Robin Martens speelt rol in film naar boek van Carrie Slee Zevende Akersloter Avondvierdaagse Hoeverdorpsfeest Egmond aan den Hoef CORSO Blauwe Vlag officieel gehezen op strand Castricum regio 21 NIEUWS U 1 T DE REGIO BIOSCOOP Programma 5 juni t/m 11 juni 2008 "Indiana Jones: The Kingdom of the Crystal Skull" "I'm not there" "The Bucket List" "Winx Club" (NL) "Horton (NL)" www.corsobioscoop.nl Rommelmarkt, stoomtreintje en optredens Kinderthema voor kunstmarkt: appels Expositie in Bibliotheek Akersloot 4 JUNI 2008 Robin Martens uit Limmen is geen onbekende met camera's. Zij speelde onder andere mee in televisiecommercials en was winnares bij de 101 karaoke show van BNN. Foto. Daan Niewenhuis LIMMEN - Woensdag 28 mei vonden er filmopnamen plaats voor de verfilming van het boek Radeloos op het strand van Egmond. Het boek is geschre ven door Carrie Slee. ADVERTENTIE RESERVEREN: 0251 -65 2291 donderdag 20.00 uur 18.30 21.30 uur 14.00 20.00 uur woensdag 20.00 uur Nu vinden er in Heiloo en omge ving wel vaker filmopnamen plaats, maar in dit geval wordt het persona ge Floor gespeeld door de 16-jarige Robin Martens uit Limmen! Te midden van onder andere Renée Soutendijk, Aart Staartjes en Hugo Haenen zal ze onder de hoede van regisseur Dave Schram het verwen de en manipulerende meisje Floor spelen. „Buiten de opnames ben ik eigenlijk precies het tegenoverge stelde van Floor", zegt Robin als ze even pauze heeft. „Maar toch is het erg leuk om te doen, misschien wel juist daarom." In de film en het boek heeft het meisje Yara een oogje op iemand bij haar op school: Paco. Maar Paco heeft al wat met Floor en ziet Yara niet staan. Yara hoopt dat Paco meer interesse voor haar zal krijgen door gewicht te ver liezen, maar ze voelt zich hierdoor eigenlijk steeds slechter... Voordat Robin auditie deed voor de rol van Floor, was ze te zien in televisie commercials, 'Zing jezelf een TMF- award' en als winnares van de '101 karaoke show van' BNN.' Helemaal nieuw zijn de camera's dus niet voor Robin. „Toch is het iets anders dan een echte film maken", zegt ze. „Het is geweldig om steeds op een nieuwe, andere locatie te filmen. Er komen zoveel verschil lende dingen bij kijken. Ik was bij voorbeeld altijd een beetje bang voor paarden, omdat ik er vroeger een keer af ben gevallen. En straks moet ik een scène opnemen waarin ik op een paard zit. Gelukkig heb ik inmiddels wel een aantal rijles sen achter de rug!" Vanaf 2 oktober zal Radeloos in heel Nederland in de bioscoop te bewonderen zijn en zullen we ongetwijfeld zien dat het Robin gelukt is om in het zadel te blijven zitten! 20.00 uur vrijdag zaterdag 21.30.uur maandag, dinsdag woensdag 20.00 uur 19.00 uur zondag 20.00 uur 14.00 uur zondag 14.00 uur woensdag 14.00 uur 14.00 uur woensdag 14.00 uur Dorpsstraat 70 Castricum •TeK0251 - 65 22 91 AKERSLOOT - Deze week wordt alweer de zevende Akersloter Avondvierdaagse gelopen. Scouting Akersloot heeft de orga nisatie in handen. De avondvier daagse is dit jaar op 3, 4, 5 en 6 juni. Elk jaar lopen er meer mensen mee. Vooral de tien kilometer route is erg populair. De laatste jaren schrijven complete groepen zich in om de mooiste plekjes van Akersloot te bezichtigen. De start is om 18.15 uur. Tot 18.45 uur kun nen de deelnemers vertrekken van het scouting terrein &an de Koningsweg. Vrijdag 6 juni is er vanaf 19.30 uur gelegenheid om de wandelaars feestelijk binnen te halen aan de Koningsweg. De Windjammers zorgen voor de muzi kale omkleding tijdens de intocht van de wandelaars. Voor deelname aan de Avondvierdaagse wordt een inschrijfgeld van 4,- gevraagd. EGMOND - Zondag 8 juni wordt in de kern van Egmond aan den Hoef het jaarlijkse Hoever dorpsfeest gehouden. In de straten rond het Hanswijk en de Slotkapel is er een rommel markt te vinden, waar op meer dan 120 kramen de spullen worden aangeboden. Voor de kinderen is er ook van alles te beleven; met onder meer op het Hanswijk een echt stoomtreintje en trampoline springen. In en rond de Slotkapel is de stichting Behoud het oude goed met Westfriese kle ding en speelgoed aanwezig en treedt om 12.00 uur het shantykoor de Zaalnêelden op. In hoeve Overslot en in de Kapberg zijn exposities te bezoe ken. Op het podium voor het dorps huis Hanswijk wordt er van 11.00 tot 18.00 uur voor iedere leeftijd een muzikaal programma aapgebo den. Op het plein zijn er tenten ingericht, waar ook iets gegeten en gedronken kan worden. 's Ochtends wordt er opgetreden door de jeugd van Lamoraal van Egmont, gevolgd door de winnaars van de mini Playbackshow van JeugdbelangenOmstreeks 12.45 uur treedt de theatergroep Horizon op met scènes uit hun succesvolle musical Heel mijn Hart, gevolgd door de band So What, een drie mans formatie die in hun eigen stijl bekende covers speelt. Om circa 15.00 uur treedt de zanger Han Thijssen op, die op zijn eigen manier de stemming er in krijgt met zijn Nederlandstalige repertoire. Vanaf 16.00 uur sluit de bekende band Johnny Knows het festijn af. Voor meer informatie zie: www.hoeverdorpsfeest.nl. EGMOND - Op zaterdag 7 juni worden er tussen 14.00 en 18.00" uur jeugdactiviteiten georganiseerd in de Slotkapel. Dit jaar kunnen zij op het pad naar de Slotkapel schil derijen maken met als thema: appels. Hermien de Waard geeft om 14.30 uur en om 16.45 uur een the atervoorstelling. Jolanda van Niekerk vertelt om 15.30 uur en om 17.30 uur met behulp van de vertel- tafel het verhaal van het luie lieve- heerstbeestje. Beide vertellingen zijn geschikt voor kinderen vanaf twee jaar. Ina Eilander, schrijfster van het kinderboek Hank, de haai die niet van zwemmen hield gaat om 16.00 uur een gedeelte uit het boek voorlezen. AKERSLOOT - Tijdens de maanden juni en juli zal Jasmijn Gooijer exposeren in de hal van de Openbare Bibliotheek Akersloot, Rembrandtsingel 1. De kunstenares omschrijft haar werk als volgt: „Als kind was ik gefascineerd door de schoonheid om me heen. De sloot, de wolken, de bomen, de bloemen. Die betovering van de natuur is mijn inspiratiebron gebleven. Ik ver taal haar en probeer die schoonheid weer te geven op schilders doek." De expositie is te bezichtigen tot en met 23 juli, geduren de de openingstijden van de bibliotheek. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 19