Turner Visser 't Hooft Nederlands kampioen Tios en Circus Bongo vieren samen hun jubileum Turnsters GTH presteren op kampioenschap Geweldige dag voor senioren zaalvoetballers sport 25 Ruben turnde in Bergen op Zoom constante wedstrijd Vrijdag en zaterdag genieten van circus Bongo, zondag is de beurt aan Tios Turnkampioene Van Leur geeft demonstratie op Tumblingbaan Nederland te worden in de vierde divisie categorie Pupillen 2 te Amsterdam. Ook de overige zes GTH-turnsters 'hebben, hier en daar wat foutjes nagelaten, uitstekend gepresteerd op dit kampioenschap. In de derde divisie, welke plaatsvond in Nijmegen, eindigde Sanne Beun bij de pupillen 2 netjes in het midden van het deelnemersveld. Sanne van der Velden wist zich in Reusel tij dens de tweede divisie bij de top tien van Nederland te turnen met maar liefst 34.258 punten. Ze behaalde hierbij een vierde score op sprong en een zevende op brug. Minke Hopman eindigde met 33.000 punten in de middenmoot van dat niveau. Het jarige Tios viert haar jubileum groots in samenwerking met circus Bongo. Dit circus heeft het komende weekend haar tenten opgeslagen aan de Vuurbaak in Limmen. Eigen foto HEILOO - De 17-jarige Ruben Visser 't Hooft uit Heiloo is in het weekend van 31 mei en 1 juni Nederlands kampioen geworden bij de junioren 2 - derde divisie die werden gehou den in Bergen op Zoom. Ruben turnde een constante wed strijd en door een geweldige oefe ning op het paard voltige liet hij alle concurrenten achter zich. Als verrassing mochten de trainer Dennis Uljee en trainster Rinke Lobry de gouden medaille zelf aan Ruben uitreiken. De jonge Heilöoër behaalde tevens goud in de toestelfinales op de onderdelen ringen en voltige. Ruben is lid van gymnastiekvereni ging Turnlust uit Alkmaar, welke in totaal negen medailles wist te beha len tijdens dit kampioenschap. LIMMEN - Zondag 8 juni viert sportvereniging Tios uit Limmen haar vijftigjarig jubi leum. In een grote circustent, die in het park aan de Vuurbaak staat, worden door alle jazz- en gymgroepen van Tios demon straties gegeven. In drie verschillende shows laten alle groepen zien wat ze speciaal voor het jubileum hebben ingestu deerd: Een zeer gevarieerd pro gramma van verschillende leeftijds groepen en waarin dans, gym en acrobatiek worden afgewisseld. Tevens is er tijdens iedere show een muzikaal optreden van de Percussiegroep Sherwin Kirindongo uit Heiloo. Daarnaast heeft het jubileumco mité per show nog eens twee extra gastoptredens geregeld. Trots is het jubileumcomité op de komst van Nederlands turnkampioene Verona van de Leur op zondag 8 juni. Omstreeks 13.00 uur zal zij in sportcentrum d'Enterij een handte keningensessie doen met de leden van Tios, waarbij je zelfs met haar op de foto kan. In de Tiosshow van 13.30 uur zal zij een demonstratie op de tumblingbaan geven. Omdat deze zondag een feeste lijke dag is voor de leden en alle bezoekers, zal een half uur voor aanvang de ontvangsttent zijn geo pend. Iedere showbezoeker wordt getrakteerd op koffie, thee of limo nade met iets lekkers dat Peter Bakker speciaal voor de jubilerende vereniging maakt. D shows staan gepland op 11.00, 13.30 en 16.00 uur. Naast de shows van Tios zelf kunt u genieten van een van de Surprise voorstellingen van circus Bongo, die haar dertigjarig jubileum viert. Tijdens de voorstelling nemen Bongo en clown Dropje u mee langs de meest uiteenlopende optredens. Het is'ronduit genieten van de acro batiek van duo Phoenix, de moto- ract van Roberto Lagroni, prachtig jongleerwerk en een adembenemen de trapezeact. De voorstellingen van circus Bongo zijn op vrijdag 6 juni om 16.30 uur en zaterdag 7 juni om 18.30 en 20.30 uur. De toegang is 12,50 maar met een spaarkaart of waardebon betaalt u 7,50. De kaarten zijn te koop bij de service balie van Albert Heijn aan de Vuurbaak in Limmen. Hier zijn ook de kaarten voor Tiosshows a 3,- te verkrijgen. Voor meer informatie: www.tios-limmen.nl. Onder zware concurrentie van de landelijke top veertig per niveau, hebben deze turnsters allemaal met het turnen van prima oefeningen, de groei die het wedstrijdturnen van GTH doormaakt onderstreept. De onderlinge verschillen waren gering en de turnsters hebben zon der uitzondering laten zien in de landelijke finales thuis te horen. De Egmondse Jamie Kareis wist met 33.366 punten achtste van Ruben Visser 't Hooft liet in Bergen op Zoom een indrukwekkend visitekaartje achter na de Nederlandse Kampioenschappen. Eigen foto HEILOO - De afgelopen periode hebben tien turnsters van GTH deelgenomen aan de Nederlandse Kampioenschappen in de tweede, derde en vierde divisie.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 23