BS www.kuyperblom.com De Krommert 10 te Heiloo De Kuilenaar 48 te Heiloo Vraagprijs 279.000,- k.k. Vraagprijs 289.000,- k.k Laan van Frans 19 te Heiloo Vraagprijs 595.000,- k.k. Vraagprijs 595.000,- k.k. Slifilill Pageveld 18 te Limmen Vraagprijs 349. Dennenkroon te Heiloo Stationsplein 23 te Heiloo Koopsom vanaf 318.000,- v.o.n. Vraagprijs 285.000,- k.k. NVM funda De Ronge 56 te Heiloo Marienstein 177 te Heiloo Vraagprijs 319.000,- k.k Stationsweg 102 11852 LN Heiloo I Tel. 072 - 532 24 20 I info@kuyperblom.com W Nieuw in de verkoop EEN TOPPER, zo mooi afgewerkt, komen we woningen werkelijk wei nig tegen! Deze eigenaar beeft een plaatje van deze woning MET- 5 SLAAPKAMERS gemaakt. In de woning heeft u op de begane grond de beschikking over een lichte grote woonkamer, een keurige keuken met inbouwapparatuur. Op de 1e verdieping treft u 3 ruime slaapka mers (waarvan 1 met dakkapel) en een stijlvolle luxe badkamer met ligbad (whirlpool) inloopdouche,-dubbel wastafelmeubel, 2e toilet en met dakkapel. Via een vaste trap bereikt u de 2e verdieping waar zich de ruime voorzolder met wasmachine-/drogeraansluiting en 2 ruime slaapkamers bevinden. Maak snel een afspraak dan kunnen wij u al dit moois laten zien. Type Eindwoning Woonopp. 140 m2 Inhoud 360 m3 Perceelopp. 123 m2 Bouwjaar 1993 Fantastisch ROYALE woning met maar liefst 5 slaapkamers! Bij de entree zult u het direct ervaren, dat er een goede en prettige sfeer gecreëerd is. Vergrote uitgebouwde doorzonwoonkamer met inpandige berging, open keuken en vrij uitzicht aan de voorzijde. Op de 1e verdieping treft u 3 goed bemeten slaapkamers plus de badkamer aan. 2 slaapkamers op de'2e verdieping met dakkapel aan de achterzijde, De zonnige ach tertuin is werkelijk keurig en modern aangelegd en voorzien van houten berging. Nabij supermarkt, golfbaan en prachtig wandelgebied. Kortom een plaatje van een woning die zo te betrekken is! Type Tussenwoning Woonopp. 135 m2 Inhoud 370 m3 Perceelopp. 140 m2 Bouwjaar 1989 Deze woning staat op een fantastische plek; winkels, duinen en strand bevinden zich in de directie nabijheid. Het gevoel van permanente va kantie, rust en ruimte komt u direct tegemoet zodra u het woonpafk inrijdt en wordt nog extra versterkt zodra u de ideale ligging van deze vrijstaande woning ziet. Het volledig vrijstaande chalet heeft een lichte woonkamer met achterkamer en schuifpui (2x), open keuken, badkamer met toilet, douchecabine en wastafel en 2 slaapkamers. Met een royale zonnig tuin op een kavel van ca. 471 m2, is het hier optimaal genieten voor een ieder die van privacy houdt. Tevens is er een bijkeuken, berging en een carport aanwezig, kortom dé ideale stek! Op het terrein van het voormalige Postkantoor worden twee volledig nieuwe woonvilla's met 24 ruime en lichte appartementen gerealiseerd: De Dennenkroon. De Dennenkroon ligt aan de Matthijs Zonderhuisweg en Zeeweg in Heiloo, op een unieke locatie, dichtbij de voorzieningen die het dagelijkse leven veraangenamen. De Dennenkroon is door STaCHE architect ontworpen volgens het KROON concept. Dit, door Wijlre partners ontwikkelde concept, wordt gekenmerkt door hoog waardige architectuur en voldoet aan de hoge Kroon-standaard op het gebied van comfort, veiligheid, afwerking, duurzaamheid en financiële soliditeit. Dit maakt De Dennenkroon een ideale plek om te wonen, te werken en te ontspannen. De bouwwerkzaamheden van De Den nenkroon zijn gestart. Uitgebreide documentatie is te verkrijgen bij de onderstaande makelaars. Prijzen inclusief parkeerplaats Type Vrijstaande woning Woonopp. 