Heiloocontact 5 15 Belangrijke nummers Sport en recreatie Nu bij de bestelling van geboortekaartjes GRATIS een geboorteadvertentie in de Uitkijkpost nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo Burgerzaken Raad en (raads)commissies «ij 1 p agg| 1 diverse collecties kaarten liggen ter inzage klaar. Drukkerij Uitkijkpost UITKIJKPOST 4 JUNI 2008 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Burgerlijke stand Heiloo tot en met 30 mei 2008 Geboren Julianne A.M. d.v. H.P. van der Horst en P.L. IJpma Elders geboren Julien z.v. L. Chin-A-Tam en M. Blaauw Hugo H.J. z.v. J.J.A. Lok en M.A.T. Kareis Berend B. z.v. R. Teerhuis en L.N. Koper Tijn N. z.v. P.W.L. Vlaar en M.P. Dekker Kick z.v. T.J. Ooms en D. Sarelse Huwelijksaangiften N.M. de Vries en C.A.A. Berends Huwelijken partnerschappen J. Kalwij en P.M. Dekker R.P.P. Bakkum en A.C. Woortman Overleden A. Alberda wv de Jonge E.C. Dekker wv Kenninck J.W. Hekker A. van der Meulen B.Jansen G. Eijkel Elders overleden M.J. Roerdinkholder C.M. Groot wv Bakker T.F.J. Mens J.J.G. Klos ev Achgar M.A. Schuurman wv Bennink J. Zwart Commissie Bestuurlijke Zaken Dinsdag 10 juni a.s. vergadert de com missie Bestuurlijke Zaken in de raad zaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor iedereen toe gankelijk. Naast de vaste punten staat op de agenda: - Vaststellen eerste bestuursrapporta- ge 2008 - Vaststellen zienswijze van de raad jaarstukken Regionaal Historisch Archief Alkmaar) - Visiedocument Klantcontactcentrum - Eerste voortgangsrapportage uitvoe ring Realisatieplan Andere Overheid Commissie Openbare ruimte Woensdag 11 juni a.s. vergadert de commissie Openbare ruimte in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Naast de vaste punten staat op de agenda: - Vaststellen Verkeersplan Heiloo - Financiële stukken Milieudienst Regio Alkmaar - Vaststellen beeldkwaliteitplan 'Nieuw Buitenzorg' - Ontwikkeling Rehoboth locatie Holleweg KuiperCompagnons geeft een presen tatie. Commissie Maatschappelijke Zaken Donderdag 12 juni a.s. vergadert de commissie Maatschappelijke Zaken in de raadzaal van het gemeentehuis, ingang Raadhuisweg. De vergadering begint om 20.00 uur en is voor ieder een toegankelijk. Naast de vaste punten staat op de agenda: - Vaststellen UP&GO nota en verorde ning peuterspeelzaalbeleid 2008- 2012 - Notitie van het college over de voort gang van de nota buitensportaccom modaties - Rapport van de Rekenkamercommissie Heiloo "Subsidies in Heiloo" Bespreking van de aanbevelingen zoals die in het rapport staan. Mevrouw van Keulen, voorzitter van de Rekenkamercommissie, is hierbij uitge nodigd - Verordeningen Wet Sociale werk voorziening Hoorzittingen commissie voor Bezwaarschriften De commissie voor Bezwaarschriften houdt op 9 juni a.s. hoorzittingen voor de behandeling van bij burgemeester en wethouders ingediende bezwaar schriften tegen de volgende besluiten: 20.00 uur: verlenen van een reguliere bouwvergunning voor een dakopbouw op Het Bleekveld 19 20.30 uur:' verlenen van een lichte bouwvergunning voor een overkapping op de Kappellaan 15 A Deze hoorzittingen worden gehouden in het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De hoorzittingen zijn, voor zover niet anders vermeld, in beginsel openbaar. Ambtshalve of op verzoek van belanghebbenden kan de zitting om persoonlijke of andere bij zondere redenen besloten worden gehouden. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen bij mevrouw C.J. Klein Holte, secretaris van de commissie, telefoon nummer 072 535 66 45. Welstandscommissie Op maandag 9 juni a.s. vergadert de Welstandscommissie. De vergadering begint om 14.00 uur in kamer 008 van het gemeentehuis (toegang via de hoofdingang van het gemeentehuis, Raadhuisplein 1). De behandeling van bouwplannen is openbaar. Op verzoek van belangheb benden kan de vergadering om per soonlijke of andere bijzondere redenen besloten worden gehouden. Belangstellenden en belanghebbenden kunnen de vergadering van de wel standscommissie bijwonen op de publieke tribune. Belangstellenden en belanghebbenden hebben geen spreekrecht, met uitzondering van een planindiener en/of ontwerper. Deze kan op afspraak een toelichting geven tij dens de vergadering waarin het plan wordt behandeld. Voorts zijn de goed gekeurde notulen van de behandeling van bouwaanvragen openbaar. Voorlopige agenda 1. Opening en mededelingen. 2. Notulen vergadering d.d. 26 mei 2008. 3. Ingekomen stukken. 4. Ingekomen bouwplannen. 5. Algemene zaken met betrekking tot de welstand. 6. Rondvraag en sluiting. Met betrekking tot agendapunt 4 wordt opgemerkt dat voor de bouwplannen, die daarvoor in aanmerking komen, voorgaand aan de vergadering in man daat worden behandeld vanaf 11.00 uur. Wie daar bij aanwezig wenst te zijn kan daartoe tussen 09.30 uur en 10.00 uur op dezelfde ochtend een afspraak maken met de plaatsvervan gend secretaris, de heer J. Hopman 072 535 67 39. De definitieve agenda - inclusief de ingeplande afspraken en de volgorde van de behandeling, en de daarop betrekking hebbende bouwplannen - staat vanaf vrijdagmiddag 6 juni a.s. op de website van Heiloo en ligt op maan dag 9 juni a.s. tussen 08.00 en 12.30 uur op het gemeentehuis ter inzage bij de Publieksbalie Bouwen en Wonen en receptie. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen een medewerker van de publieksbalie Bouwen en Wonen, tele foonnummer 072 535 66 66. Sporthal in Sportcentrum Het Vennewater, Het Zevenhuizen 48, 1852 JC Heiloo, telefoonnummer 072 533 31 52 Telefoonnummers van de partners in Sportcentrum Het Vennewater: Sportinstituut Het Vennewater (fitness/aerobic) 072 533 03 44 Sportcafé en Biljartcentrum De Wit 072 533 53 13 Sporthal 072 533 31 52 Gemeente Heiloo, afdeling Welzijn (inlichtingen over verhuur), mevrouw P. Vader 072 535 66 79 Zwembad Het Baafje, De Omloop 11,1852 RJ Heiloo, telefoonnr. 072 533 39 09. Het zwembad is geopend van mei tot september. www.heiloo.nl F De Hoefsmid 5, Heiloo, C tel. 072 5330175

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 15