\)VA> 20 HZV het Vennewater Veteranen 3 Kampioen Foresters MP op de platte kar Zeevogels minipupillen 1 voorjaarskampioen 2008 Terriers meiden A3 kampioen Kampioenen bij de Zeevogels jeugd Limmen d4 kampioen' 14 MEI 2008 U IT KI j KPOST HEILOO - De mini-pupillen 1 van Foresters waren uitgenodigd voor het grote Fortuna MP-toer- nooi in wormerveer. 16 teams uit Amsterdam, Haarlem en Hoorn gingen strijden om de hoogste eer. Na flitsend door de voorrondes te zijn gegaan met zeer hoge uitslagen moesten de mannen in de halve finale tegen de fortuna rovers (de thuisploeg) en wonnen zij met 4-3. Daarna in de finale tegen het altijd sterke Limmen. Met alle overige teams ouders als toeschouwers werd op 2 veld jes de finale afgewerkt. Door een moeizame 1-1 aan de ene kant en een prachtige 4-0 aan de andere kant werd de foresters MP overall kampioen Limmen pakte naast de 2e plaats wel de penaltybokaal dus was het feest voor iedereen. Na de prijstuitrijking mochten Limmen en Foresters met zn allen op de platte kar en werden door de honderden toeschouwers luidkeels bejubeld. Maas; Skip Max, Max, Kick, Daan, Toon, Marnix, Jim gefeliciteerd! EGMOND - Zeevogels Minipupillen 1 is voor de tweede achtereenvolgende keer kampioen geworden. Zaterdag 26 april werd de strijd aangegaan met St. Adelbert uit Egmond Binnen. Het team van Zeevogels won deze strijd met maar liefst 8-31. De ouders en leiders zijn erg trots. Onderste rij v.l.n.r.: Rutger Lansbergen, Ray Boom, Jordin Koel, Bram Reus. Middelste rij v.l.n.r.: Martijn Challa, Jamie Jong, Tigo Kruyff, Jacco Kemp, Cas de Wit. Bovenste rij v.l.n.r.: trainer Peter Challa en teamleider Chris Kemp. HEILOO - De champagnekurken knalden voor de meiden van Terriërs A3. Aangemoedigd door coach Arthur en ouders langs de lijn, werd in de laatste thuiswedstrijd, Myra uit Amsterdam met grote cijfers opgerold. Hiermee was het kampioenschap een feit en kon deze 'hockeymachine' feest vieren. Linde, Eva, Charlotte de B., Charlotte C., Jamie-Lee, Marije, Benthe, Lisanne, Merel, Kimberly, Elsemieke, Maxine en Annick gefeliciteerd! Eigen foto EGMOND - Ook de E2 van Zeevogels is kampioen geworden. Van links naar rechts: Robert de Waard, Huib Sprenkeling, Mike Twisk, Jesse Tromp, Milan Groot, Julius Zwartkruis^, Tom Groot, Olivier van Baar en Max Duinmeijer. HEILOO - Na vele jaren al in de veteranencompetitie te hebben gedraaid is het team van Good Old Gerard de Jong eindelijk gelukt om het kampioenschap binnen te halen. De wedstrijd tegen HZV het Venewater 4 welke met een winst van 6-1 afgesloten. Captain Gerard de Jong, mocht uit handen van Voorzitter Kees de Wit de felicitatie bloemen in ontvangst nemen en van secretaris Ted Kosters de officiële beschikbaar gestelde Verenigings Kampioensbeker, de Teddemansbeker. Na een 1-1-0 overwinning mocht de D4 van Limmen zich kampioen noemen. Champagne (kinder) en de patat zorgden voor een mooi feest. De sterren van dit team: Loek Admiraal, Thijs Admiraal, Storm de Boer, Shane Broedersz, Boy Dingerdis, Tim Duineveld, Rody Gast, Daniël Hof, Rox Houtenbos, Sven Liefting, Wessel Pronker en Chiel Wmter. Begeleiding: Adrie Admiraal, Klaas Winter en Dirk de Boer.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 20