Kuyper Blom Ma. 30 Juni t/m Zon. 6Juli 2008 Kuyper Blom www.kuyperblom.com SS Stationsweg 102 1852 LN Heiloo Tel. 072 - 532 24 20 info@kuyperblom.com w vastgoedcert 8 1 Het Zandstuk 10 te Heiloo Vredenoord 52 te Heiloo 549.000 k.k. Vraagprijs Vraagprijs: 298.000 k.k. 4 JUNI 2008 U ITKIJ KPOST Heitoo Uniteg SBIcmOpen Schrijf u nu in Indeling: Bgg: Entree/hal met garderobenis, toilet, royale woonkamer, keuken voorzien van inbouwapparatuur, bijkeuken met toegang tot de ruime garage. 1e Verd: Overloop, 4 slaapkamers en badkamer voorzien van 2e toilet, douchecabine, ligbad en wastafelmeubel. 2e Verd: Berging (bereikbaar via een vlizotrap vanuit de over loop). Vrijstaand wonen in Heiloo, nabij het gezellige dorp, bos, zee, duinen en de kust? Dat kan in deze vrijstaande robuuste woning (ca. 525 m3) met garage. Rust en ruimte zult u ervaren, wan neer u deze in het groen verscholen, uitstekend ver zorgde en aan het water gelegen woning ziet. De royale woonkamer voorzien van een schuif pui, keuken, toilet, bijkeuken met toegang naar de ruime garage. U treft 4 slaapkamers op de 1e verdieping aan en verder een badkamer voorzien van 2e toilet, douchecabine, ligbad en wastafelmeubel. Op de zolderverdieping (bereikbaar via een vlizotrap vanuit de overloop) is veel bergruimte. In de speels opgezette en gevarieerd bebouwde wijk heeft u op de eigen oprit voldoende parkeergelegenheid en de royale achtertuin (aan het water) geeft u volop tuin- en zonplezier. Faciliteiten zoals winkels en NS-station, scholen, park, golfbaan en uitvalswegen bevinden zich op korte afstand. Indeling: Bgg: Entree/hal, ruime woonkamer, tussenhal, toilet, open keuken v.v. inbouwapparatuur, bijkeuken met wasmachine- en drogeraansluiting 1e Verd: Overloop, 3 ruime slaapkamers, badkamer (1998) is voorzien van douchecabine, ligbad, wastafelmeubel, 2e toilet en designradiator 2e Verd: Te bereiken via vaste trap, voorzolder, CV-opstelling en bergruimte, royale zolderkamer met 2 dakramen. Inhoud ca. 410 m3 Woonopp. 140 m2 Perceelopp. 160 m2 SFEER, GROEN EN PRIVACY! Kent u de wijk? Ruim opgezet, rustig, rij kelijk groen en een 'ouder wets' gezellige plek met een prettige sfeer. Naast de sociale kwaliteiten krijgt u met deze midden woning overigens behoor- Jijk wat ruimte (ca. 410 m3). Kijk alleen al naar de zonnige tuin met toegang tot de garage. Verder krijgt u beneden een ruime L:vormige woonkamer met eikenhouten vloer en openslaande tuindeuren, open keuken met inbouwapparatuur, bijkeuken, hal en toilet. Op de eerste verdieping 3 flinke kamers en een luxe badkamer helemaal com pleet met wastafelmeubel, ligbad, douchecabine en 2e toilet. Dé tweede verdieping biedt ruimte genoeg voor 1 ruime en geïso leerde, slaapkamer en bergruimte. Kortom: een kast van een gezinswoning met garage, dichtbij scholen, winkelcentrum 't Hoekstuk en sportaccommodaties. gecertificeerd

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 8