Apeldoorn 1 Strandpaviljoen1 "Zilvermeeuw" Kuyper Blom www.kuyperblom.com Specialisten in veelzijdigheid 1 Medewerk(st)ers 1 Stationsweg 102 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 info@kuyperblom.com m bouwbedrijf Herenweg 40 - 42 1935 AG Egmond-Binnen 072-5061351 www.gebr-apeldoorn.nl I voor weekenden vakanties 1 Restaurant Egmondsch Kaatje is op zoek naar jou! Medewerker bediening Medewerker spoelkeuken 12 mm gebroeders Egmond aan zee zoekt: voor: Afwas Kiosk Bediening Keuken Kindermeisje Tel.: 072-5065009/5067765 rheinis@planet.nl Ben je op zoek naar een leuke baan in de horeca voor komend seizoen en ben je bereid om 's avonds J en in het weekend te werken; dan is één van deze 2 functies misschien iets voor jou! m/v tussen de 18 en 22 jr. Motivatie is belangrijker dan ervaring! m/v tussen de 14 en 18 jaar. Lijkt het jou wat om ons gezellige team te komen j versterken mail ons dan!! nielsgouda@quicknet.nl www.egmondschkaatje.nl Vraagprijs 322. Vraagprijs 289.000,- k.k. NVM funda Vraagprijs 498. Huurprijs 1.200,- p/m Termijen 116 te Heiloo Havercamplaan 4 te Heiloo Kapellaan 114 te Heiloo Kleijn Barlaken 4 te Heiloo TE HUUR: 16 APRIL 2008 UITKIJKPOST gratis advertentie Je spreekt met je hersenen Pubers en alcohol mixen niet to lekker Giro 8ó0 Den Hoog "Pubers raken minder snel bedwelmd, waardoor ze langer kunnen door drinken. Dat is desastreus. Alcohol heeft zo langer de tijd onherstelbare schade aan te richten bij cellen, die we juist tijdens de puberteit ontwikkelen." De Hersenstichting laat ons kennis maken met onze hersenen. Omdat daarin nogal veel gebeurt tijdens de puberteit, is dat een van haar thema's. Ben je een puber, denk je dat je er één bent of heb je er één? Vraag dan de brochure over puberhersenen aan op www.hersenstichting.nl Hersenstichting Nederland Breinbrekend Werk Nieuw in de verkoop Gelegen in een groene omgeving met brede lanen treft u deze keurig verzorgde 2-onder-1-kapwoning met praktijk-/hobby- ruimte aan. Vanuit de royale doorzonwoonkamer heeft u fraai uitzicht over zowel voor- als achter gelegen tuin, ruime hal, toilet, kelderkast en moderne keuken voorzien van allerlei in- bouwapparatuur. Op de 1e verdieping treft u 3 slaapkamers, badkamer voorzien van wastafelmeubel, 2e toilet, doucheca bine en deur naar balkon. De slaapkamer op de 2e verdieping geeft een zee van ruimte en is bereikbaar via een vaste trap. De praktijk/hobbyruimte leent zich echt voor allerlei doelein den en is voorzien van airco, vloerverwarming en zelfstandige entree. Via praktijk-/hobbyruimte is er tevens toegang tot de achtertuin. Deze unieke woning leent zich uitstekend voor de wooncombinatie met werk/hobby. De woning ligt centraal t.o.v. diverse voorzieningen zoals: bibliotheek, basisscholen, stationscentrum en NS station. Type 2-onder- 1-kapwoning Woonopp. 160 m2 Inhoud 385 m3 Perceelopp. 232 m2 Bouwjaar 1958 U bent op zoek naar een zeer comfortabel en zo te be trekken woning met carport en garage De tuin is op het westen en vrij gelegen dus zomerdag tot laat in de avond volop genieten van uw privacy. De woning ademt een en al sfeer uit. De doorzonkamer voorzien van een houten vloer, luxe open keuken met inbouwapparatuur. Op de 1e verdieping heeft u de beschikking over 3 royale slaapka mers en de prachtig luxe badkamer is een streling voor het oog (o.a. voorzien van inloopdouche, wastafelmeubel en 2e toilet plus bidet). Op de 2e verdieping is nog eens een extra slaapkamer aanwezig met Velux dakraam en aparte ruimte voor de wasmachine en droger. Uiteraard biedt de woning nog veel meer en dat laten wij u graag zien tijdens de bezichtiging! Type Middenwoning Woonopp. 135 m2 Inhoud 400 m3 Perceelopp. 173 m2 Bouwjaar 1972 Er bestaat nu een mogelijkheid om dit fantastische ap partement te huren! Binnen kunt u genieten van alle luxe. Wat te denken van een woonkamer met laminaat vloer en open keuken v.v. allerlei inbouwapparatuur, dakterras van maar liefst 25 m2. Daarnaast treft u 3 slaapkamers en een badkamer met ligbad, douchehoek, wastafel. Het geheel is gestoffeerd en gemeubileerd. De woning is gelegen tussen Heiloo en Limmen. Kortom een gespreid bedje, welke zo te betrekken is! Wonen op niveau met een rijk gevoel! Op unieke locatie in Plan Oost, op 362 m2 grond gelegen, robuuste, in stijl verbouwde 2-onder-1 -kapwoning. Vanuit de eetkamer heeft u een fantastisch uitzicht over het groene plantsoen en de waterpartij. Bij entree valt het u direct op: veel raampartijen, fraaie hardhouten vloer, voorzien van een luxe open keuken, royale woonkamer met open haard en vrij zicht op de beslo ten tuin (dus veel privacy), bijkeuken en inpandig te bereiken berging. Verder zijn er 3 slaapkamers, moderne badkamer met o.a. whirlpool, 2e toilet, dubbele wastafel en een zol derkamer. De woning is gelegen in een autoluwe omgeving op korte afstand van winkelcentrum 't Loo, het Heilooerbos en allerlei openbare voorzieningen. Inhoud 375 m3 Perceelopp. 362 m2 Bouwjaar 1966 Type 2-ond'er 1-kap woning Woonopp. 130 m2 Type Appartement Woonopp. 105 m2 Inhoud 270 m3 Servicekosten incl. Bouwjaar 2000

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 12