Bijzondere vooijaarsverkoop TAA GGZ Noord-Holland-Noord zoekt vrijwilligers Expositie 'Monnikenwerk Letterlijk Figuurlijk' De Hanswijckers spelen Peter Pan Nachtegalentocht in Egmond- Binnen REGIO 19 CONQUISTA Live muziek in Conquista Limmen weer vele EHBO' ers rijker UITKIJKPOST 16 APRIL 200 bijdrage in de opleidings- of studie kosten kunnen krijgen. De moge lijkheid bestaat tevens om voor 10,- per jaar lid te worden van TAA, waardoor de vereniging eveneens gesteund wordt. LIMMEN - Cafe (16+) Live: Limmen wordt wakker geschud! Vrijdagavond treden de bands Hostile 32 en Cut Here op in het Conquista Cafe. Hostile 32 is een knallende skate- punkformatie uit het verre Enschede, in him muziekstijl zijn de energieke invloeden van bekende bands al Sum 41, Green Day, 32 seconds to Mars en Blink 182 terug te horen, gegarandeerd feest dus! Na Hostile 32 is het de beurt aan Cut Here om het podi um te bestijgen. Cut Here is een Leidse viermans formatie ont staan in november 2003. Na vele optredens en deelname aan de Grote Prijs Van De Bollenstreek is het nu tijd om Conquista te ver rassen met hun catchy Postpunk. Doe je oordoppen in en trekje veters goed strak, want er zal menig voetje van de vloer gaan in de Pogo-Pit vanavond. Club X-tra (12 tot 16 jaar): Op zowel vrijdag en zaterdagavond is er in Club X- tra(12 tót 16 jaar) open inloop met Janneke gamen, naar de nieuwste muziek luisteren of chil- len met je vrienden aan de bar het* kan allemaal tijdens de open inloop. EGMOND-BINNEN - In de kunstgalerie van de Abdij van Egmond aan de Vennewatersweg 27 is van 28 april tot 23 mei de expositie 'Monnikenwerk: Letterlijk Figuurlijk'. Broeder Frans Melkert verzorgde de gedichten voor deze tentoonstel ling, welke met de natuurfoto's van Peter Lassooy een fraaie twee-een heid vormen. Broeder Frans Melkert en Peter Lassooy kwamen met elkaar in con tact door de Vlindertuin van Broeder Frans. Met enkele andere IVN-ners ontwierp en onderhoudt Lassooy de nieuwe vlindertuin - op basis van een meer natuurlijke en minder arbeidsintensieve aanpak. Samen zaten Lassooy en Broeder Frans vaak in de 'cocon', de werk ruimte van de vlinderbroeder. Die las dan zijn gedichten voor, welke wonderwel bleken te passen bij de natuurfoto's van Lassooy. Zo ontstond het idee voor een expositie, die nu letterlijk en figuur lijk 'Monnikenwerk' wordt genoemd. De 'elfjes' onder de foto's willen een meditatieve karakter schets zijn in slechts elf door Broeder Frans specifiek gerang schikte woorden. De tentoonstelling is te bezichti gen van 28 april tot en met 23 mei. Openingstijden: maandag tot en met zaterdag van 10.30 tot 16.30 uur. Zondag gesloten. Deze zanger is momenteel zeer prominent aanwezig in de natuur en zal zich dan ook laten horen tijdens de PWN wandeling. Eigen foto REGIO - GGZ Noord-Holland- Noord, instelling voor geeste lijke gezondheidszorg, zoekt vrijwilligers die met haar cliën ten activiteiten willen onder nemen in de omgeving Heiloo, Alkmaar en Heerhugowaard. De activiteiten worden naar wens van de vrijwilligers ingevuld en beslaan enkele uren in de week. Bij het invullen van de vrijwilligersacti- viteiten kunnen mensen zelf aange ven wat ze leuk vinden. Een aantal cliënten wacht al heel lang op een bezoekvrijwilliger of maatje, en daarom is GGZ Noord-Holland- Noord vooral op zoek naar nieuwe bezoekvrij wilhgers Interesse? Neem contact op met Mea Boereboom, coördinator vrij willigerswerk, tel. 