Ballonnenwedstrij d Stationscentrum Shoeby Fashion/ Jilly Mitch viert jubileum De Zonnebriltrends van Het Huis Moen Buurtbus maakt reclame voor Heiloo H E I L O O 9 INGEZONDEN MEDEDELING OUD PAPIER OUD PAPIER DIERENBESCHERMING KORTOM Jeu de boules bij de Ypsalon Lachmeditatie in het Heilooërbos Introductiebijeenkomst in Bibliotheek Heiloo Paranormaal en lifestyle beurs in Heiloo UITKIJKPOST 16 APRIL 200 HEILOO - Michel van de Hoven heeft de eerste prijs gewonnen in de bal lonnenwedstrijd ter gelegenheid van de officiële opening van het Stationscentrum. Michel was inclusief zijn ouders en zus bijzonder blij met de hoofdprijs te weten vier kaartjes voor de Efteling! Het kaartje van zijn ballon is gevonden op het strand van Egmond aan Zee. Door de oostenwind zijn de meeste ballonnen in zee terechtgekomen, dus was Michel bijzonder gelukkig dat zijn ballon de zee net niet gehaald heeft. De prijs werd uitge reikt door de voorzitter van de winkeliersvereniging Stationscentrum Henk Ursem en Bert Rotteveel. HEILOO - Op woensdag 16 april is het ongeveer een jaar geleden dat Shoeby Fashion/Jüly Mitch haar deuren opende in winkelcentrum 't Loo in Heiloo. Eigenaresse Babette Breedveld grijpt deze gelegenheid aan om haar klanten eens extra in het zonnetje te zetten. En daarom laat zij hen van woensdag 16 tot en met zaterdag 19 april profiteren van een spetterende voordeelactie. Vaste klanten hebben een streepje voor bij Shoeby Eashion/Jilly Mitch. Houders van een Shoeby Savers Card worden regelmatig geïnformeerd over interessante aanbiedingen, exclusieve koopavonden en uiteraard de laatste modetrends. Daarnaast kunnen zij met de klantenkaart sparen voor 'fashion cheques' die twee keer per jaar worden uitgekeerd. Men kan zich ook aan melden voor de digitale nieuwsbrief op www.shoebyfashion.nl Trendy of gekleed? Voor een dagelijkse of bijzondere gelegenheid? Shoeby Eashion heeft voor elk wat wils. Naast sterke eigen labels zoals Zoï en Ekseption voor dames en 3rd Republic en Cult Edition voor heren vindt men bij Shoeby Eashion ook een sterke collectie basics, jeans en accessoires. Shoeby Eashion biedt vooral variatie, twee keer per week worden er nieuwe items aan de collectie toegevoegd. Jilly Mitch combineert Eashion Fun. Hippe kids vinden er namelijk niet alleen de stoerste kleding, maar ook een funcorner met tv's, spelcomputers en luisterzuilen met populaire muziek. Daarnaast zijn er regelmatig leuke (instore) acties en prijsvragen waarbij ze kans maken op mooie prijzen. Het eenjarig jubileum wordt gevierd van woensdag 16 tot en met zaterdag 19 april. Shoeby Eashion/Jilly Mitch bevindt zich in winkelcentrum 't Loo 33 in Heiloo. HEILOO - De nieuwe zonnebriltrends zijn als eerste bekend bij Het Huis. Op advies van Leco van Zadelhoff, trendwatcher van Het Huis, zijn de win kels weer voorzien van de nieuwste, mooiste en trendsettende zonnebrillen voor de zomer van 2008. Inspiratie nodig? Kom langs om de nieuwe collec tie zonnebrillen van 2008 te bewonderen. Dan kunt u nu ook direct gebruik maken van het scherpe voordeel van Het Huis. Trendwatcher van Het Huis Leco van Zadelhoff: ,,De musthave zonnebril vind je bij Het Huis Moen. De zomer van 2008 wordt een kleurrijke, sportieve en fabelachtige retro zomer met opvallende looks en klassieke elegantie. We zien diverse invloeden terug. Het wordt kleurrijker op straat dan ooit. Etnische invloeden zijn alom aanwezig. Je ziet bijvoorbeeld handbeschilderde stoffen, en veel wikkelvor- men, geïnspireerd op India. Ook krijgen we deze zomer geen genoeg van retro. Teruggrijpen op stijlen van vroeger en er nét een andere draai aan geven. Een zomer met echte contrasten dus, waarin voor iedereen heel veel te beleven is. Niet in het minst bij Het Huis. Want de zonnebril doet hele maal mee in het kleurrijke modebeeld. Laat je inspireren door de musthave zonnebrillen uit onze collectie en kom snel langs bij Het Huis Moen. Maak er een kleurrijke zomer van." Als u tussen 21 april en 18 mei een merkzonnebril koopt, krijgt u de gla zen op scherpte geheel gratis! Voor multifocale glazen geldt een toeslag. Heiloo, Winkelhof 't Loo 49, tel. 072-5332595 of in Castricum, Geesterduin 37, tel. 0251-656695 Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds A. Boelhouwer Uit Wageningen. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. van der Wind. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur voorganger ds. M. Braamse, mmv Zanggroep. Dienst van Schrift en Tafel. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: Woord- en Communieviering met Cantores, voorganger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: Viering van de eerste Communie, voorganger H. Helsloot. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Zondag 09.00 uur Stille Mis, 10.30 uur Eucharistieviering met Ubi Caritas, 15.00 uur Lof. Maandag, dinsdag, donderdag ep zaterdag: 12.00 uur Eucharistieviering. Woensdag en vrijdag 09.00 uur Eucharistieviering. H. Corneliuskerk Limmen Donderdag 17 april: 17.00 uur Viering van Gebed én Stilte. Zaterdag 19.00 uur: Eucharistieviering met Spontaan Koor, voorganger oud vicaris G. Geukers. Zondag 10.00 uur: Woord- en Communieviering met Gemengd Koor, voorganger pastor J. Oiling. Dinsdag 22 april, 09.45 uur: Woord en Communieviering, voorganger pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld I, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Aglow Nederland, afd. Heiloo Interkerkelijke wereldwijde organisa tie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand (behal ve juli en augustus) bijeenkomst om 09.30 uur in het Open Huis, tegen over de Witte Kerk, 't Loo 22. Info: 072-5335455. