Restaurant Wildschut bestaat tien jaar Ontspanning in Helios People 8z Beauty Blom Herenmode stopt Laatste kleuter- en kinderkerkviering H E I L O 0 9 INGEZONDEN MEDEDELING DIERENBESCHERMING KERK DIENSTEN OUD PAPIER U ITKIJ KPOST 2 8 MEI 200 HEILOO - Wildschut eten drinken is al tien jaar als restaurant een begrip in Heiloo en omstreken. Leneke Wildschut: ,,Als dank voor de jaren lange trouwe klandizie van onze gasten, krijgt u gedurende de hele maand juni bij het afrekenen een flesje Chileense huiswijn kado." Op de foto (v.l.n.r): Niels, Jolanda, Paul, Daan, Bart. Voorgrond: Leneke en rechts Henk. Foto: Carolien Breed HEILOO - Wellnes en beautycenter Helios People Beauty zet op zaterdag 31 mei van 10.30 tot 15.00 uur haar deuren open om iedereen kennis te laten maken met de sfeervolle nieuwe inrichting en vele mogelijkheden voor lichaamsverzorging en ontspanning. Het vakkundige team van lichaamsverzor gingspecialisten zal in de verschillende salons over diverse behandelingsmetho den en de verzorgingsproducten informatie verstrekken. Want bij de persoon lijk gerichte verzorging in Helios wordt men volledig in de watten gelegd en kan men zich lichamelijk en geestelijk heerlijk ontspannen. Meer informatie is te vinden op www.heliospeopleandbeauty.nl. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Per 21 december sluit Blom Exclusieve Herenmode voorgoed zijn deuren. Johan Blom en zijn vrouw Siska, de ouders van de huidige eigena ren Marcel en Ruud, startten dit staaltje vakmanschap in september 1969. Vyf jaar na de opening kwam zoon Ruud als 17-jarige de zaak versterken, twee jaar later gevolgd door zijn oudere broer Marcel. Beiden leerden zij de kneep jes van het vak, en verrijkten zich met wet, stof en warenkennis. In 1977 kwam de groentezaak annex buurtsuper van Rinus de Winter vrij. De familie Blom was toe aan een nieuwe uitdaging en ging dit met de Winter aan. Ze ver huisden naar Stationsweg 74, en verbouwden het pand tot Blom Exclusieve Herenmode. Op 54-jarige leeftijd overleed Johan Blom aan longkanker. Een enorme klap voor het gezin. Eerste paasdag 2008 namen kinderen en klein kinderen ook afscheid van een waardig en geliefd moeder, schoon- moeder en oma. Ondernemers zijn geen ondernemers als het blijft bij een enkele onder neming of plan. Samen ontwikkelden Marcel en Ruud het appartementencom plex annex winkelpand aan de overkant (Schrijverij en Reformhuis). Tijden veranderen. Concurrentie en winkelconcerns worden groter, kleinere onder nemingen verliezen terrein. Als- op dat moment van besef iemand binnenstapt en een goed bod neerlegt voor je pand, kan je niet anders dan hier serieus over na denken. De broers overdachten, onderhandelden, en verkochten het winkelpand. Voor het in al die jaren gestelde vertrouwen in vakmanschap en kwaliteit, willen Marcel en Ruud Blom alle klanten van Blom Exclusieve Herenmode hartelijk bedanken! Tevens geven zij een ieder nog de kans zijn slag te slaan middels een totale opheffing uitverkoop. Alle voorraad, inclusief de nieuwe zomercollectie en tezijnertijd de nieuwe wintercollectie 2008/2009 wordt met waanzinnige kortingen aangeboden. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschermingnhn.nl, www.dierenbeschermingnhn.nl. Vogel-/ egelopvang De Strandloper: 0226-343495 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (E 0,IQ/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, tel. 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Vermist Grijscyperse gec. kater, witte snoet, bef, poten en onderkant, gechipt, 2 jr, Nasu, Plantraam Limmen. Cyperse gec. kater, 4 witte voetjes, 6 jr, Aap, Yp'ersteinerlaan Heiloo. Witte öngec. kater, zwarte vlek op rech terkant van de kop, zwarte oren, grote zwarte vlek op de rug, 2 jr, Panda, Marienstein Heiloo. Beigecyperse poes, schuw, 5 jr, Suus, Camping Heiloo, Heiloo. Grasparkiet, groen met geel, blauwe staart, tam, Torak, Het Zandstuk Heiloo. Zwarte poes, wit op de kop, witte keel en pootjes, 4 jr, Chicky, Commandeürslaan, mogelijk op zoek naar de Kuilenaar Heiloo. Wit met zwarte gec. kater, zwarte bril en oren, grote zwarte vlek op de rug doorlopend naar de staart, witte ring om staart, 12 jr, Elvis, Hogeweg Limmen. Cyperse poes, snuitje, hals en borst wit, voorpoten wit met cypers vlekje, rechtsachter witte kniekous, linksach ter wit sokje, 1 jr, Shanti, Hoeverweg Egmond a/d Hoef. Grote roodcyperse gec. kater, witte bef en 1 witte voorpoot, gechipt, 1 jr, Doerak, Westerweg/Vennewatersweg Heiloo. Gevonden Zwarte poes, witte streep tussen de ogen, linkerkant van de neus wit, voor witte voetjes en achter sokjes, witte bef, ca. 7 jr, Vredenoord Heiloo. Cypers katje, beigegestreept, jongvol wassen, Uitgeesterweg Limmen. Goed tehuis gezocht voor cypers katertje van 11 weken. Info: tel. 0251-658504 Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds T. Jacobs uit Broek op Langedijk. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. van der Wind, Heilig Avondmaal. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur Dienst van Schrift en Tafel, voorganger ds. M. Braamse, mmv de Zanggroep. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: Woord- en Communieviering met Herenkoor, voorganger J. Oiling. Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met Dameskoor, voorganger J. Oiling, 12.00 uur Kleuterkerk en Kinderkerk. eucharistieviering met Dameskoor. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Zaterdag 31 mei 12.00 uur Eucharistieviering met Emmanuel gemeenschap/Zondag 1 juni 09.00 Stille Mis, 10.30 uur Eucharistieviering 50 jaar Katholiek nieuwsblad, 15.00 uur Vespers. Maandag, dinsdag, donderdag en zaterdag 12.00 uur Eucharistieviering. Woensdag en vrijdag 09.00 uur. H. Corneliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: Eucharistieviering met Liturgisch Koor. Voorganger pastor H. Helsloot. Zondag 10.00 uur Woord- en Communieviering met kinderkoor. Viering en toediening van de Eerste H. Communie. Voorganger pastor piling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld IHeiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Aglow Nederland, afd. Heiloo Interkerkelijke wereldwijde organisa- tie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand (behal ve juli en augustus) bijeenkomst om 09.30 uur in het Open Huis, tegen over de Witte Kerk, 't Loo 22. Info: 072-5335455. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag. 19.15 uur: Communieviering met samenzang. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met Toontje Hoger. HEILOO - De kleuterkerk is een korte viering speciaal gericht op kinderen van 3, 4 en 5 jaar. Maar ook jongere en oudere broertjes, zusjes, vaders, moeders, opa's en oma's zijn welkom. Tijdens de kleuterkerkviering wordt een kaarsje aangestoken, worden samen liedjes gezongen, een gebed uitgesproken en geluisterd naar een eenvoudig ver haal uit de kinderbijbel. Er wordt over het verhaal gepraat en de kin deren kunnen zelf nog iets vertellen over wat ze belangrijk vinden. Bij het verhaal uit de kinderbijbel mogen de kinderen bovendien een kleurplaat in kleuren. Dit gebeurt ih de ontmoetingsruimte van de kerk met een glaasje limonade en een kopje koffie voor de ouders. De kleuterkerk duurt ongeveer 45 minuten en vindt plaats in een ongedwongen sfeer waarbij het niet erg is als kinderen wat praten of onrustig zijn. Kinderkerk is ook een viering maar dan voor de oudere kinderen, en is apart in het Willibrordushuis. De kinderkerk duurt ongeveer 45 minuten en vindt plaats in een onge dwongen sfeer waarbij de kinderen uitgenodigd worden actief mee te denken en te praten. Zondag 1 juni om 12.00 uur is de laatste kleuterkerk, in de Willibrordusparochie Westerweg 265, www.willibrorduskerk-heiloo.nl H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 14.30 uur: Eucharistieviering b.g.v. 40-jarig huwelijk. Zaterdag 19.00 uur Geen viering. Zondag 10.00 uur Communieviering met Soli Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Vrydag 19.00 uur: Gregoriaans Avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: Stille Mis Zondag 10.00 uur hoogmis, geen koffie drinken. Woensdag 09.00 uur: mis. Protestanse Gemeente Egmond Egmond Binnen: zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072- 7510700/ www.ekvriendschap.nl. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: Eucharistieviering met Aquariuskoor, voorganger: Vicaris G. Geukers. Zondag 10.00 uur Familieviering met kinderkoor. Voorganger pastor W Schie. Eerste zaterdag van de maand Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg én De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis-aan-huis-actie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verza- melplaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Eerste dinsdag van de maand Base-en softballclub Double Stars Heiloo, huis-aan-huis-actie wijk Centrum tussen Spoorlijn-Kerkelaan- Kennemerstraatweg en Stationsweg incl. de hele Heerenweg, en tevens Kennemerstraatweg (excl. Noord en plan Oost), Kanaalweg, en het buiten gebied aan de zuidkant van Heiloo. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg na 18.00 uur. Maandag t/m vrijdag - Sportvereniging Dojo 't Loo, contai ner bij Bergeonstraat 28. - Stichting Hobbyfarm container bij de Westerzij (Woonheuvel). - De Springschans Oost en Centrum (bij de schuur), Sluijsweijdt 9/ - Breedelaan 6. Brengen tijdens de schooluren tussen 08.45 en 15.30 uur. - Radboudschool, Breedelaan. Van maandag t/m vrijdag tijdens openingstijden school. - De Zuidwester, Boekenstein 43, tijdens de schooluren, ook gebruikte kleding. - Muziek Dansschool, Het Véld 1tus sen 09.30 en 12.00 uur en tussen 14.00 en 19.30 uur. Maandag t/m zaterdag Stichting Ouderenwerk Heiloo, contai ner naast het Trefpunt, Abraham du Bois-hof 2, tussen 09.00 en 17.00 uur. Dagelijks - Papiercontainer bij Sporthal Het Vennewater aan Het Zevenhuizen, beheerd door basisschool Willibrord, basisschool de Zuidwester, sportvereni ging De Foresters, hockeyvereniging De Terriers, base- en softbalcub Double Stars, vogelvereniging Kleurenpracht, tennisvereniging Het Vennewater. - HSy container op parkeerterrein sportpark Bayershoffweg/De Omloop. Scouting Nederland, Victoriegroep Alkmaar-Heiloocontainer by clubge bouw - De Bolder, hoek Kerkelaan/ Westerweg. - Container op de parkeerplaats bij zwembad het Baafje. - Atletiekvereniging Trias, kantine bij de atletiekbaan aan Het Maalwater 13.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 9