100 m2 inhoud 260 m3 Perceelopp. 471 m2 Boüwjaar 1980 UITDAGEND, AANTREKKELIJK EN SPLINTERNIEUW APPARTEMENT! Er- bestaat een mogelijkheid om in het zeer gewilde nieuwe stationscen trum van Heiloo een appartement te betrekken. U zult zich meteen op uw gemak voelen in deze prachtige ambiance van het appartement en het gebouw. Kom dan snel kijken naar dit appartement op de 2e verdie ping met een berging. Er bestaat een mogelijkheid een parkeerplaats in de afgesloten kelder te kopen. Dit 2-kamerappartement is voorzien van woonkamer met laminaatvloer, luxe open keuken (siematic), sepa raat toilet, slaapkamer, ruime badkamer voorzien.van wastafel, toilet en douchecabine, bergruimte met wasmachine-/drogeraansjuiting. Het complex (voorzien van lift) staat op een levendige plek direct bijeen supermarkt, diverse winkets, NS-station, bibliotheek en andere voor zieningen. Type Appartement Woonopp. 79 m2 Inhoud 210 m3 Servicekosten 77,49 p/m Bouwjaar 2007 In deze vrijstaande woning (410 m3) voelt u zich direct thuis! Gelegen aan misschien wel het mooiste, lommerrijkste gedeelte van de Laan Van Frans. Het huis staat op een perceel van maar liefst 450 m2, dus lekker veel ruimte om u heen. Zodra u binnen stapt zult u het ervaren hoe ontzettend prettig het woonhuis bij u overkomt; L-vormige woonkamer met ontzettend veel lichtinval en prachtig uitzicht over de vijver, open keuken, bijkeuken. Op de leverdieping treft u een ruime overloop, 2 ruime slaapkamers (waarvan 1 met balkon)en de badkamer aan. De 2e verdieping biedt u veel opbergruimte en is bereikbaar via een losse trap. De gehele woning is in lichte kleurstellingen uitgevoerd. Als laatste mogen we natuurlijk de vrijstaande stenen garage en de royale tuin op het zuiden met veel privacy niet vergeten Type Vrijstaande Inhoud 410 m3 woning Perceelopp. 450 m2 Woonopp. 140 m2 Bouwjaar 1962 3 kamerapp. Vanaf 97 m2 4 kamerapp. Vanaf 145 m2 Wonen op niveau met een rijk gevoel! Op unieke locatie, op 295 m2 grond gelegen, robuuste, in stijl opgetrokken geschakeld vrijstaand he renhuis. Bij entree valt het u direct op; prachtig luxe leefkeuken voorzien van allerlei inbouwapparatuur en kookeiland, royale woonkamer met veel lichtinval open haard en schitterend zicht op de fraai aangelegde tuin met terras en vijverpartij (veel privacy), inpandig te bereiken garage met ioopdeur. Verder zijn er 5 slaapkamers plus inloopkast, moderne badkamer met ligbad, separate douche en 2e toilet. De woning is gelegen in een autoluwe lommerrijke omgeving op korte afstand van winkelcentrum, duingebied en het strand. Eén.uit duizenden! Dit fantastisch en mooi gelegen herenhuis '(hoek) met aangebouwde bijkeuken, voortuin en achtertuin op het Zuiden, biedt u alle vrijheid en ruimte om volop te genieten. Alles klopt en is in volstrekte harmonie verbouwd, met als resultaat een interieur als een grote weldaad. Dit samen met de onder architectuur aangelegde tuin. Een vrijstaande berging en vrijstaande garage maken het geheel tot een uitdagend object. De afwerking van de woning is hoogwaardig te noemen, o.a.: hardhouten vloer, stucwerk in lichte tinten, dubbel glas en Open haard etc. Riante doorzonwoonkamer met tuindeuren naar terras en niet te vergeten de superieure luxe woonkeuken mag natuurlijk niet aan uw aandacht ontgaan. Perceelopp. 253 m2 Bouwjaar 1974 Perceelopp. 296 m2 Bouwjaar 1977 Type Hoekwoning Woonopp. 130 m2 Inhoud 420 m3 Type Herenhuis Woonopp. 180 m2 Inhoud 505 m3

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 12