Zeevogels ten onder tegen Koedijk Foresters Pannatoernooi groots opgezet Spinning Marathon Dorssports steunt KWF Kankerbestrijding Het 20ste Bloclchove Tennis Toernooi (IBTT) SPORT 25 Sponsors voor het volgende toernooi reeds aangemeld U I T-K I J K P 0 S T 23 APRIL 200 KW nmb VOETBAL HEILOO - Woensdag 16 april sloot de Foresters het Pannatoernooi af, waar meer dan tweehonderd jeugdleden aan hebben deelgenomen. Voor de gelegenheid was, met behulp van een aantal ouders, de eigen sportzaal omgebouwd naar vier pannavelden met een eigen boarding. In een groots opgezette competi tie speelden de deelnemers korte,- zeer intensieve, wedstrijden. Naast het scoren van een doelpunt, is het vooral de bedoeling om iemand door de benen te spelen en dan de bal weer in bezit te krijgen. Dit staaltje van voetbalkunst werd met maar liefst drie punten beloond. Elke speelronde werd afgesloten met halve finales en een heuse fina lewedstrijd waarin de felbegeerde medaille kon worden gewonnen. Bij de E selectie werden de halve fina les gespeeld door Bas, Stefan, Jeffrey en Wijnand. Uiteindelijk werd Jeffrey Zwart de winnaar in deze leeftijdsgroep. doelman Marcel van Velzen wist met een aantal goede reddingen zijn doel heel lang schoon te houden maar moest in hét laatste kwartier twee maal capituleren; 0-2. Waar een gelijkspel de verhoudin gen beter had weergegeven gingen de gasten nu met de punten naar huis. Door deze nederlaag verspeel den de Hoevers hun kansen in de derde periode. Komende zondag gaat de ploeg van trainer Ranzijn op bezoek bij VIOSW Voor aanvang van de wedstrijd tegen Koedijk werd Niels Eijlander in het zonnetje gezet. Na 18 sei zoenen in de selectie van Zeevogels te hebben gespeeld doet Niels nu een stapje terug. Helaas moest hij na 15 minuten al uitval len. Een eerder opgelopen hesblessu re belette hem om verder te spelen. TENNIS HEILOO - In 1988 namen Rina Schrieken en Frans Wolffs het initiatief, om voor de bewoners van het Blockhove park een Indoor Tennis Tournooi te orga niseren. En het werd geen gebeuren voor één keer. Ze hebben er een jaarlijks terugkerend evenement van gemaakt. Afgelopen zaterdag, orga niseerden ze het, bijgestaan door Hans Doornewaard, voor de 20ste keer. Een avond waarin tennis samen gaat, met kennismaken, of weer eens even bijpraten met de oude bekenden. De avond werd gehou den in tennishal De Dors. De eerste vier uur werd er tussen 16 koppels sportief gestreden. Mannen, vrouwen, competitie of recreatie tennissers, alles door elkaar. Dit jaar werd Ria Doornewaard eerste bij de dames en Jeffrey Karman winnaar bij de heren. Jeffrey woont sinds kort in het park maar is nu meteen een bekende bewoner. Na het sportieve gebeuren werd samen met de niet-tennissende bewoners gegeten en gedronken. Naast 35 tennissers, waren er zaterdag later op de avond ook nog eens 35 supporters en de band So What om de feestvreugde te verho gen. De 20ste IBTT was dus weer een succes en zal niet de laatste zijn. Dick Schrieken wist na de prijsuit reiking, altijd weer met enthousi aste woorden, de sponsors voor het volgende toernooi aan te trek ken. S P I N N I N G, HEILOO - Op 25 mei houdt Healthclub Dorssports aan het Maalwater, in samenwerking met stichting Alpe d'HuZes, een Spinning Marathon en steunt hiermee het KWF Kankerb estrij ding. Deelnemers zullen die dag in een vier uur durende marathon zich in het zweet fietsen en er alles aan doen, zovpel mogelijk geld in te zamelen voor de strijd tegen kanker. Groepen of bedrijven kunnen in de vorm van een estafette deelne men, solo deelnemers kunnen zich voor minimaal één uur, maar ook voor meer uren inschrijven. Per 'gehuurde' fiets wordt een bijdrage van minimaal 10,- gevraagd. Uiteraard kunnen familieleden of vrienden van de deelnemers voor aanmoediging zorgen. Iedere deel nemer kan zichzelf laten sponsoren. Het hoogst binnengehaalde spon sorbedrag door particulieren zal worden beloond met een jaarlid maatschap bij Healthclub Dorssports. Het startsein zal om 09.00 uur gegeven worden door Peter Kaptein, afgevaardigde van stichting Alpe d'HuZes. Daarna zal onder begeleiding van instructeurs en met opzwepende muziek het tempo gedurende vier uur worden vastgehouden. Vanaf 13.30 uur zorgt de band BS-one voor livemuziek. Karin Stam, groepsles coördinatrice van Healthclub Dorssport: Iedereen kent in zijn directe omgeving wel Niels Eijlander ontving als dank voor zijn jarenlange inzet als speler van Zeevogels 1 een fotocollage. Echtgenote Therèse en zoons Stan en Rens en waren natuurlijk ook present. Foto: Monica van Hemert. Sportief en fanatiek spel was te zien tijdens het Pannatoernooi van Foresters. Eigen foto EGMOND - Zeevogels heeft de zesde plaats in de rangschik king niet weten vast te houden. Tegen Koedijk wisten de wit- hemden in de tweede helft wel mogelijkheden te creëren, maar niet te verzilveren. iemand die aan een vorm van kan ker lijdt. Het is een sluipende ziekte, die overal en bij iedereen kan toe slaan. Vorig jaar werden we bena derd door de stichting Alpe d'HuZes. Deze stichting organiseert acties, waarbij fietsers zes keer of meer de Alpe d'Huez op fietsen om geld in te zamelen, dat wordt aange wend voor onderzoek in de strijd tegen de gevolgen van kanker. We zijn blij met iedere vorm van sponsoring. Zo zal er een donatie bus staan waar mensen geld in kun nen doneren. Verder is sponsoring- Over een maand kunnen mensen en bedrijven die het KWF Kankerbestrijding willen steunen zich in het zweet werken tij dens de Spinning Marathon. Foto: Carolien Breed. Tijdens de Indoor Blockhove Tennis Toernooien krijgen de bewo ners van het Biockhovepark de gelegenheid elkaar steeds iets beter te leren kennen. Eigen foto Net als in de eerste ontmoeting in Koedijk sloegen de bezoekers ook nu toe in de slotfase. Zeevogels in natura, bijvoorbeeld catering of andere diensten, altijd welkom. Ieder bedrijf dat meewerkt als spon sor, krijgt de gelegenheid zich op 25 mei in de club te presenteren door bijvoorbeeld een stand, vlag of ban ner. En uiteraard kan iedereen zich aanmelden als sponsor van de deel nemers." Meer informatie of opgeven voor de Spinning Marathon kan bij Healthclub Dorssports, Het Maalwater 2, Heiloo, tel: 072-5321106, e-maü: info@dorssports.nl.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25