Openbare training van FC NH bij HSV Oefenparcours springen bij Sammer rijhal Heiloo Weer goud voor Heilooër synchroonpaar trampolinespringers Danspaar danst zich tweemaal naar finale sport ip SPORTNIEUWS UIT DE REGIO Trainer Bonsink komt met definitieve selectie De ruiters bepalen zelfde te springen hoogte In totaal deden er 52 mixed synchroonparen mee in tijdens toernooi in Satrup Pascal Wiebering vond in Duitse jongen een synchroonpartner VOETBAL HEILOO- Op vrijdag 16 mei heeft het bekende FC NH om 18.00 uur een openbare trai ning op het sportpark van voet balvereniging HSV. Iedereen die het leuk vindt om het jong senioren-talent uit Noord Holland aan het werk te zien is hierbij welkom. Tijdens deze avond registreert een televisieploeg van TV Noord Holland de training en de vereni ging. Dit betekent dat in het sportprogramma van TV Noord Holland de HSV-accommodatie in volle glorie is te aanschou wen. Trainer Karei Bonsink komt met zijn definitieve selectie voor het Gestion-Copa-toernooi van 23, 24 en 25 mei op de velden van Blauw Wit in Amsterdam. Hettoernooi gaat tussen de jong-senioren-teams van AJAX, AZ, AJAX Cape Town, Atletico Madrid, Cruzeiro, FC NH, Juventus en Real Madrid. Voor meer informatie over het toernooi kijkt u op www.gestion-copa-amsterdam.nl. PAARDENSPORT HEILOO Paardensportliefhebbers, en dan met name de springliefheb- bers, kunnen vrijdagavond 16 mei weer een oefenparcours springen. Zoals elke derde vrij dag van de maand is er ook in mei een oefenparcours van zo'n 13 hindernissen. gen gegeven. Bij mooi weer is het buiten op zand; bij slecht weer in de rijhal, het gaat dus altijd door. De trampolinespringers- en springsters van trampolinevereniging Triffis Alkmaar scoorden hoge pun ten tijdens het Ostseepokal toernooi in Duitsland. Op bovenstaande foto ontbreken helaas Patrick Warmer en Tim de Moor. Archieftoto Mario Sacksioni TRAMP 0 L INESPRINGEN HEILOO - Afgelopen weekend vertrok een grote groep tram- polinespringers/sters (in de leeftijdsklasse van 12 tot 24 jaar) van trampoline vereniging Triffis Alkmaar, vanuit Alkmaar naar Satrup. In het stadje in Noord-Oost Duitsland werd voor de 17de keer het Ostseepokal toernooi gehouden. Aan dit toernooi, dat elk jaar wordt gehouden, doen diverse landen mee, waaronder Denemarken, Duitsland, Oostenrijk en Nederland. Vanuit Heiloo deden Patrick Warmer, Tim de Moor, Danique en Nadia Keijzer en Pascal Wiebering mee. Voor Pascal Wiebering was het een weekend met een gouden, zilve ren en bronzen randje. De individu ele wedstrijden werden op zaterdag gehouden en Pascal sprong zichzelf, na een verplichte oefening en een keuzeoefening, naar een finale plaats toe. Zij wist, met een verschil van twee tiende op nummer een, een tweede plaats te behalen. Op zondag vonden de synchroonwed- strijden plaats, 's Ochtends werden eerst de officiële synchroonwedstrij- den gehouden. Voor Triffis kwamen Nadia en Pascal in actie. Deze twee meisjes uit Heiloo zijn een prachtig synchroonpaar. Voor de oefeningen die zij moesten sprin gen werden ze goed beoordeeld. Na een verplichte oefening en een keuze oefening gingen zij als eerste de finale in. Ze hielden hun zenu wen goed in bedwang en werden in hun categorie welverdiend kampi oen. 's Middags vond het mix synchroonspringen plaats. De Ostseepokal is het enige toernooi waar het toegestaan is om ook een mix synchroon oefening te sprin gen. Van trampolinevereniging Triffis waren dit Danielle/Sven, Nadia/Tim, Patrick/Bianca en Pascal had hiervoor uiteindelijk een Duitse jongen gevonden. In totaal deden er tweeënvijftig mixed synchroonparen mee, hier van gingen er tien naar de finale waaronder Sven (trainer van Triffis)/Daniëlle en Pascal en haar Duitse partner. Pascal eindigde met haar Duitse partner als derde. Sven/Daniëlle eindigden als vierde. Ook tijdens de Noordhollandse kampioenschappen op 12 april, die plaatsvonden in Kudelstaart, is het synchroonpaar Nadia Keijzer en Pascal Wiebering weer gelukt om Noordhollands kampioen trampoli ne synchroonspringen (A-klasse) te worden. Nadia is bij dit kampioen schap individueel als eerste geëin digd. Haar zus Danique eindigde individueel op een tweede plaats. Iedereen die ervaring heeft met springen mag hieraan meedoen, ook de jeugd met een A of B pony die al vaker heeft gesprongen mag meedoen. De te springen hoogte bepaal je zelf; het begint op veertig centimeter. Het gaat van laag naar hoog, eenmaal omhoog gaat het parcours niet meer naar beneden. De eerste start is om 18.30 uur inspringen vanaf 18.00 uur. Tijdens het springen worden er aanwijzin- De kosten zijn 3,50 euro per ronde. Het is leuk om mee te doen, maar het is ook leuk om te komen kijken; de kantine is open. Voor ruiters uit de regio die ingeschreven hebben voor de Concours Hippique op 7 juni is dit een mooie gelegenheid om te komen oefenen. Voor meer infor matie en opgave: H. Bult, e-mail: j.bult@planet.nl. W" Elke derde vrijdag van de maand kunnen ervaren ruiters uit Heiloo en omgeving een oefenparcours springen in de Sammer rijhal. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 17