Spinningmarathon Healthclub Dorssports HSV Limmen vist vierde witviswedstrijd Clubkampioenschappen Dojo 't Loo verloopt sportief en gemoedelijk Topzaalvoetbal in sporthal 't Vennewater SPORT INGEZONDEN MEDEDELING Zonnige start Beachhandbal competitie bij Meervogels Iedereen is welkom en de toegang is gratis UITKIJKPOST 28 MEI 2008 HEILOO - Op zondag 25 mei hield Healthclub Dorssports een vier uur durende spinningmarathon. Zo'n tachtig deelnemers, zowel leden als niet- leden namen deel aan de marathon. De opbrengst, ruim E 5.000,- gaat naar KWF Kankerbestrijding. Peter Kapitein, ambassadeur van Stichting Alpe d'Hu Zes gaf om 09.00 uur het startsein en sprak de deelnemers moed toe om vier uur door te trap pen. „Opgeven is geen optie, ter nagedachtenis aan de mensen die te vroeg aan kanker zijn overleden, ter inspiratie van de mensen die nu aan het strij den zijn". „Het ultieme geluk ervaren door het beste te geven van jezelf voor anderen, dat is waar we voor gaan vandaag", schreeuwde een dolenthousi aste instructeur de deelnemers toe, waarop er direct geapplaudisseerd wordt. „De saamhorigheid was groot en er waren zelfs al deelnemers die zich in willen schrijven voor een volgende editie". Vertelt groepslescoördinatrice Karin Stam. Gedurende de dag waren er verschillende bedrijven die hun steentje bijdroegen. Zo konden de deelne mers en bezoekers gedurende de dag kraampjes bezoeken en zich heerlijk laten masseren. Na afloop van de marathon was het feest. Er speelde een fantastische live-band, en er waren heerlijke hapjes en drankjes verzorgd door verschillende cateraars. Aan alles was gedacht en dat werd door ieder een erg gewaardeerd. Omstreeks 15.30 uur vertrok iedereen moe maar vol daan huiswaarts. Voor een fotoverslag kunt u terecht op de website: www.healthclubdorssports.nl. De inzet en het enthousiasme was groot bij de jeugdige judokaatjes. Hun toeschouwers beleefden veel plezier tijdens de clubkampioenschappen van Dojo 4t Loo. Foto: Menno Lesterhuis HENGELSPORT LIMMEN - Zondag 25 mei werd de vierde witviswedstrijd van de HSV Limmen gevist. Viswater was de ringvaart van Heerhugowaard. Er waren 15 deelnemers die onder zeer matige weersomstandigheden moesten proberen hun visje te vangen. Winnaar in de A-groep werd voor de tweede opeenvolgende keer Co Bakker, die met de vaste stok op volle lengte toch de harde wind kon weerstaan en dankzij een goede aas aanbieding twee mooie brasems kon laten wegen. Samen met 24 andere vissen was zijn vangst goed voor ruim vier kilo. Tweede op respectabele afstand werd Peter van der Heijdt. Hy ving actief vissend met de matchhengel 46 vissen, die ruim twee kilo op de schaal brachten. Rien Eaasse, vissend op kop, ving met de korte stok 55 stuks en werd derde. In de B-groep kozen alle deelnemers voor de vaste stok. Het meest succesvol was Jan van Willigen, die 27 vissen ving, waar onder enkele kleine brasems. Tweede werd Piet Levering, die na een afwezigheid van anderhalf jaar het zien nog niets verleerd te zijn. Hij ving 29 stuks, maar het totale gewicht bleef achter bij Van Willigen. Derde werd Anton Steij, die 18 stuks ving. In de A-groep gaat Co Bakker aan de leiding. Maar met nog zes wedstrijden te gaan is er nog van alles mogelijk. In de B- groep doet Jan van Willigen het goed met twee overwinningen. De volgende wedstrijd is op zondag 8 juni in plan Oost te Heiloo. Dit is een wedstrijd op aantal. Opgeven doet u bij René Levering op tel. 072-5054175, tot vrijdag avond 6 juni. Hiervoor kunt u zich nog tot 1 juni opgeven bij Peter van der Heijdt, tel. 072-5051056. Judo HEILOO - Afgelopen zaterdag werden in de Dojo aan de Bergeonstraat de sportieve kwaliteiten gemeten bij de clubkampioenschappen. Bijna honderd jeugdige judoka's namen het tegen elkaar op in poul- tjes, die zo waren ingedeeld dat er leuke