Try-out concert Franka Hoogeboom Wildkamp in Heiloo Vocale Camerata in de Witte Kerk Nieuwe vestiging Borst/Guus de Jong verder ais Locas Techniek H E I L O O 13 Hidesato Sugiyama, Anneke Hoekman, Patricia Gonzalez Fernandez, Esther-Burgstra, Iris de Vette, Waldemar Bomba. Paulina Cerna Huici. jéröme Brodin en Rafael Nünez VelAzquez INGEZONDEN BRIEF Getuigen gezocht Eindexamen 'bmus Blokfluit FrankA Hoogeboom UITKIJKPOST 28 MEI 200 XömasKectmie* HEILOO - Zaterdagavond 31 mei om 20.00uur geeft Franka Hoogeboom haar try-out con cert in de Witte Kerk te Heiloo. Op 10 juni studeert zij af aan het Utrechts Conservatorium met als hoofdvak blokfluit. Als voorbereiding hierop speelt ze haar examenprogramma in haar woonplaats. Het programma is zeer afwisselend en bestaat uit een canzone van Frescobaldi, een sonate van Schickhardt, een modern stuk van Van Roosendael, een cantate van Monteclair en dansmuziek uit de Italiaanse renaissance. De medestudenten die meewerken aan dit examen zijn; Hidesato Sugiyama, Iris de Vette, Anneke Hoekman (blok fluit), Esther Burgstra (sopraan), Rafael Nünez Velazquez (barokvi- 10 JUNI U3.3,buUR Kapel van het Utrechts CöNservatorium TRYOilr %drrE Kerk te heiloo 31 mei20.00uur Toegang vrij fessioneel niveau. De solisten waren Sabine Kirsten (sopraan), Paul Barten (cóunter-tenor), Hans van Dijk (tenor) en Gerard Rooker (bas). Een ademloos luisterend publiek bedankte de uitvoerenden met een ovationeel applaus. HEILOO - Sinds vrijdag 29 maart van dit jaar is er een nieuwe vestiging van Wildkamp B.V geopend op de Hoefsmid 7 in Heiloo De basis van onze technische groothandel is in 1972 gelegd door de heer de Wilde senior. Hij is begonnen met het opkopen van restpartijen kunststof buizen en heeft dit uitgebouwd naar een snelgroeiende technische groothandel. Inmiddels is de leiding overgenomen door de heer G.J. de Wide junior en heeft Wildkamp dertig vestigingen in Nederland en een in Duitsland. Wj hebben meer dan 20.00 technische artikelen op voorraad, waaronder Pvc riolering en Hemelwaterafvoer, (beregenings)pompen en toebehoren, vijverartikelen, CV-materialen en elektra waarover wij u een deskundig advies kunnen geven. Tijdens de open dagen hadden genodigden de mogelijkheid een bon in te leveren om een van de drie navigatiesystemen te winnen. De winnaars waren Robert Wmterink, de heer Schouten en de heer Hoetjes. Het Collegium Vocale Camerata voerde zaterdag Handels Oratorium de Messiah uit, met orkest en solisten in de Witte Kerk. Eigen foto M.M.V. ooi), Waldemar Bomba (barokho- bo), Paulina Cerna Huici (viola da gamba), Patricia Gonzalez Fernandez en Jéröme Brodin (kla vecimbel). Ze komen speciaal HEILOO - Installatiebedrijf Borst/Guus de Jong is in 2008 verder gegaan onder de naam Locas Techniek Heiloo. Hoewel de naam en uitstraling zijn veranderd, blijft men werken vanuit de werkplaats aan de Westerweg in Heiloo met de ervaren en deskundige medewerkers. Borst/Guus de Jong gaat samen met de Berger Verwarmings Industrie BV uit Bergen en Castricumse Verwarmings Industrie BV uit Castricum opereren onder de vlag van Locas Techniek. Deze drie dochterbedrijven werken feite lijk gezien al een jaar lang samen, maar door het gebruik van een algemene naam, logo en huisstijl is de fusie van de bedrijven nu ook voor de klanten en de buitenwereld te zien. De samenwerking tussen Castricumse Verwarmings Industrie, Berger Verwarmings Industrie en Borst/Guus de Jong zorgt voor een completer aanbod van de diensten. Doordat Borst/Guus de Jong geen aandeelhouder meer is van Energie Service Noord-West, kunt u bij het afslui ten van een onderhoudsabonnement van Locas Techniek te allen tijde gebruik maken van hun verwarmingsstoringsdienst. Via de website www.locastechniek.nl kunt u deze abonnementen opvragen. Locas Techniek Heiloo biedt nog steeds loodgieters- en dakdekkerswerk aan. De samenwer king heeft echter ook nieuwe werkzaamheden gebracht. Men levert en mon teren airco-installaties en alternatieve energiebronnen als warmtepompen. Een groot voordeel is bovendien dat één en dezelfde monteur de montage en installatie doet. Heeft u vragen over of werkzaamheden op deze gebieden, dan staat Locas Techniek Heiloo met raad en daad voor u klaar! Locas Techniek Heiloo, Westerweg 198C in Heiloo, tel. 072-5333481, tel. 072- 5339307, e-mail: heiloo@locastechniek.nl. Op donderdag 22 mei zijn op klaarlichte dag de konijnen van de familie Olij aan de Kerkelaan gedood door een hond. Bij thuis komst van school waren de kinde ren ontroostbaar. Zeer veel mensen laten hun hond uit in het Heiloöer bos, en lopen dan via de ingang aan het fietspad van de Zanderslootweg. Wie heeft zijn hond niet onder con trole gehad, of heeft mogelijk gezien wat er zich afgespeeld heeft? De kinderen willen graag nieuwe konijnen, maar zijn bang dat het opnieuw kan gebeuren. Wij hopen er achter te komen wat er gebeurt is, dit kan wellicht een troost voor de kinderen zijn. Fam. Olij Kerkelaan 25a Heiloo Tel. 072-5323366 Dit als hommage aan dirigent Gerard Leegwater, die twintig jaar kerkmusicus is. Leegwater, die als cantor-organist aan de Ter Coulsterkerk is verbonden en daar naast tal van koren dirigeert, zorgde voor een vertolking op hoog, pro voor dit try-out concert naar Heiloo om er een uur bruisende muziek te maken. Het concert is gratis toeganke lijk. Franka gaat zaterdag los in de Witte Kerk. HEILOO - Het Collegium Vocale Camerata voerde zaterdag avond Handels Oratorium de Messiah uit, met orkest en solisten in de Witte Kerk aan de Heerenweg in Heiloo. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 13