contact ndveiligheid •=versi@iT 13 Verleende collectevergunning HEILOO Openingstijden Weizijn Afval en milieu Verkeer GEMEENTE nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Heeft u vragen? Bel meteen!! UITKIJKPOST 4 JUNI 200 *2* GEMEENTEHUIS Raadhuisplein 1 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 66 66 9 tot en met 13 juni: zwemvierdaagse in het Baafje Van maandag 9 juni tot en met vrijdag 13 juni organiseert zwembad het Baafje de zwemvierdaagse. Het doel van de zwemvierdaagse is om gedu rende 4 dagen een bepaalde afstand te af te leggen (4 x 250 meter of 4 x 500 meter). Omdat de zwemvierdaag se over 5 dagen verspreid is mogen de deelnemers 1 dag "verzuimen". Dagelijks kunnen de deelnemers tij dens de openingstijden van 09.00 uur Burgemeester en wethouders van Heiloo zijn voornemens op grond van artikel 10.63 van de Wet milieubeheer en conform lokaal beleid voor het ver branden van afvalstoffen buiten een inrichting, ontheffing te verlenen tot het verbranden van hout na afloop van het Timmerdorp op 8 augustus 2008, op het Evenemententerrein Noorderneg. Ter inzage De stukken behorende bij het ontwerp besluit liggen gedurende zes weken van 5 juni tot en met 16 juli ter inzage 's morgens tot 19.30 uur 's avonds deelnemen. Deelname aan de zwemvierdaagse is voor abonnementhouders van het Baafje geheel gratis. Andere deelne mers betalen 11,00. Bij dit bedrag is de entree van het zwembad inbegre pen. Meer informatie Voor informatie en inschrijven kunt u terecht bij zwembad het Baafje, De omloop 11 in Heiloo, telefoonnummer 072 533 39 09 Zienswijze Zienswijze tegen dit voorgenomen besluit kunt u gedurende zes weken dat de stukken ter inzage liggen, indie nen bij college van de gemeente Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J.Oomen van de afdeling VROM, telefoonnummer 072 535 67 44. Ontheffing stookverbcd bij publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Door burgemeester en wethouders is vergunning verleend voor het houden van een collecte door Maag Lever Darm Stichting in de periode van 8 tot en met 14 juni a.s. De collectanten horen een legitimatiebewijs bij zich te hebben, waaruit blijkt dat zij bevoegd zijn te collecteren. Vrachtwagenverbod deel Heerenweg Het college van burgemeester en wet houders heeft besloten tot het realise ren van een vrachtwagenverbod op een gedeelte van de Heerenweg tus sen Raadhuisweg en Kerkelaan. Dit wordt kenbaar gemaakt door vrachtwa genverbodsborden (verkeersbord C7 van het Reglement Verkeersregels en Verkeerstekens 1990) te plaatsen op de hoek Heerenweg - Raadhuisweg. De gemeente heeft deze maatregel genomen, omdat de betreffende weg niet geschikt is om als ontsluiting voor vrachtverkeer te dienen vanwege aan tasting van de woningen. Ter inzage Deze besluiten liggen met ingang van 4 juni a.s. gedurende zes weken ter inzage bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. Bezwaar Indien u het niet eens bent met dit besluit kunt u binnen zes weken na de dag van deze publicatie een gemoti veerd bezwaarschrift indienen bij het college van burgemeester en wethou ders, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, telefoonnummer 072 535 66 66. Foto: Mario Sacksioni De aftrap van het Europees Kampioenschap voetbal nadert: op maandag 9 juni speelt het Nederlands elftal zijn eerste wed strijd. Allerlei straten, huizen en cafés in Heiloo worden in het oranje uitgedost. De veiligheid van de oranjeversieringen is belangrijk. In de horeca controleert de brandweer regelmatig of de versieringen brandveilig zijn, maar de brandweer kan niet alle huizen langs om te controleren. Met de tips in dit artikel kunt u zelf bepalen of uw EK-versiering brandveilig is. Uw straat bereikbaar De versierde straten en huizen zien. er erg gezellig uit, maar uw straat moet wel bereikbaar blijven voor hulpdiensten als de brandweer en ambulance. Hang versiering daarom altijd meer dan 4.20 meter boven de weg en houd tenminste een breedte van 3.50 meter vrij. Tips voor brandveilig versieren Goede versiering is niet gemakkelijk ontvlambaar. Dit staat vermeld op de verpakking. Niet alle rood, wit, blauw of oranje vlaggetjes die in de han del zijn hebben de juiste brandvertragende kwaliteit. Verzeker u ervan dat u brandveilige versiering aanschaft en aanbrengt. Houdt versiering op minimaal 50 centimeter afstand van spotjes en andere apparaten waarvan de oppervlaktetem- peratuur kan oplopen. Dus ook van de televisie. Met lucht gevulde ballonnen zijn gewoon toegestaan. Brandproef Als u twijfelt of versieringsmateriaal brandveilig is, kunt u dit met een eenvoudige proef zelf testen. Deze proef voert u uit op een veilige plaats in de buitenlucht. Daarbij gaat u als vojgt te werk U neemt een stukje (van ongeveer 5 bij 25 centimeter) van het materiaal en houdt een uiteinde hiervan in een vlam van een aansteker of lucifer. Wanneer het proefstuk vlam heeft gevat of na 5 seconden, neemt u de aansteker of lucifer weg. Daarna moeten de vlammen direct doven. Als dit niet het geval is of er zijn brandende druppels vrijgekomen, heeft het materiaal bijna zeker niet de vereiste brandvertragende kwaliteit. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met een mede werker van de brandweer, telefoonnummer 072 535 68 50 of kijk op www.brandweer.nl. Openingstijden ma t/m vrij maandagavond Op andere tijden 08.00 - 12.30 uur 18.00 - 20.00 uur 3 afspraak. BEHEER OPENBARE RUIMTE AFVALBRENGPLAATS Rosendaal 2 Postbus 1 1850 AA Heiloo t 072 535 68 68 Openingstijden ma t/m vrij 08.00 - zaterdag 09.00 - 15.45 uur 12.00 uur

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 13