Datum Bloemendagen Limmen bekend Fietstocht Koninginnedag Limmen is terug! PostcodeStraatprijs valt in Akersloot CORSO <■12.500, BIOSCOOP www.corsobioscoop.nl Programma 17 april t/m 23 april 2008 "The Kite Runner" "Zomerhitte" "No Country for Old Men" "Winx Club" (NL) "Horton (NL)" Vijf gelukkige winnaars van geldprijzen en een BMW! Hanswijckers spelen Peter Pani regio 19 ADVERTENTIE RESERVEREN: 0251 -652291 Dorpsstraat 70 Castricum Tel. 0251 - 65 22 91 toekomst te zijn voor dit unieke eve nement. Ook dit jaar zal de route langs de mozaïeken worden 'opge leukt'. Zo zal er een draaiorgel door het dorp rijden, is er een prijsvraag waarbij zeer mooie prijzen te win nen zijn en zal, als het weer het toe laat zal de brandweer een demon stratie geven. Voor meer informatie: info@bloemendagenlimmen of www. bloemendagenlimmennl vrijdag zaterdag 18.30 uur maandag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 19.00 21.30 uur zondag, maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30 uur zondag, dinsdag woensdag 20.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 15.00 uur woensdag 14.00 uur zaterdag 14.00 uur zondag 15.00 uur woensdag 14.00 uur De deelnameformulieren kunt u tot 14.30 uur inleveren bij het start punt, waarna uit de goede oplossin gen een winnaar wordt getrokken. De winnaar ontvangt een dinerbon voor twee personen. Ook voor de kinderen tot en met 12 jaar is het de moeite waard om mee te fietsen. Niet alleen vanwege de leuke tus senstops tijdens de route, ook ver dient de meest originele, gekke, cre atieve versierde kinderfiets een geweldige prijs. Namelijk: twee toe gangskaartjes voor de Efteling! De fietstocht eindigt bij het park op de Vuurbaak, waar dan het Oranje Feest inmiddels is losgebarsten met live optredens van verschillende lokaal en regionaal wereldberoemde artiesten. Rond 15.00 uur wordt hier de winnaar bekend gemaakt van de versierde kinderfiets. Volgende week volgt in deze krant het complete koninginnedagpro gramma. LIMMEN - Na een lange periode van afwezigheid wordt het tijd om de Koninginnedagfietstocht door Limmen nieuw leven in te blazen. Veel Limmers zullen zich deze tocht weten te herin neren en voor de nieuwe Limmers zal het eèn leuke ken nismaking zijn met hun prachtige bollendorp. LIMMEN - De definitieve datum van de Bloemendagen in Limmen is vastgesteld. Dit jaar zullen ze worden gehouden van zaterdag 26 april tot en met donderdag 1 mei. AKERSLOOT - Het zal je maar gebeuren. Jarenlang speel je al mee met de Postcodeloterij en net als je met de gedachte speelt om het op te zeggen, val je met je neus in de boter. Dit overkwam één van de vijf win naars van de Postcodestraatprijs, die in week 14 in Akersloot op post code 1921 XJ viel. De oneven huis nummers van de Chopinstraat met Postcodeloten zijn goed voor 12.500,- per lot. Het jonge stel Ferry en Fleur, de bijna 'afvalligen' hadden er drie...! Ferry: „Deze prijs komt ons goed van pas. We wonen nog niet zo lang in dit huis en op de bovenverdie ping willen we nog veel opknap pen." Hoofdwinnares en ervarings deskundige op het gebied van prijzen winnen bij de Tijdens deze fietspuzzeltocht wordt u ontvangen door verschillen de ondernemers, waar u een kijkje in het bedrijf kunt nemen. Waar deze stops zijn houdt de organisatie nog even geheim. De route wordt u duidelijk door middel van foto's. Bij elke foto hoort een letter en met de gevonden letters kunt u vervolgens een zin/woord vormen. De route heeft een lengte van circa vier kilo meter, start op de Vuurbaak en deel name is gratis. Tusssen 11.00 en 11.30 uur kunt u de route ophalen. Begin dit jaar was er nogal wat ongerustheid over het voortbestaan van de Bloemendagen, maar mede door de vele positieve reacties van de bewoners blijkt er nog steeds Postcodeloterij, Yvonne van Stiphout Boos, ontvangt bovenop haar drie winnende loten ook nog een glanzende, nieuwe BMW! „Ik heb al vaak geluk gehad in deze loterij. Zo heb ik al een aantal arran gementen en een kaartje voor een concert voor André Rieu gewonnen. En dan te bedenken, dat ik drie jaar geleden nog negen loten had. De vijf gelukkige winnaars doen al vanaf het begin mee. Gaston is nog niet langs geweest. Hij had (nog?) geen tijd vanwege de Lentekar\jerprijs. De champagne werd door Cees Hollenberg open getrokken in het bijzijn van alle winnaars. Buitenshuis wordt druk aan het nieuwe wegdek van de Chopinstraat gewerkt, zodat Yvonne straks met haar nieuwe bolide door een keurig geplaveide straat kan rijden. De trotse prijswinnaars van de Fostcoaestraatprijs m iYKersioot, laten tonen graag hun cheque. Foto: Caroüen Breed Ook dit jaar zullen weer diverse actuele thema's worden gebruikt als onderwerp van een bloemenmozaïek. Archieffoto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 17