Introductie van exotisch bier bij de Wereldwinkel Op huizenjacht tijdens ERA'S open huizen route Winnaar opfleurbeurt bij Vomar Voordeelmarkt H E I L O O wffioraut sir €iooo,- IENSTEN KERK INGEZONDEN MEDEDELING DIERENBESCHERMING Laatste peuterkerk van het seizoen UITKIJKPOST 4 JUNI 200 Eerste zaterdag van de maand Paulusschool, papier gebundeld neer zetten in de hoek van het Brunogebouw (Buk Buk), op de hoek van de Pastoor van Muijenweg en De Kloosterhof. Tussen 09.00 en 11.00 uur. Tevens huis- aan-huis-actie tussen Pastoor van Muijenweg-Ewisweg-Het Zevenhuizen en de Westerweg. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamel- plaatsen langs de weg, vóór 09.00 uur. Tweede dinsdag van de maand Zwem- en poloclub De Spetters, huis- aan-huisactie tussen spoorlyn - Zeeweg - Pastoor- Het Malevoort (ine. Harrelaers en De Rietvink) - De Omloop en Belieslaan. Dozen en/of bundels gereed zetten op de rolemmer-verzamelplaatsen langs de weg, voor 19.00 uur. Vermist Cyperse gec. kater, 4 witte voetjes, 6 jr, Aap, Ypersteinerlaan Heiloo. Witte ongec. kater, zwarte vlek op rechter kant van de kop, zwarte oren, grote zwarte vlek op de rug, 2 jr, Panda, Marienstein Heiloo. Beigecyperse poes, schuw, 5 jr, Suus, Camping Heiloo, Heiloo. Grasparkiet, groen met geel, blauwe staart, tam, Torak, Het Zandstuk Heiloo. Zwarte poes, wit op de kop, witte keel en pootjes, 4 jr, Chicky, Commandeurslaan, mogelijk op zoek naar de Kuilenaar Heiloo. Wit met zwarte gec. kater, zwarte bril en oren, grote zwarte vlek op de rug doorlopend naar de staart, witte ring om staart, 12 jr, Elvis, Hogeweg Limmen. Cyperse poes, snuitje, hals en borst wit, voorpo ten wit met cypers vlekje, rechtsachter witte kniekous, linksachter wit sokje, 1 jr, Shanti, Hoeverweg Egmond a/d Hoef. Grote roodcyperse gec. kater, witte bef en 1 witte voorpoot, gechipt, 1 jr, Doerak, Westerweg/ Vennewatersweg Heiloo. Gevonden Zwarte poes, witte streep tussen de ogen, linkerkant van de neus wit, voor witte voetjes en achter sokjes, witte bef, ca. 7 jr, Vredenoord Heiloo. Cypers katje, beigegestreCpt, jongvol wassen, Uitgeesterweg Limmen. Informatie: Heiloo, Limmen en Akersloot: 072-5332879. Castricum: 0251-658504. Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds J. Bruin uit Heiloo. Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. Firet, koffie na de dienst. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur Woord en Communieviering, voorganger pastor M.J. van Bolhuis, Kinderkoor Wikiko. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: Woord- en Communieviering met Dameskoor, voorganger J. Oiling. Zondag 10.00 uur: Eucharistieviering met Cantores, voorganger H. Helsloot. Bezichtiging Witte kerk Woensdag 11 juni, 11.00 - 16.00 uur. Orgelbespeling, 12.00 - 13.00 uur door Gerard Leegwater. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl, tel. 072-5051288. Kapel: Priesterzaterdagviering: 11.30 uur Biechtgelegenheid/ Rozenkrans, 12.00 uur Gezongen H. Mis met Surinaams Koor, 14.00 uur Kruiswegoefening, 14.15 uur Stille aanbidding, 15.00 uur Lof. Zaterdag 12.00 uur Eerstezaterdagbedevaart. Zondag 09.00 uur Stille Mis, 10.30 uur Eucharistieviering met ons koor Ubi Caritas, 15.00 uur vespers. Maandag, dinsdag, donderdag en zaterdag 12.00 uur Eucharistieviering. Woensdag en vrijdag 09.00 uur. H. Corneliuskerk Limmen Vrijdag 09.30 uur Woord- en Communieviering, voorganger pastor J. Oiling. 10.00 uur s Koffiedrinken in de Pius. Zaterdag 19.00 uur woord- en Communieviering mt Gememgd Koor, voorganger B. van Schie. Zondag 10.00 uur Woord- en Communieviering met Spontaan Koor, voorganger pastor J. Oiling. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld 1, Heiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. Engüsh speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 urn*), families welcome, sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Aglow Nederland, afd. Heiloo Interkerkelijke wereldwijde organisa tie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand (behal ve juli en augustus) bijeenkomst om 09.30 uur in het Open Huis, tegen over de Witte Kerk, 't Loo 22. Info: 072-5335455. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: Eucharistieviering met Hosanna en Expecto. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Zondag 10.00 uur Communieviering met St.Caecilia H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: Communieviering met Hoeverture, zondag 10.00 uur eucharistieviering met Soli Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Vrijdag 19.00 uur: Gregoriaas Avondgebed. Zaterdag 19.00 uur: gezinsdienst mmv het gospelkoor de Seasingers. Zondag 10.00 uur: Eucharistie met eer ste H. Communie. Na afloop koffie. Woensdag 09.00 uur: stille mis. Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds Visser. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072- 7510700/ www.ekvriendschap.nl. St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: geen viering. Zondag 10.00 uur: Communieviering met Intermezzo. Voorganger pastor W van Schie. HELOO - Tijdens de Doe-Doei Winter-weken kregen de klanten van Vomar Voordeelmarkt tien weken lang bij 15 euro aan boodschappen en bij speciale actie-aanbiedingen een zegel. Men kon sparen voor zonnige Spaanse margrieten tot uitbundige rode petunia's. Duizenden klanten heb ben gespaard en geprofiteerd en er zijn maar liefst honderdduizenden plan tjes uitgedeeld bij de Vomar Vöordeelmarktfilialen. Met de ingeleverde spaarkaarten maakte men kans op extra prijzen. Zo werden er als hoofdprijs drie lente opfleurbeurten voor de tuin ter waarde van 1000,-, tien echte Weber barbecues ter waarde van 250,- en 25 barbecuepakketten ter waarde van 200,- weggegeven. De gelukkige mevrouw Klaase uit Heiloo kreeg in het Vomar Voordeelmarktfiliaal aan het Stationsplein de hoofdprijs overhandigd van filiaalmanager De Kier. Mevrouw Heistek-Jörissen mocht een barbecuepakket in ontvangst nemen. Foto: Mario Sacksioni HEILOO - Met het EK-voetbal in het vooruitzicht is het misschien leuk om tijdens de televisie-uitzendingen te genieten van een heel apart soort bier uit Afrika. Bananenbier, kokosbier en quinuabier van het merk Mongozo zijn deze maand in de aanbieding, van 1,90 voor 1,55 per flesje. De ingre diënten van deze tropische bieren zijn van biologische oorsprong. Een fee stelijke vaderdagverpakking met twee flesjes bier en een zakje partychips is de hele maand juni te koop voor 5,- in plaats van 6,27. Nog meer leuke ideetjes voor vaderdag zijn de geschenkpakketjes African Dipper Sensation, van 6,59 voor 4,99 en Sandwich Sensation, van 8,49 voor 6,99. Houdt vader van een glaasje? Dat komt dan goed uit. Al het glaswerk dat in de Wereldwinkel te koop is, wordt in de maand juni met 10% korting verkocht. Tevens zijn er heerlijke flessen rode, witte en roséwijnen die uit Zuid-Afrika, Chili en Argentinië komen. Zij zijn alle voorzien van het Max Havelaar keurmerk. Sommige wijnen zijn biologisch geproduceerd. De kurken van wijnflessen kunt u bij de Wereldwinkel inleveren. Ze worden gerecycled bij een klein bedrijfje. Men maakt van de te malen kurken weer isolatiemateriaal of weer nieuwe kurken. De spaaractie voor een prachtige voetbal voor half geld loopt nog tot 27 juni. Deze bal is gegarandeerd kin- derhandjesvrij. Voor actievoorwaarden van deze EK-spaaractie kunt u bij de Wereldwinkel terecht, Stationsweg 105 te Heiloo. HEILOO - Tijdens de kleuter- en peuterkerkviering in de Willibrordusparochochie kerk wordt elke keer een kaarsje aangestoken, worden samen liedjes gezongen, een gebed uitgesproken en geluisterd naar een eenvoudig verhaal uit de kinderbijbel. Natuurlijk wordt er ook over het verhaal gepraat en kunnen de kinderen zelf nog iets verteHen wat ze belangrijk vinden. Zondag 1 juni was de laatste kinderviering van het seizoen. Foto: Mano Sacksioni HEILOO - Zaterdag 14 juni wordt de landelijke ERA Open Huizen Route weer georganiseerd. Tussen 11.00 en 15.00 uur kunnen woningzoekenden zonder afspraak en vrijblijvend binnenlopen bij de deelnemende panden. Wat is het voordeel van woningen bezoeken tijdens zo'n Open Huizen Route? Rick Hoogervorst van Hopman ERA Makelaars legt uit: 'Het is mak kelijk en je hoeft geen afspraak te maken. In een korte tijd kun je veel hui zen bekijken om de sfeer van de woningen te proeven. Ben je enthousiast geraakt over een woning, dan maak je een vervolgafspraak voor een echte professionele bezichtiging door een makelaar. Hij/zij weet alles van de bouwstijl, de gebruikte materialen, de geschiedenis van het huis en de staat van onderhoud. Bovendien weet hij alles van de buurt en eventuele bestem mingsplannen of andere toekomstige ontwikkelingen in de omgeving.' De landelijke Open Huizen Route van de ERA-makelaars is altijd een groot succes geweest. „Landelijk komen er zo'n 20.000 huishoudens per jaar naar de Open Huizen Routes toe. Er doen altijd een kleine 3.000 huizen mee. Per jaar worden er 1000 woningen aantoonbaar sneller verkocht onder druk van de Open Huizen Route. Hoe meer mensen je huis zien, des te aan trekkelijker het wordt en des te groter de kans dat de koper wordt gevon den!' Meer informatie over de adressen waar u terecht kunt vindt u op www.era.nl. Er zijn in Nederland 180 ERA-makelaars. Alle ERA-makelaars zijn aangesloten bij de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM). Hopman ERA Makelaars Heüoo, tel. 072-5334095, www.hopman.nu.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 9