Vomar Voordeelmarkt Heiloo even dicht Shoeby Fashion opent 175e winkel Leven (g)een Kunst? Reünie Vondelschool klas 1959/1965 H E I L O O 1 I INGEZONDEN MEDEDELING Bedevaart speciaal voor alle moeders Nooit te oud v HEILOO y Stichting Ouderenwerk Heiloo Abraham du Bois-hof 2, 1852 EZ Heiloo, tel. 072-5331297 www.ouderenwerkheiloo.nl e-mail stichting@ ouderenwerkheiloo.nl UITKIJKPOST 14 MEI 2008 HEILOO - Zaterdag 17 mei om 18.00 uur sluit Vomar Voordeelmarkt Heiloo tijdelijk haar deuren om een complete interieurverandering te onder gaan. Edwin de Kier, filiaalmanager van het filiaal in Heiloo, legt uit: ,,Uit de resultaten van drie onderzoeken en enquêtes onder klanten van Vomar Voordeelmarkt Heiloo is gebleken, dat de huidige indeling voor velen niet handig was. De hele winkel wordt gerestyled, geen stelling zal op zijn oude plek blijven staan. We hebben goed naar de klanten geluisterd; de indeling wordt nu veel logischer. De broodafdeling schuift iets meer naar voren en zal meer zichtbaar worden gepresenteerd. De groenten verhuizen naar ach ter, bij de versproducten als vlees, vleeswaren, kaas en kip. Hier zal ook een grill met 'warmhoudkast' komen te staan, die van 12.00 tot 20.00 uur in werking is, zodat men warme, ter plekke gegrilde kip en grillworst kan kopen. De 'Wereldstraat' zal worden uitgebreid en het assortiment nootjes wordt breder en luxer. De kant en klaar maaltijden worden meer gevarieerd en met een luxere uitstraling. Ook zal er een Non-food afdeling in de winkel komen met allerlei leuke artikelen. Het aantal kassa's zal worden uitgebreid naar acht in totaal. Alles bij elkaar ondergaat Vomar Voordeelmarkt Heiloo een rigoureuze verandering, aangepast aan de wensen en opmerkingen klanten. Op dinsdag 27 mei om 08.00 uur gaan we weer open en kan iedere bezoeker de nieuwe formule ervaren!' HEILOO - Shoeby Fashion maakt een snelle groei door; dit voorjaar zijn ruim 20 winkels geopend. De teller komt hiermee op 175 winkels. Hierdoor is Shoeby Fashion nu in Nederland de fashion winkelketen met het grootste aantal winkels. In 2010 verwacht Shoeby Fashion 250 winkels door heel Nederland te hebben. Directeur Mieke van Deursen: ,,Door onze recente uitbreiding hebben we nu een stevige landelijke dekking. Hierdoor kunnen we nog meer klanten bedienen met ons concept waarbij betaalbare fashion, klantgerichtheid en service centraal staan. Dat we hier succesvol in zijn blijkt wel uit het grote aantal vaste klanten. We zijn trots op alle medewerkers en franchisenemers die bijdragen aan de groei van Shoeby Fashion.' In de afgelopen 27 jaar is Shoeby Fashion uitgegroeid tot een toonaangevende retail- en fullservice franchiseorganisatie. Met trendy en betaalbare collecties voor zowel dames als heren (Shoeby Fashion) én kids (Jilly Mitch) heeft Shoeby Fashion een eigen plek verworven in de fashion markt. De formule is gebaseerd op een duidelijke en eigentijdse visie op de ont wikkeling, presentatie en verkoop van mode. Shoeby Fashion onderscheidt zich door de snelle collectiewisselingen, uitgekiende marketing en een uit gebreid serviceconcept. Shoeby Fashion Heiloo vindt u in winkelcentrum 't Loo, tel: 072-5322298. HEILOO - Levenskunstenaars, die hebben dat andere perspectief. Van levenskunst wordt veel gezegd - er komen kracht, een zekere vrijheid en eer lijkheid bij kijken. Goed nieuws: voor wie het wil is deze stijl te leren, 'Leven (g)een Kunst' is een workshop met visie. Heb je wel eens het idee dat je te vaak dingen doet 'omdat het zo hoort'? Lijkt je leven soms eento nig? Of dat je 'geleefd' wordt - en zou je het misschien anders willen? Niet weer een cursus waarin je je 'dromen' 'waar' maakt als je maar 'duidelijk genoeg bent'. Na de workshop weet je wat je op een andere manier wilt doen in de dagelijkse praktijk en hoe dat kan. Je ontwikkeltje persoonlijk. De workshop Leven (g)een Kunst, is op twee manieren te volgen: op drie dinsdagavonden - 10, 17 en 24 juni - of op zaterdag 21 juni - in omgeving Heiloo. Voor informatie over kosten, tijden en plaats: Herngreen coaching en Training, tel. 06-47695915. HEILOO - Op moederdag werd in de Onze Lieve Vrouw ter Nood een bijzondere viering aangeboden. Onder een stralende zon werd daar in de open lucht een bedevaart, speciaal voor alle moeders gehou den. Vele zoons en dochters hadden hun moeder deze dag cadeau gedaan, gezien de enorme belang stelling. Het Heilooër Harmonieorkest Caecilia en het koor Ubi Caritas zorgden voor de muzikale omlijsting. Fot°: Mario Sacksioni HEILOO - Op zaterdag 13 sep tember vindt een reünie plaats van de klas uit