GTH tweede bij Regionale Springlcampioenschappen Boscrossers Nederlands kampioen fietscross Zwemdiploma's bij 't Vennewater SPORT 29 GTH maakte met haar verrichtingen een goede indruk op de jury De Foresters E10 voorjaarskampioen Trias: Julian van Ginkel vierde van Nederland Dojo 't Loo vier zwarte banders rijker U I T SLAGEN Robin vertrekt naar China voor het Wereld Kampioenschap cruk™7SCROSs Nieuwsblad voor Heiloo omstreken Jongens Terriërs 8E1 kampioen UITKIJ KPOST 2 1 MEI 200 HEILOO - De jongens van Terriërs 8E1 zijn na een spannende, maar fair gespeelde wedstrijd, kampioen in hun klasse gewor den. Na de eerste minuut leek het even een lastige strijd te wor den toen Hoofddorp 1-0 scoorde. De Terriërs lieten zich hier ech ter niet door uit het veld slaan en toonden stuk voor stuk hun inzet, daarbij gesteund door de aanmoedigingen van de aanwezi ge ouders. Uiteindelijk wonnen de jongens uit Heiloo met een grandioze overwinning van 4-3. Eigen foto HEILOO - De springgroep van Gym- en Turnvereniging GTH, onder leiding van Melanie Tabak heeft afgelopen zondag in Amsterdam meegedaan aan de regionale kampioenschappen voor groepsspringen. Het was voor het eerst dat GTH in deze categorie uitkwam en wel met twee teams: een meisjes team (tot en met 12 jaar) en een team bestaande uit jeugdturnsters (12 jaar en ouder). Beide groepen zijn van start gegaan in de D-lijn. Ondanks het feit dat het voor veel meisjes de eerste keer was dat zij meededen aan een wedstrijd buiten de deur, maakten hun verrichtingen een goede indruk op de jury. Er werd gesprongen met een springplank en een minitrampoline over een kast, met een minitrampo line en op de lange mat. Bij deze wedstrijd kon gekozen worden om de oefening uit te voeren op een air tumblingbaan. De sprongen wor den in groepsverband en snel achterelkaar uitgevoerd in een bepaalde volgorde. De laatste sprong is vrije keuze: hier wordt door iedere deelnemer de sprong gedaan die zij het beste kan en daar kunnen veel punten mee worden gescoord. Aan het eind van de ochtend bleek dat de meisjes bijzonder goed gepresteerd hadden. Met een mini maal verschil op het winnende team eindigde het team meisjes tot met 12 jaar op de tweede plaats. Ook de jeugdturnsters van GTH zijn in deze categorie tweede geworden, maar het verschil met de nummer een was hier wel wat groter. Deze tak van gymnastiek is ook bijzonder geschikt voor jongens. Een team kan ook gemengd zijn. De spring- ploeg traint op vrijdag vanaf 18.00 uur. Voor foto's en uitslagen: www.gth-heiloo.nl. HEILOO - De spelers Bob Ooms, Daan Visscher, Maartje van Haneghem, Marijn van den Boogaard, Max Kareis, Piet Verver, Storm Stavenuiter, Thijs Nanne en Tobias Osinga hebben het weer geflikt. Kampioen worden met de F9 vervolgens met de F3 en nu dan met de E10. De E10 speelden op zaterdag 26 april hun laatste wedstrijd en ston den op die datum op de eerste plaats. Het team moest echter wachten op de uitslag van de inge laste wedstrijd van woensdag 14 mei tussen SVWV27 E7 en Kolpingboys E7. Beide ploegen konden bij winst de kampioensvlag hijsen. Alleen bij een gelijkspel zou de E10 van de Foresters kampioen zijn. Na een spannende wedstrijd bleek maar weer dat het balletje rond is en het alle kanten op kan gaan in de voet