072-5312312 of per e-mail: m.boereboom@ggz- nhn. Conquista Kids (4 tot 9 jaar): Wie zegt dat macaroni alleen om op te eten is is? Bij Conquista worden er zaterdagochtend prachtige sieraden van gemaakt! Een mooie ketting voor je moeder of stoere armband voor je vader bijvoorbeeld, maar je kunt het prachtsieraad ook lekker voor jezelf houden. De entree voor Conquista Kids is sléchts een euro. Club Xtra is vrijdag en zaterdag avond geopend van 19.00 tot 22.00 uur, het Conquista Café vrijdagavond van 20.30 tot 01.00 uur en Conquista Kids zaterdag ochtend van 10.30 tot 12.00 uur. Jongerencentrum Conquista bevindt zich op de Kerkweg 50 te Limmen Onder leiding van regisseur Scott Bliek en zangdocent Marlies van Winkel spelen de kinderen van de Hanswijckers uit Egmond aan den Hoef. Eigen foto HEILOO - Vrijdagavond 18 april vindt de première plaats van de musical Peter Pan in theater de Beun in Heiloo. Deze voorstelling wordt opge voerd door kindermusicalvere niging de Hanswijckers uit Egmond aan den Hoef. Een half jaar lang is er hard gewerkt aan zang, dans en toneel. Onder leiding van regisseur Scott Bliek en zangdocent Marlies van Winkel is dit spektakelstuk tot stand gekomen. Deze musical wordt gespeeld in theater de Beun in Heiloo. Er worden drie voorstellin gen gegeven en wel op vrijdagavond 18 april en zaterdagmiddag en - avond 19 april en is voor alle leeftij den. Kaarten a 7,50 zijn onder andere verkrijgbaar bij boekhandel Deutekom in 't Loo in Heiloo, boek handel Dekker en Dekker in Egmond aan Zee, Apeldoorn Electra in Egmond Binnen en drukkerij Belleman in Egmond aan den Hoef. ALKMAAR - Op zaterdag 19 april, van 11.00 tot 18.00 uur, houdt de Algemene Nederlandse Vrouwenvereniging Tesselschade - Arbeid Adelt afdeling Alkmaar (TAA), een heel bijzondere voor jaarsverkoop in het prachtige, monumentale pand aan de Kennemerstraatweg 13, tegeno ver de Molen van Piet. Bezoekers aan de vooijaarsver- koop kunnen niet alleen hun hart ophalen aan kwalitatief hoog waardige, met de hand vervaardig de, eigentijdse cadeau-artikelen, waarvan de opbrengst is bestemd voor het Betsy Perk-Oplei- dingenfonds, waaruit vrouwen een EGMOND - Op dinsdagavond 22 april kunt u onder begeleiding van de boswachter genieten van een natuuropera: de hoogste aria's van de nachtegaal. Deze zanger is nu zeer prominent aanwezig en laat zich tijdens deze tocht zeker van zijn goede kant horen. Uiteraard zullen ook andere vogelsoorten met hun zang de com petitie met de nachtegaal niet uit de weg gaan en ook een toontje mee zingen. Voor informatie of aanmel ding (verplicht): www.pwn.nl/acti- viteiten. Aanmelden kan ook aan de balie van bezoekerscentrum De Hoep of bel met 0900-7966288. De excursie start om 19.00 uur vanaf de parkeerplaats Diederik te Egmond Binnen. De wandeling duurt ongeveer twee uur. De kosten bedragen 3,50 euro voor volwasse nen en 1,50 euro voor kinderen. Dit bedrag is inclusief de toegang tot het Noord-Hollands Duinreservaat. Als u de beschikking heeft over een verrekijker, dan is het aan te beve len deze mee te nemen. LEMEN - Donderdag 10 april hebben de leerlingen van de twee groepen 8 van Basisschool Sint Maarten, te Limmen, hun EHBO- diploma behaald. Met dank aan de vrijwilligers hebben zij goed en veel kunnen oefenen de afgelopen weken. Hierdoor verleen den heel wat leerlingen de juiste hulp aan hun 'slachtoffers' tij dens het examen. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 19