Spinningmarathon voor Kankerbestrijding Estafetteloop te Akersloot Top tennis bij TV 't Vennewater Flashing Heiloo jeugd naar buitenland Jeugdvisclub Samen Beet Bridgeclub Sans Atout Heiloo sluit seizoen af SPORT 27 INGEZONDEN MEDEDELING Teams van verenigingen, bedrijven of families: iedereen mag meedoen Bestuur vindt het belangrijk om de jeugd internationale ervaring op te doen Dit jaar vertrok Flashing met zeven teams naar Belgie Kampioenschap Biljartclub 't Treffertje UITKIJKPOST 2 1 MEI 200 wöiïim' AtlTOMATERIAiS HEILOO - Zondag 25 mei organiseert Healthclub Dorssports een vier uur durende spinningmarathon. Zowel leden als niet leden kunnen deelnemen aan dit fantastische evenement! Alle opbrengsten gaan naar KWF- kankerbe strijding. Door deel te nemen aan de spinningmarathon en uzelf te Gaten) sponsoren kunt u geld inzamelen voor het KWF Kankerfonds. Tevens kunt u het ultieme geluk ervaren, dat ontstaat door het beste van jezelf te geven voor anderen! U betaalt als deelnemer 10,- per fiets per uur. Meer mag uiteraard ook! U kunt uzelf ook door familie, vrienden, buren, bedrijven et cetera laten sponsoren voor ieder uur dat u fietst. Wilt u meedoen? Geef u dan vandaag nog op aan de receptie van Healthclub Dorssports, of tel. 072-5321106 of via www.healthclubdors- sports.nl. Kom tijdens de Spinning Marathon langs en moedig de deelne mers aan! Aanvang 09.00 (de marathon duurt tot en met 13.30 uur, daarna hapje, drankje en üve muziek). HEILOO- Sinds kort wordt er tijdens de landelijke zondagcompetitie bij tennisvereniging 't Vennewater op hoog niveau getennist. Begin dit jaar heeft de vereniging een sterke selectie samengesteld. Deze veranderingen zijn onderdeel van een nieuw meeijarenbeleid om meer jeugdleden aan te trekken en het tennisniveau binnen de vereniging op een hoger niveau te krijgen. De hele selectie van TV 't Vennewater is voor zien van kwalitatieve tenniskleding die beschikbaar is gesteld door Van der Steen Autobedrijf Heiloo en Zwemmer Automaterialen, wat een bijzonder mooie uitstraling heeft gekregen. Alle selectieteams zijn gestoken in mooie kleurrijke shirts, shorts, rokjes en trainingspakken. De tenniskleding, inclu sief sporttas, is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, in samenwer king met Erik Melgers van Sport 2000 en met alle spelers van de selectie. Het drukwerk en de logo's van de sponsoren op de kleding is uitstekend verzorgd door HOB Heiloo, zodat de sponsors er mooi op uitkomen. Een prima samenwerking van Heilooër ondernemers, voor de tennisselec- tie van 't Vennewater. HARDLOPEN AKERSLOOT - De Akersloter Marathon Klub (AMAK) en Le Champion organiseren een estafetteloop op zaterdag 31 mei. De estafetteloop staat open voor iedereen. Teams van atletiekverenigingen, bedrijfsteams, gelegenheidsteams, familieteams en ook gemengde teams mogen meedoen. De estafet teloop is een evenement met een ontspannen karakter. Voor de snel ste teams per categorie zijn er prij zen beschikbaar. Er kunnen teams van vier lopers meedoen. Zij leggen na elkaar een parcours af van 5,4 kilometer. Na aankomst van de vierde loper, loopt het hele team nog een extra ronde van 3,5 kilometer. De finishtijd van de derde loper geldt vervolgens als de totaal- tijd van het team. Het parcours is vrijwel geheel verhard en voor het grootste gedeelte autovrij. De start vindt plaats bij handbalvereniging Meervogels, (tegenover Boschweg 26 te Akersloot om 14.00 uur. Via www.amak.myweb.nl kan er vooringeschreven worden. De kosten zijn E 12,- per team. Dit kan worden overgemaakt op girorekening 4106770 ten name van AMAK te Akersloot onder ver melding van Estafette. Ook wordt er een individuele loop De estafetteloop in Akersloot is een evenement met een ontspan nen karakter. Eigen foto gehouden. Lopers kunnen maxi maal zesmaal een ronde van 3,5 kilometer lopen. Hiervoor kan er alleen op de dag zelf worden inge schreven. De kosten zijn 3,-. Starttijd is 14.05 uur. Informatie: Bert de Jong, tel. 06-51086569 of bertdejong31@hotmail.com of Peter Lansbergen, tel. 075- 6871474 ('s avonds). LIMMEN - Jeugdvisclub Samen Beet start