EEN WERELD AAN KAZEN, ALTIJD OP SMAAK! Albert Bouma nieuwe clubkampioen bij schaakvereniging Oppositie Foresters naar finale nacompetitie HSV F2 eerste tijdens toernooi in Koedijk SPORT 26 U bent van harte welkom vanaf 27 mei Inzet is promotie naar de eerste klasse Voordeelmarkt Familie Stratentoernooi Limmen: Eén groot feest Op bestuurlijk niveau vlogen de heren elkaar stevig in de haren Het team kijkt uit naar het volgende toernooi 21 MEI 2008 UITKIJKPOST FEESTELIJKE HEROPENING op dinsdag 27 mei om 8.00 uur Vomar Voordeelmarkt Heiloo, Stationsplein 34, telefoon 072-532 06 43, www.vomar.nl Deze week zijn we nog even gesloten. Drukdoende met alle aanpassingen om het nog beter, lekkerder en voordeliger voor u te maken! SCHAKEN HEILOO - Na 29 ronden in de interne competitie van de schaakvereniging Oppositie staat Albert Bouma fier boven aan met een ruime voorsprong op nummer 2: Simon Smit. Albert heeft een percentage gehaald van maarliefst 82%. Dat hij dit koninklijke spel zeer serieus neemt blijkt uit het feit, dat hij als enige nooit verstek heeft laten gaan. Zelfs de laatste ronde, toen hij allang niet meer te achter halen was, gaf hij nog extra gas om de lastige Piet Manni op de knieën te krijgen. Lourens van Veelen ver sloeg weliswaar Benjamin Plaggenborg, maar kon daarmee Benjamin niet meer van zijn hoge derde positie verdringen. De dameskampioen van het vorig seizoen, Shannon Vlaar, mag ook nu weer haar naam in de beker laten graveren. Na een remise tegen de te laag staande Herman Maas, is ze uitgekomen op een fantastische vijf- ADVE RTENTIE VOETBAL HEILOO - Na een prachtig sei zoen, waarin de voetballers van de Foresters iedereen verraste met leuk voetbal en goede resultaten, speelt het eerste elftal komende zondag de finale van de nacompetitie. Inzet is promotie naar de eerste klasse. In de halve finale werd Sporting Martinus uit Amstelveen twee maal verslagen, 1-0 en 4-3. Na de moei zame 1-0 thuisoverwinng was men er in Heiloo niet gerust op. Sporting heeft een goed voetbal lende ploeg met veel fysieke kracht. Echter na vijf minuten voetballen was het aanvoerder Dennis Dijkhuis die de score opende. Een vrije trap van Jeroen Haanstra schoot hij onberispelijk binnen, 1-0. Toen Niels Kok, na prachtig voor bereidend werk van Niels Mossel en Michiel Brink de 2-0 binnen schoot ging het Foresters kamp erin gelo ven. De supporters, in grote getalen meegereisd, zorgde met vuurwerk en fakkels voor Zuid Europese tafe relen. Aanvoerder van het legioen Mare Eijbërgen zweepte de boel op, wat de spelers inspireerde tot aan trekkelijk voetbal. de plaats tussen de grote kanonnen. Dit mede dank zij de duikeling die Frits van der Werf de laatste ronde nog moest maken. Frits, die een LIMMEN - Van donderdagavond 15 tot en met zaterdag 18 mei werd bij W Limmen aan de Dampegheest het traditionele en zeer populaire Familie Stratentoernooi gehouden. Ruim 800 deelne mers uit Limmen en directe omgeving, verdeeld over tachtig teams, bonden de strijd met elkaar aan. Niet alleen de vaardigheden bij het voetbal waren van belang, ook tijdens het rode draadspel en voor de meest originele aankleding van de teams waren punten te verdienen. Hiermee kregen ook de min der getalenteerde voetballers kans om in de prijzen te vallen. Uiteindelijk is de einduitslag als volgt: 1. De Suikerklontjes (33 punten), 2. Het Elftal (32 punten), 3. Atletico - De Vrije Vogels (29 punten). De originaliteitprijs werd gewonnen door het team 'Wij genieten er nog even van', de tweede prijs ging naar 'Het Elftal' en de derde prijs