Castricumse dansparen blijven scoren Diploma-zwemmen bij zwembad Loos Oppositie wint van steeds sterker Vredeburg Sjoelseizoen afgesloten SPORT 19 Eerste damesteam van Golf& Country Club wint kampioenschap Voetbalclinic bij Foresters met AZ-ers Zomeravondbridge HBC Stal Sprenkeling houdt onderlinge wedstrijd ;L^: - UITKIJKPOST 14 MEI 2008 BALLROOMDANSEN CASTRICUM - Afgelopen week end stond het jaarlijkse toernooi Let s Dance Championships te Amstelveen op het programma voor de wedstrijddansers van dansschool Griffioen. Op deze grote wedstrijd was het een drukte van belang, paren uit binnen- en buitenland stonden op dit evenement aan de start, geju reerd door een internationaal jury panel. Aan de start in de 21-plus klasse Ballroom, stond op zaterdag 10 mei het danspaar Maurice Philipoom en Marieke van Londen, die zich in een open dansklasse goed staande wisten te houden en de grote finale behaalden. In deze finale eindigden zij zelfs gelijk met een ander paar, echter doordat het andere paar slechts één eerste plaats meer kreeg van één jurylid, eindigden de dansers op een mooie tweede plaats. De wedstrijddansers uit Castricum gaan zich nu voorberei den op het Nederlands Kampioenschap, dat wordt gehou den in het weekend van 17 en 18 mei te Amstelveen. HEILOO - Voor het tweede jaar heeft het eerste dames team van de Golf Country Club Heiloo, de strijd om het kampioenschap gewonnen. De laatste wedstrijddag hoefde men niet eens in actie te komen en wist men de titel weer naar Heiloo toe te halen. De leden van het team zijn: Liesbeth Kraakman, Titia Berghuis, Cecile Oudejans, Maaike de Boer, Margot van Gelder, Tiny Spaans, Aimee Versloot en Flora Phaff. Ei§en foto ZWEMMEN HEILOO - Zaterdag 26 april heeft er weer een groep leerlin gen van zwembad Loos afge zwommen. Dit keer voor een diploma van het zwem-ABC van de Nationale Raad Zwemdiploma's. Na het gekleed zwemmen werd er dapper door het gat gezwommen en aansluitend lieten de leerlingen mooie sterke zwemslagen zien. Iedereen mocht daarom het ver diende diploma in ontvangst nemen. Kleuterbrevet: Christiaan Molier, Isabelle Parree, Suus Harsveld, Lot Ruiter, Giovanni de Boer, Joris van As en Thijmen Puit. Diploma A: Nadeche van Alphen, Dion Beets, Lotte Belleman, Sofie Bende, Eva Dumanaw, Valerie Glaudemans, Ardian van Graafeiland, Job Groot, Ruby Ham, Mats Hart, Franka Hoogterp, Idse van de Horst, Malin Koster, Tessa Kramer, Eva Miebies, Lot Morssink, Steff Petra, Dirk van Seventer, Anne Smits, Sjaak, Stengs, Oleg Ummels, Max van Veelen, Nienke Visser, Melle Zwart. Diploma B: Tessa Bakker, Jasper van der Blom, Eva Bonhoff, Ray Boon, Fonteyn Branbergen, Jasper Edelenbos, Daan Glorie, Ricky de Jong, Romy Jonker, Mijke Kaandorp, Hannah Kuqi, Tess de Rave, Thijs Rinsema, Iris Sturm, Desirée van Tuin, Bruno Wijn, Teun van der Woude, Rick Zwart. Diploma C: Lesley Cornet, Chiel Dijkman, Teun van Haaren, Lysanne Hollenberg, Gijs van der Horst, Joyce Leijen, Jessie Metzelaar, Didonne Munster man, Frouke Nagel, Auke Zwart. SCHAKEN HEILOO - De week voor Pinksteren was voor de schakers van Oppositie allesbehalve een vakantieweek. Allereerst werd op dinsdag ronde 28 van de onderlinge competitie gespeeld. Daarin ondervonden de tegen standers van Shannon en Tyffany Vlaar dat hun deelname aan de Nederlandse Kampioenschappen voor meisjes in Venlo voor hen een geweldige training is geweest. Beiden boekten, eenmaal weer thuis, tegen hun Heilooër clubgeno ten de volle winst. Albert Bouma, die het kampioenschap 2007-2008 al op zak heeft, nam ook onder die omstandigheden geen genoegen met remise met lopers van ongelijke kleur. Hij schoof de partij tegen Johan van der Wal heel professio neel