op zaterdag 24 mei met het nieuwe visseizoen. Om 18.30 uur wordt verzamelt bij het voetbalveld, waarna mén naar een viswater in de buurt vertrekt, waarschijnlijk in Castricum. Deelname is gratis voor leden van Jeugdvisclub Samen Beet. Nog geen lid? Neem dan contact op rrlet Rob Jak, tel. 072-5053858 of Peter van der Heijdt, tel 072- 5051056. Meer weten? Kijk op www.hsvlimmen.nl onder de kop Samen Beet. BASKETBALL HEILOO - Basketballvereniging Flashing Heiloo heeft een jeugdbeleid dat gericht is op het opleiden van spelers voor de rayonteams van de vereni ging. Dat betekent minimaal twee keer trainen in de week en het deelne men aan uitdagende competities. Ook vindt Flashing het belangrijk om de jeugd internationale ervaring op te laten doen. Spelen tegen leef tijdsgenoten uit andere landen is niet alleen goed voor de contacten, maar laat ook zien hoe hoog het niveau van basketball kan zijn. In 2006 speelde Flashing daarom mee in een toernooi in Schweiz in Zwitserland en vorig jaar bezochten wij Aarhus in Denemarken. Dit jaar trok de club met maar liefst zeven teams naar Huy in België. De groep Heilooërs bestond uit maar liefst 84 man, die enkele dagen verbleven in een prachtig kasteel vlakbij Huy. Met dit kasteel als uitvalbasis streed Flashing tegen Belgische, Luxemburgse en Franse teams. De jongens UI6 en UI8 lieten zien goed mee te kunnen komen. Toch kwamen zij tekort voor de bovenste podiumplaats. De meisjes UI9 was de openba ring van het toernooi. Dit team streed zeer gelijkwaardige wedstrij den, maar kwam uiteindelijk toch steeds een paar punten tekort. Desondanks fantastische wedstrij den. De jongste teams van de vere niging ontdekten hoe hoog het niveau in het buitenland, waar aan zienlijk meer trainingsuren kunnen worden gemaakt. Flashing reali seerde hier een aantal vierde plaat sen. De jongens U20 tot slot speel de een tweetal volledige wedstrijden. Met meer dan 80 toe schouwers waren dit ware spektakel stukken, maar ook deze jongens kwamen uiteindelijk tekort. Alleen de jongens UI 6 van Flashing Heiloo spelen nog een wedstrijd, maar voor de rest is de zomervakantie begonnen. Dat bete kent doortrainen op de buitenveld jes in Heiloo en deelname aan zomerkampen van de Nederlandse Basketball Bond. Het nieuwe sei zoen begint na de schoolvakantie weer met een clinic van ex-eredivi sie speler Henk Pieterse. HEILOO - Op dinsdag 29 april werd het biljartseizoen in het Trefpunt afgesloten met de kam pioenswedstrijden. Van de ruim honderddertig leden streden de kampioenen van de maandag-, dinsdag-, woensdag en donderdagcompetitie om het algemene clubkampioenschap. Een groot aantal toeschouwers was getuige van een zinderend slot van het seizoen. De uitslag van de kampioenswed strijden zijn als volgt: 1. Leo van Schooten (Clubkampioen) 2. Jan Brander, 3. Klaas Mulder 4. Frans de Laat De nieuwe competitie zal weer starten vanaf maandag 1 septem ber. BRIDGE HEILOO - Enkele weken gele den zijn de prijzen verdeeld van het afgelopen bridgeseizoen. Clubkampioen werden H.de Groot en C.Laan, op de tweede plaats gevolgd door F. Haafkens, J. Schipper en G.van den Bogaerde. Het bridgepaar de Ruijter de Wildt en Tromp legden beslag op de bekercom petitie. De puntenbokaai ging naar de dames Beerepoot en Daudey. Nieuw dit jaar was de slemcompetitie, die door de dames Hommes en Schouten in de wacht werd gesleept. Het zomerreces is inge gaan en in september gaat het nieu we seizoen weer van start. Bij Bridgeclub Sans Atout wordt in een gezellige sfeer gespeeld om het beste resultaat. Elke maandagavond wordt com petitie gespeeld in groepen, die naar sterkte zijn ingedeeld, van beginners tot vergevorderden. Zo kan iedereen op zijn eigen niveau spelen. Interesse om te komen brid gen? Er is nog plaats voor enkele nieuwe leden. U kunt zich aanmelden als bridge paar, maar ook individueel; in over leg wordt dan een geschikte partner voor u gezocht. Indien u geïnteres seerd bent en/ of meer informatie wenst kunt u contact opnemen met C. Laan, tel. 072-5338553 of T. Mooy tel. 072-5336172.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 27