werd in ontvangst genomen door '1-2 Huppekee'. Foto: Cock Koot Het was na een half uur spelen wederom Dennis Dijkhuis die de trekker overhaalde, 3-0. Foresters dacht dat de buit binnen was en het de teugels wat vieren. Vlak voor rust deed Sporting wat terug na nonchalant uitverdedi gen van de Foresters defensie, 3-1. Toen een half uur voor tijd Sporting de 3-2 op het scorebord zette kwam er toch weer wat span ning in de wedstrijd. De zeer sterk spelende Michiel Brink zorgde met een goede indivi duele actie echter voor de 4-2 waar mee de buit binnen was. Dat Sporting in de laatste minuten nog één maal tot scoren kwam mocht de pret niet drukken. Foresters bereikt de finale en daar had niemand voor het seizoen rekening mee gehouden. Komende zondag rekent de selectie weer op de trouwe supporters. Er zullen vanuit Café de Wit bussen richting het finaleterrein vertrekken. Waar de wedstrijd gespeeld gaat worden is nog niet bekend. Wel is zeker dat de supportersbussen om 13.00 uur vertrekken. Supporters kunnen zich opgeven bij Jeroen Haanstra, tel. 06-20367114 of Niels Mossel,Tel. 06-55155075. ijzersterk seizoen achter de rug heeft, kwam tegen Cor van Etten zwaar onder druk te staan door een gemene penning van een van zijn paarden. Toen hij eindelijk die pen ning wist op te heffen gaf hij het edele dier pardoes weg en daarmee ook de partij. Ja, topsport is keihard! Kees Jongkind, die het hele seizoen in de kelder van de ranglijst bivakkeerde, is bijna ongemerkt de toptien binnengeslopen. Hij sloot zijn sei zoen af met een remise tegen Simon Smit. Op bestuurlijk niveau vlogen de heren elkaar ook stevig in de haren. De secretaris, Eric Huffnagel, vond het nodig de voor zitter, Herman Limmen, een week voor de jaarvergadering nog eens even beentje te üchten. Op donderdag 22 mei doen tien van de elf basisscholen uit Heiloo weer mee met het jaarlijkse Schoolschaaktoernooi. Dit keer is de Jan van Rijckenborghschool de gastheer. Tijdens dit evenement wordt er in zes ronden weer ver woed geknokt om de felbegeerde wisselbeker, momenteel in het bezit van de Zuidwester. Degene die dit schouwspel al eens hebben waarge nomen, weten dat de jonge schakers geen zee te hoog gaat. Zelfs een volle koningin voor is bij deze straatvechtertjes geen garantie voor succes! Compleet doorweekt, maar supertrots namen de spelers van HSV F2 de felbevochten toernooibeker in ontvangst. Eigen foto VOETBAL HEILOO - Ondanks de stromen de regen was het voor de F2 van HSV een zonnige dag. Zij hebben de eerste plaats gehaald van poule twee van het F-voetbaltoernooi in Koedijk op zaterdag 17 mei. De jongens van F2 hebben de mooiste wedstrijden van hun sei zoen gespeeld. Zij leverden goed positiespel en maakten fraaie doel punten, waarbij zij in de vier wed strijden geen enkel tegendoelpunt kregen! De spirit zat er duidelijk in. De jongens waren wild enthousiast, iedereen droeg zijn steentje bij en trainer Lucas stond te glimmen aan de zijkant. De uitslagen waren uiteindelijk: HSV F2 - Fortuna W F3 3-0; Koedijk F2 - HSV F2 0-2; Koedijk F3 - HSV F2 0-5; HSV F2 - NVC F4 9-0. Zo* werden in totaal 19 doel punten gemaakt, waarbij zelfs ver dediger Stijn Roemer had drie doel punten zette. Zijn eerste treffers van dit seizoen. En daarna was het ein delijk dan zover: de bekeruitreiking. Ongeduldig zaten de jongens te wachten op de fraaie beker die uit eindelijk, nog steeds met regen, in ontvangst werd genomen. Zij kijken met goede moed en beresterk uit naar het toernooi van de 24e mei.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 26