakt door jongeren, een activiteiten- en uitgaansagenda en allerlei andere zaken, waar jongeren zich voor interesseren. Ook kunnen jongeren zelf eigen filmpjes, foto's, tips en verhalen op de website zet ten. Highlow.nu is een vorm van interactieve communicatie. Wethouder Veger benadrukt, dat hij het belangrijk vindt om op een eigentijdse wijze via internet met jongeren van Heiloo in contact te komen. Onderdeel van de website is de digitale sociale kaart. Deze ver wijst jongeren naar de juiste instel lingen en organisaties bij vragen of problemen. Belangrijke informatie over werk, school, gezondheid, rechten en plichten is hier te vin den. Verder geeft de gemeente via Highlow.nu informatie over zaken als bijvoorbeeld het jeugdbeleid, de leerplicht, gedragregels in openbare ruimte, et cetera. Een vijfkoppige jeugdredactie zal door het dorp razen om nieuwtjes en andere wetenswaardigheden te verzamelen voor Highlow.nu. De eindredactie is in handen van Diederik Dorbeck van S.J.J.H. ,,Het zou leuk zijn, als er meer jeugdre- porters zouden bijkomen. We willen de website levend houden en tel kens aanvullen met het laatste nieuws op het gebied van sport en vrije tijd." De Denktank, bestaande uit Yarima Siebert (14 jaar), Guus (16 jaar), Adriaan van Willigen (17 jaar), Maikel (15 jaar) Mick van Mourik (16 jaar) en Mellissa Theunisz (29 jaar) heeft geholpen met de "website. Highlow.nu biedt de Heiloose jeugd een unieke kans, hun mening te laten horen! HEILOO - Maandag 31 maart 2008 Een 72-jarige man uit Heiloo kreeg maandagmiddag een bekeuring omdat hij zijn kippenhok in brand had gestoken. Het hok, dat achter een woning aan de Lijnbaan stond, moest uit elkaar worden gehaald. Omdat dit niet lukte besloot de eigenaar het in brand te steken. Aangezien het verbranden van 'afval' verboden is, kreeg de man een proces-verbaal. Klokslag 17.00 uur werd op dinsdag 1 april, in jongerencentrum Tendenz aan de Pastoor van Muyenweg, de jongerensite Highlow.nu gelanceerd door de wethouder van Jeugdbeleid, Hero Veger. Naast Hero Veger zit Anouk Apeldoorn en daarachter staan leden van de Denktank. Foto: Carolien Breed ADVERTENTIE ADVERTENTIE 500 gr. Kipfilet 500 gr. mager Rundergehakt samen voor

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 3