de periode 1959/1965 van de voormalige Vondelschool. De reünie zal plaatsvinden vanaf 10.30 uur in restaurant Wildschut op de Stationsweg 82 in Heiloo, waar om 12.00 uur een koffietafel klaar staat. Na afloop wandelt het gezel schap naar de waarschijnlijk dan al flink gevorderde nieuwbouw van de oude school, tegenwoordig bekend als De Springschans aan de Breedelaan. De kosten voor de reü nie, inclusief koffie en koffietafel bedragen 20,-. Op dit moment zyn er al 21 klasgenoten die interesse hebben in de reünie. De volgende klasgenoten worden nog gezocht door de organisatoren: Elizabeth Bak, Bart Boot, Magda Jansen, Rudy Pater, Peter Patoir, Peter de Boer, Selma Dobber, Theo Kooy, Douwe Dijk en Bennie Rouwers. Voor hun gegevens, nadere informatie en aan melding kunt u contact opnemen met Ineke Rauhut-Warring, Jaarsveld 21, 6715 GG Ede, tel. 0318-632343, j.rauhut@hetnet.nl of Mary Geluk- Beets, tel. 072-564123L luk@planet.nl. majage- Op zaterdag 13 september vindt een reünie plaats van de voor malige Vondelschool Archieffoto Nooit te oud is een rubriek van de Stichting Ouderenwerk Heiloo (SOH), waarin een overzicht van activiteiten die, tenzij anders vermeld, plaatsvinden in het Trefpunt, Abraham du Bois- hof 2 in Heiloo. Sprookjes voor grootouders en kleinkinderen In het kader van de Generatiemix zijn grootouders en kleinkinderen (vanaf 4 jaar) woensdag 21 mei van 13.30 tot 15.00 uur welkom in het Trefpunt. Deze ochtend gaan de bezoekers, onder leiding van Marlise Mantel met elkaar aan de slag met het thema sprookjes. In verband met de beschikbare plaatsen is reserve ren van te voren gewenst, tel. 072- 5331297. Kosten: 3,50 per vol wassene met één kind, inclusief een kopje koffie/thee of limonade. Nog plaatsen vrij excursie De Rijp Op woensdag 21 mei is er een excur sie naar De Rijp. Verzamelpunt: raadhuis De Rijp, om 13.15 uur (start rondleiding: 13.30 uur) na afloop is er nog een rondwandeling door het dorp om 11.15 uur. Vertrek vanaf het Trefpunt (als u met de fiets gaat) deelname: 6,50 per per soon. Opgave, tel. 072-5331297. Thema-ontmoetingsmiddag gezelschapsbank Op donderdag 22 mei houdt de Gezelschapsbank een ontmoetings middag met het thema 'Hoe blijft ouder worden leuk: hoe word ik een léuk oud mens!' Andrea Groen, (levens)kunstenares en ervarings deskundige, zal een lezing houden over dit thema. Zij zal u praktische tips geven waar u iets mee kan. Boeiend, leerzaam en onderhou dend. Na haar bijdrage is er gelegen heid om van gedachten te wisselen en gezellig samen te zijn. Geïnteresseerde dames én heren vanaf 50 jaar die het leuk vinden om nieuwe mensen te leren kennen zijn hierbij welkom. Aanvang 14.00 uur. (Entree leden 3,-, belangstellenden 4,-, inclusief consumptiebon) Elke dinsdag en donderdag is er van 10.30 tot 11.30 uur een inloopuur voor vragen of inschrijvingen bij de Gezelschapsbank. U kunt telefonisch contact opnemen, 072-5331297 en vragen naar coördinator Monique van Ling. Thema bijeenkomst mantelzorger Op donderdag 15 mei van 14.00 tot 16.00 uur organiseren de Stichting Ouderenwerk Heiloo en het Steunpunt Mantelzorg samen een bijeenkomst voor mantelzorgers. Het thema is: Even vrijaf voor de mantel zorger. Oftewel: 'Respijtzorg.toch iets voor mij'. Respijtzorg is de tijde lijke en volledige overname van zorg, met als doel-de mantelzorger even vrijaf te geven. Er zijn diverse moge lijkheden die mantelzorgers in staat stellen hun zorgtaken even helemaal over te dragen aan een vrijwilliger of een beroepskracht. Deze middag wordt een film getoond met verschil lende mogelijkheden van respijtzorg. Veel mantelzorgers weten niet wat respijtzorg is. Ze kennen de moge lijkheden niet, zien het belang van respijtzorg niet in, betrekken het niet op zichzelf of zien in het gebruik ervan meer na- dan voordelen. Dit leidt ertoe dat, ondanks de behoefte aan even vrijaf voor de mantelzorger, er in de praktijk nog relatief weinig gebruik van wordt gemaakt. Middagzwerftocht per touringcar Zondag 8 juni houdt Stichting Ouderenwerk Heiloo een middag zwerftocht per touringcar door Noord-Holland Reizen zonder zor gen. U stapt om 13.00 uur bij het Trefpunt in de luxe touringcar en laat het Noord-Hollandse landschap aan u voorbijtrekken. Uiteraard gaat u zo min mogelijk via snelwegen, maar langs verstilde dorpjes, kerk jes, torentjes. U gaat onder andere via Edam, Monnickendam, Broek in Waterland, Uitdam en langs het Llsselmeer. De prijs voor deze rustie ke tocht is 19,50 per persoon inclusief koffie en gebak. Informatie, tel. 072-5331297.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 7