wedstrijdjes ontstonden. Er werd serieus gejudood, maar wel met een lach op het gezicht. Vanaf de zijkant werd er enthousiast aangemoedigd door de aanwezige ouders en opa's en oma's. Uiteindelijk was er voor alle judoka 's een mooie prijs als herinnnering. Zondag ging een delegatie van elf judoka's richting Den Helder voor deelname aan het Brugtoernooi. Clubgenoten Jim Baltus en Bruno van Beek, die in dezelfde gewichts klasse uitkomen, werden in knap eerste en derde. Lieke Kampstra kon in een sterk bezette poule helaas niet tot een podiumplek komen. Ook Sacha Bos en Dave Baltus kwamen uit in dezelfde gewichtsklasse. Sacha strandde op een vierde plaats, maar Dave werd tweede. Tim Kuipers verloor helaas van zijn concurrent Jelmer Touw waarna een goede tweede plaats resteerde. In de klasse tot 60 kilo won Kars Zoon twee wedstrijden overtuigend. Na een verlies op een scheidsrech- tersbeslissing was er ook een mooie tweede plaats voor Kars. Wietske Duinmeijer en Gaby de By zaten bij deze gelegenheid in dezelfde poule omdat meerdere poultjes werden samengevoegd. Gaby won alles overtuigend en werd zo kampioen. Wietske wist tot een knappe derde plaats te komen. Eveneens in een samenge voegde poule met zwaardere kin deren won Jasmijn Lesterhuis al haar partijen overtuigend met ippon en eiste daarmee de eerste plek op. Thijs Lesterhuis (-50 kilo) was lekker op dreef. Hij wist met goed judo al zijn partijen te winnen en werd hiermee eveneens kampioen. AKERSLOOT - Bij Handbalvereniging Meervogels is een van de handbalvelden omgetoverd tot een grote zandbak. Op 9 mei is de beachcompetitie van start gegaan. In deze competitie strijden acht dames- en vier herenteams van CSV, HCV, DSS en Meervogels tegen elkaar. Beachhandbal is een zeer dynamisch en tactisch attractieve sport. Bij deze tak van handbal kunnen er bijvoorbeeld extra pun ten verdiend worden doordat de (meespelende) keeper scoort of wanneer men via een zogenoemde flyer scoort. Dit spectaculaire scoreverloop, samen met de tactische wissels maken er voor het publiek een waar spektakel van. Er wordt nog gespeeld op de vrijdagavond: 30 mei, 6 en 20 juni, tus sen 19.00 en 21.00 uur. Op 27 juni zelfde tijd, zijn de finales. Deze avond wordt feestelijk afgesloten met Dj Hanzzz. Voor meer informatie kijk op: www.meervogels60.nl. Eigen foto ZAALVOETBAL HEILOO - Op zondag 1 juni vindt het eerste goud van oud zaalvoetbaltoernooi plaats in sporthal het Vennewater. Na een periode van enkele maan den is de organisatie er in geslaagd om bijna alle gerenom meerde zaalvoetballers die in Heiloo en omstreken op hoog niveau geacteerd hebben bij elkaar te krijgen. Het zijn mannen met veel erva ring, de minimum leeftijd van de voetballers is veertig, maar dat zal de strijdvaardigheid niet beïnvloe den. De deelnemende teams zijn Foresters, Crawford, HZV de Viersprong, HSy FC Rolf, Handsome Eight, White Stones en het goud van oud gelegenheidste am. Onder deze voetballers bevin den zich diverse oud-internationals. Wat te denken van Peter Buis, Fons van Haastrecht en Paul Farenhorst. Elke zaalvoetballiefhebber weet nog goed waar deze mannen voorheen toe in staat waren en misschien dat het allemaal wat minder snel gaat maar technisch vernuft gaat zeker niet verloren. Ook lokale bekende spelers als Mare Abcouwer, Ger de Haas en Jan de Beer zullen van de partij zijn Het toernooi begint om 12.00 urn en de finale zal zijn om 17.00 uur. Na de finale zal Dj Dekker zijn niet geringe platencollectie uit de kast halen en zal er onder het genot van een hapje en een drankje menig sterk verhaal van vroeger de revue doen passeren. Iedereen is uiteraard welkom, de toegang is gratis en er zal op muziek uit de 70/80 en negentiger jaren ook na het toernooi genoeg beweging zijn.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 31