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Bihnen Zaterdag 19.15 uur: Communieviering mmv Hosanna. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met st. Caecilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: Eucharistieviering met Hoeverture. Zondag 10.00 uur: Communieviering met Soli Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Vrydag 19.00 uur: Gregoriaans avond gebed. Zaterdag 19.00 uur: stille mis. Zondag 10.00 uur: hoogmis. Woensdag 09.00 uur: stille mis. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072- 7510700/ www. ekvr iendschapnl Hervormd/Gereformeerde Protestantse Gemeente Uitgeest- Akersloot Geen opgave ontvangen. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: Communieviering met dameskoor, voorganger pastor W van Schie. Zondag 10.00 uur: Eerste communie viering met kinderkoor, voorganger pastor W van Schie. Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, contai ner bij Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container bij de Westerzij (Woonheuvel). - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Veld 1tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSy container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloo, container bij clubge bouw Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschermingalk- maar.nl, www.dierenbeschermingalk maar, nl. Vogel-/ egelopvang De Strandloper: 0226-343495 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (E 0,1 O/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierenc.entrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www.vissenbescherming.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 HEILOO - Mooi op tijd, voor de start van het zomerseizoen, heeft het bestuur van Buurtbus Heiloo een nieuw PR-project afgerond. Via een toeristenfolder over Mooi Heiloo zullen er de komende maan den hopelijk veel toeristen uit Egmond, badgasten zoals men vroe ger zei, ons mooie dorp met een bezoek vereren. Natuurlijk hoopt het bestuur van de buurtbus dat deze toeristen met de buurtbus zul len reizen en daarom is er in de fol der veel informatie over onze lijn dienst 408 te lezen. Ook Mooi Heiloo wordt op een aantrekkelijke manier aangeprezen met een over zicht van hetgeen Heiloo te bieden heeft. De folder is verfraaid met kleurenfoto's van het Witte Kerkje, de Willibrordusput, Winkelhof 't Loo en ook met enkele foto's van HEILOO - Bij de Ypsalon aan De Hucht 4 kan zondag 20 april om 11.00 uur door jong en oud wor den genoten van Pétanque of Jeu de Boules. Van tevoren inschrijven via e-mail: ypsalon@jplanet.nl (tel. 072-5339058 Jacques van Linden) of op de dag zelf, afhankelijk van het aantal deelnemers. De kosten bedragen 5,-. (inclusief een drankje en hapje). Wegens de beperkte ruimte kunnen er maxi maal twintig teams van twee per sonen inschrijven. HEILOO - Zondag 20 april om 13.00 uur wordt er weer lachme ditatie gehouden in het Heilooër bos op het grote sportveld. Deelname is gratis. Meer info op www.lachmeditatie.com. HEILOO - Donderdag 24 april houdt Bibliotheek Heiloo van 10.00 tot 12.00 uur weer een introductiebijeenkomst. Voor deze bijeenkomst is iedereen welkom, die meer wil weten over de achter gronden van het bibliotheekwerk en over de mogelijkheden, die de bibüotheek van vandaag biedt. Het bezoeken van de introductie bijeenkomst is gratis. Opgave vóór 22 april, tel. 072-5330670, per e-mail: bibÜotheek@bibüo- theekheiloo.nl of bij de klanten service in de bibüotheek. HEILOO - Op zondag 20 april wordt er een paranormale wel- nessbeuirs gehouden in Golden Tulip aan de Kennemerstraatweg 425. Op deze beurs, georgani seerd door de Stichting Kracht van het ücht en spirituele bewust zijn, vindt u onder andere aurafo tografie, readingen, informatie over alternatieve geneeswijzen, edelstenen, demonstraties over onder andere opleidingen, auralo- gie, reiki, astrologie, etherische oÜën, tarot, et cetera. De beurs is van 11.00 tot 17.00 uur, entree is 5,-, kinderen (onder begelei ding) tot 12 jaar gratis. passagiers. De folder wordt samen met de dienstregeling aangeboden aan aüe instappers bij het NS-stati- on die met de bus naar hotels, cam ping of andere verbüjfsaccommoda- ties in Egmond gebracht worden. Inmiddels ügt de folder al bij het VW-kantoor in Egmond aan Zee en ook de recepties van een tiental hotels en camping De Roompot zijn voorzien. Voor de chauffeurs ügt de mooie taak in het verschiet om als een soort gids de toeristen wegwijs te maken in het 'groenste dorp van Europa' en aüerlei wetenswaardig heden over Heüoo te verteken. Een van de vrouweüjke chauffeurs heeft al spontaan en enthousiast gerea geerd met de opmerking: ,,Ik heb altijd al reisleidster wülen worden, dus hier ügt mijn kans!" De folder is ook te zien op de website: http ://buurtbusheüoo .web-log.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 9