naar winst. Frits van der Werf, die dit jaar een geweldige vorm demonstreert, maakte tegen Simon Smit een kleine tactische fout. Het werd hem meteen fataal. Harry de Jager, dicht bij zijn 81ste levensjaar en nog altijd uiterst strijdbaar, zat deze keer voor zijn doen lang achter het bord. Hij speelde tot laat in de avond met de zwarte stukken een ijzersterke partij tegen de altijd inventieve Aart van der Brink. Maar het hoogtepunt van de week was de massakamp die op vrijdagavond werd gespeeld tegen Vredeburg uit Limmen, in de gelijknamige statige boerderij aan de Dusseldorperweg. Alleen al die ambiance staat borg voor een aangename avond en een vriendschappelijk contact. De nog betrekkelijk onervaren jeugdspelers van Oppositie konden het tegen de jeugd uit Limmen niet bolwerken. Ondanks heldhaftig verzet ging de winst met 7-2 naar de al wat gede- gener spelende tegenstanders. Aan de senioren van Oppositie de taak om een achterstand van vijf punten goed te maken. De dames en heren gingen daar eens goed voor zitten en na lange en hevige strijd stond er een score van 8-14 op het bord. Dat betekende dat ook dit jaar de bokaal weer terug ging naar Heiloo. Overigens is opvallend dat de over winning in jaren niet zo nipt is geweest. Oppositie zal er alles aan moeten doen om zich de steeds sterker wordende Limmer schaak club van het lijf te houden. HEILOO - Op zaterdag 7 juni vindt van 11.00 tot 12.30 uur een voetbalclinic plaats bij De Foresters met hulp van trainers van AZ en spe lers van Foresters 1. Na afloop kan elke deelnemer meedoen met de ver loting met prachtige AZ prijzen. Wil je mee doen? Dat kan als je in Heiloo woont en geboren bent in 1999 of 2000. Uiteraard mogen meisjes en jongens meedoen en het maakt niet uit of je al op voetbal zit. Meld je aan via erica.zwart@quick- net.nl en vermeld daarop: naam, adres, geboortedatum, telefoon nummer, vereniging (indien van toepassing) en team (indien van toepassing). HEILOO - Tijdens de jaarlijkse onderlinge dressuurwedstrijd van stal Sprenkeling verscheen een zeer gevarieerd deelnemersveld aan de start. De op zaterdag 10 mei gehouden wedstrijd werd goed bezocht, ondanks de hoge temperaturen. De extreem warme weersomstandigheden weerhield de deelnemende combinaties er echter niet van om zich fanatiek te concentreren op de te rijden dres- suurproeven, waarbij de spanning op de gezichten was af te lezen. Foto: Mario Sacksioni SJOELEN HEILOO - Donderdag 24 april werd het sjoelseizoen afgeslo ten. Met 45 wedstrijdpunten is mevrouw T. Doornekamp club kampioen geworden. Het nieuwe sjoelseizoen begint op donderdag 4 september om 20.00 uur in het Open Huis en in oktober hoopt de vereniging zijn 30-jarig bestaan te vieren. Voor informatie kunt u bellen naar tel.072-5337995 of e-mail mc.kaandorp@quicknet.nl De uitslagen van de laatste wed strijd zijn als volgt: Ere klasse: 1. J. Admiraal 139.9, 2. Mevrouw R. Kaandorp 139.4, 3. Th. Kaandorp 135.8. A klasse: 1. G. Nieuwenhuis 122.0, 2. E. Kraakman 120.9, 3. A. Borst 116.1. B klasse: 1. Th. v. Baar 119.2, 2. M. Zondervan 117.0, 3. T. Kuilman 115.5. C.klasse: 1. B. Schoenmaker 111.4, 2. A. Bult 108.7, 3. C. Bergman 107.0. HEILOO - De Heilooër Bridgeclub organiseert sinds 8 mei op donderdag gedurende acht avon den een zomeravondbridge. Heeft u zin om in mei en juni nog eens te bridgen, dan kunt u één of meer avonden komen spe len. U kunt zich vooraf, tot uiterlijk donderdag 17.00 uur, melden bij de voorzitter van HBC, tel. 072- 5320004 of op de speelavonden in de zaal tot uiterlijk 19.30 uur. Er wordt gespeeld in 't Open Huis en de kosten zijn 2,50 per persoon per avond. V r? -

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 19