bal. Deze keer pakte het gunstig uit voor de E10. De avondwedstrijd tussen SVWV27 E7 - Kolpingboys E7 ein digde in een 2-2, waardoor E10 kon worden gefeliciteerd met het behaalde kampioenschap. HEILOO - Bij de Battle of the B'ees, het officieuze kampioen schap voor B- junioren in Amsterdam, is Trias junior Julian van Ginkel op de 800 meter verras send als vierde geëindigd in een persoonolijk record van 2.07.52 minuten. Met deze tijd heeft Julian zich dit jaar al vier seconden verbeterd. Julian kwam de eerste ronde sterk door in 61 seconden. Het tweede deel van de race kreeg hij het moeilijk maar de vier de plaats stond hij niet meer af. Nóg meer succes had Lisanne de Witte die bij de meisjes B nipt als derde wist te eindigen pal achter de nummers één en twee. HEILOO - Op zaterdagavond 17 mei hebben Corina Henselmans, Kars Zoon, Rens de Jong en Timo Lesterhuis in Den Haag examen gedaan voor hun eerste dan judo. Zij lieten een prima examen zien en zijn alle vier geslaagd! Zij zijn de eerste vier jonge zwarte banders die trainer Sander Groefsema aflevert voor Dojo 't Loo sinds geruime tijd. Double Stars HEILOO - hb 1 - RCH/Pinguins 3 6-9, Bears - hb 2 15-15, Kinheim 4 - hb 3 8-11, Urbanus - hb jun. 2 4-13, hb jun 2 - Sullivans 16-5, Herons - hb asp 8-1 en 6-5, hb pup 1 - RCH/ Pinguins 1-15, peanuts - Alc.Victrix 29-29, Cromtigers - sb 17-17, sb 2 - Rooswijk 2 5-12, hsb 1 - Fl. Petrels 2 13-10, hsb 2 - Beagles 11-15, hsb 3 - Bears 8-16, sb jun - Herons 9-7, sb pup DSS 5- 8. Damclub Heiloo HEILOO - De einduitslagen van het sei zoen 2007-2008 zijn als volgt: Damkampioen van Heiloo: 1. A. Valkering 24 gespeeld, 23 punten, 2. F. Schouten 20 uit 24,3. M. Out 19 uit 24,4. C. van Lieshout 18 uit 24. Tweede klas kampi oen: 1. S. Klerk, 14 punten uit 24 partijen, 2. A. Stegeman, 9 uit 24, 3. P. Klijne 7 uit 24,4. W. Solleveld 2 uit 24. De Beker: 1. S. Klerk 25 punten uit 12 partijen, 2. C. van Lieshout 25 uit 12,3. A. Valkering 24 uit 12,4. F. Schouten 22 uit 12, 5. A. Stegeman 12 uit 12, 6. T. Heijne 11 uit 12, 7. W. Solleveld 2 uit 12. Hsv Kennemerland LIMMEN - Op zondag 18 mei is de derde Zomercompetiewedstrijd A-Klasse gevist: 1. Cor Martens 3.450 gram, 2. Nico Schouws 2.825 gram, 3. Nico Out 1.300 gram. B-Klasse, Bert Groot 4.500 gram, 2. Hendrik Moolevliet 4.400 gram en 3. Gert Kraay 3.325 gram. Na drie wedstrijden gaat Nico Schouws in de A-Klasse aan de leiding. In de B-klasse gaat Bert Groot aan de leiding evenals voor het clubkam pioenschap. SVVredeburg LIMMEN - De uitslagen van 16 mei zijn als volgt: Groep A. Admiraal - B. Stolp 0-1, Limmen - J. Levering 1-0, Hafkamp - E. Stolp 1-0, R. Termes - H. Ebels 1-0, Vd Heijdt - Dinkla 1-0, D. Aafjes - J. Borst remise, Blekemolen - L. Wellink 0-1, K. Aafjes - H. Levering 1-0, Zwart - Krom 1-0, van Diermen - van Duin 1-0, Hollander - Kos 0-1, Al - M. Voorwalt 1-0, Sturk - Mijnsbergen 1-0, T. Voorwalt - N. Pepping remise, Noordeloos - Ebels jr 1-0, Twaalfhoven - vd Bult remise, van Vliet - Min 1-0 Groep B. Karei Voorwalt - Thomas Komin 1-0, Remi Aafjes - Max Min 1-0, Jomme Heckers - Allard de Vries 0-1, Rene Voorwalt - Sandra Hollander 0-1, Loek Wellink - Sander Veter 0-1. SV Oppositie HEILOO - De uitslagen van ronde 29, gespeeld door Schaakvereniging Oppositie: Bouma-Manni: 1-0; Jongkind- Smit: 0,5-0,5; van Veelen-Plaggenborg: 1- 0; van der Werff-van Etten: 0-1; Maas- Shannon Vlaar: 0,5-0,5; Bosma-Vonk: 0-1; Jonkheer-de Jager: 0-1; Tiffany Vlaar-van der Wal: 0-1; van der Ark-van den Brink: 0-1; Limmen-Huffnagel: 0-1; Kraaijenbrink-Hotaki: 0-1. HEILOO - Bij fietscrossclub De Boscrossers in Heiloo, is afge lopen weekend onder gunstige weersomstandigheden, het Nederlands kampioenschap fietscross verreden. Tijdens dit kampioenschap was de gehele top van fietscrossend Nederland aanwezig. Sharon en Robin zijn beide ücentie houders bij FCC de Boscrossers. In totaal kwa men er 449, door de KNWU gese lecteerde, rijd(st)ers aan de start. Robin van der Kolk (17 jaar) fietst, voor het Heltos-Footlocker BMX team, zowel in de junior crui ser 24 inch, alsmede de junior men twintig inch klasse. Robin had nog steeds last van een kuitblessure, opgelopen tijdens zijn val met het Europees Kampioenschap, maar was wel een van de favorieten in beide klasses. Met beide fietsen wist hij alle manches overtuigend te winnen. Ook de halve finales schreef hij op zijn naam. In de cruiser klasse A- finale was de start niet vlekkeloos, maar voor de eerste heuvel had hij de koppositie in handen en behield deze vast tot de finishlijn. Met de twintig inch klasse ging hij in de A-finale bijna over de bocht maar stuurde gelukkig goed in en sprong razendsnel over de techni sche heuvels. Ook hier passeerde hij ruimschoots als eerste de finish lijn en won dus zijn tweede Nationale titel van de dag. Sharon van der Kolk (19 jaar), lid van het Free Agent Benelux team, fietste in de woman cruiser klasse mooie races. Door in de manches drie keer als eerste te eindigen plaatste ook zij zich voor de A-fina le. Gelukkig verliep haar start zoals gepland en Sharon wist de hele race de eerste positie in te nemen. Ze versloeg de Europese kampioene met volle overtuiging en de Nederlandse titel was voor Sharon, 's Middags wist zij zich ook nog te plaatsen voor de A-finale van de elite woman klasse. Hier moest Sharon echter genoegen nemen met de zevende plaats. Deze week zal Robin eindexamen doen en vertrekt vrijdag aanstaande naar China waar hij volgende week zal deelnemen aan het Wereld kam pioenschap. MH FIETSCRO^ CRUISERS VRm ItAfcru Robin en Sharon van der Kolk waren beide zeer succesvol tijdens het Nederlands Kampioenschap fietscross. Eigen foto ZWEMMEN HEILOO - Op zaterdag 19 april is er in zwembad 't Vennewater voor het A- en B-diploma afge zwommen. De volgende kinderen zijn geslaagd: A-diploma: Senna Visser, Mike Aay, Tien Hoogland, Ole ruiter, Dilly van Zaal, Damian Kamminga, Gerrit Stam, Coosje Pruymboom, Daniël Boonstra, Renee Voorwalt, Dex Baltus, Olivier Schouten, Tom Sterkenburg, Vincent Hus, Wouter Kaandopr, Flynn Pijning, Tara en Marit Bakker, Niels Dekker, Dinand van Eist, Stijn van der Werlf, Gijs Boükes, Jovi Kerssens, Kileen Smit, Noor Groendijk en Imalo Goosen. B-diploma: Pete Hunnekink, Maartje Pohley, Jim Blei, Kevin van Egmond, Tolis Deliangelos, Casper Willemse, Moïse van der Wal, Miel van Velzen, Sven Beuling, Vicotor Wories, Sander van Kleunen, Rosanne Mulder, Sanne Beentjes, Stef Stiegelis, Diego van Twuijver en Lucas Oomen.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 29