'De Mens' in het Gemaal 1879 De Beun verandert in een ziekenhuis! 0iÊÊF^sÈ H E I L O O kVjjfl DEUTEKOM 11 Corso Sex And The City BOEK VAN DE WEEK HU.MAN HOLIDAYS #6 Human Holidays #6 VakantieDoeboek Boek van de week Human Holidays 6 VakantieDoeboek 18,95 Zang- en showgroep Music Train is klaar voor een spetterende avond Concerten zomerserie Witte Kerk Heiloo Alzheimer Café Alkmaar UITKIJKPOST li JUNI 2008 Carrie en haar vriendinnen zijn terug. Na zes seizoenen op tv is er nu de Sex And The City-film. Het leven van Carrie Bradshaw is erg veranderd. Ze schrijft geen columns meer voor de krant, maar werkt aan haar vierde boek. Ze heeft eindelijk geld kunnen sparen en een stabiele relatie met Mr. Big. Ook voor haar vriendinnen Charlotte, Miranda en Samantha is er veel veranderd. Charlotte adopteerde samen met haar joodse man Harry een Chinees meisje. Miranda heeft zich met Steve en hun zoontje Brady in Brooklyn gesetteld, maar zij mist haar leven in Manhattan. Samantha, die ooit zo op haar seksuele vrijheid was gesteld, bevindt zich net als haar vriendinnen in een vaste rela tie in Los Angeles. Toch hunkeren ze alle vier nog altijd naar ladingen designer kleding, pikante bedverha- len, scherpe humor en liters Cosmopolitan! In één dag heeft de film in Amerika 26,9 miljoen dollar opgebracht. Het is volgens het Amerikaanse blad Variety het beste .startresultaat voor een romantische komedie ooit. De film is vanaf 12 juni in Corso Bioscoop te zien. VakantieDoeboek afrijd nog - MkfcS.1 Bf.M.p- M»rtw Bril, 8«« üwfeot. Sten»14 tfcij* V» StJfcwM. Tütótn TA», 8,^ Wstflorfft. Wind, ««it WfcMwtota» Dit is alweer het zesde deel uit de- succesvolle reeks Vakantie DoeBoeken. Het VakantieDoeboek is als een souvenierswinkel. Een vrolijke verzameling verhalen, foto's puzzels, strips, reistips en recepten. Niet allemaal even zonnig, maar wel zomers! Om van te genieten op het strand, in de auto, in de tuin, op de camping, in de trein en aan de rand van het zwembad. Of gewoon thuis op de bank als het regent.Human Holidays #6 is een boek zonder regels en vol leesplezier. Een boek waarin niet alleen de fotoseries beel den zijn. Een boek voor diegene die niet de gebaande paden opzoekt. Je weet nooit wat de volgende pagina zal brengen. Een boek zoals het bij zondere dorpje met die smalle straatjes, waarvan je ook niet weet wat je om de hoek kan verwachten. Geniet er van, dool rond, ga zitten en baan je een weg door het oer woud van onderwerpen. voor Heerenweg 67-69,1851 KL Heiloo HM wJÊÊH naast Winkelhof 't Loo, 072 5331483 LIBRIS. Uw Complete Boekhandel e-mail: info.deutekom@libris.nl AKERSLOOT - Anneke Blom, geboren in Rotterdam en al vele jaren woonachtig in Akersloot, exposeert de maanden juni en juli in het Museum Gemaal te Akersloot. Het thema van de tentoonstelling is De Mens. Anneke Blom werkt met verschil lende technieken op het platte vlak, zoals acryl, pastel en aquarel. Later werd werd zij nieuwsgierig naar het werken met steen, en is dit ook blij ven doen naast het schilderen. De gebruikte steensoorten zijn serpen- tijn en euville. Hier ook weer staat de mens centraal. In beide disciplines uit ze zichzelf in zowel abstraherende als realisti sche vorm. Het Gemaal is te vinden aan de Fielkerweg vlakbij Hotel Akersloot. De eerste zondag van de maand worden er, als de omstandigheden dit toelaten, maaldemonstraties gegeven. Aan bezoekers wordt een bijdrage van 1 euro pp gevraagd ter ondersteuning van dit vrijwilligers- project. Kinderen tot 12 jaar gratis. Voor bezoek buiten de openingstij den kunt u contact opnemen met tel. 0251-313286/ 0251-313253. Openingstijden: zondags 13.30- 1630 uur en op afspraak. Extra opening is tijdens de kunstfietsroute op 21 en 22 juni van 11.00 tot 17.00 uur. Voor meer info kan men terecht op www.gemaall879.nl. Werk van Anneke Blom. Eigen foto HEILOO - Komend weekend (13,14 en 15 juni) is het zover. Zang- en showgroep Music Train verandert het theater de Beun in Heiloo in een heus zie kenhuis. Na maanden van voor bereiding, waarbij intensief gedanst, geacteerd en vooral gezongen werd, is de groep er helemaal klaar voor om een spetterende show neer te zet ten! Het ziekenhuis is het decor voor de 10-jarige jubileumshow 'Nootgeval' en bestaat, geheel in de geest van het oranjegevoel, uit num mers van Nederlandse bodem. Nummers van Herman van Veen, de Golden Earring, Krezip en de Poema's passeren onder andere de revue. De bedden, rolstoelen, infu sen en operatiekamers zijn het werkterrein van Dr. Bernard en 'zijn' verpleegsters. Naast ronde lopen en opereren is de dokter vooral bezig met borrelen en al het vrouwelijk schoon wat voorbij komt. De patiënten in het ziekenhuis zijn eigenlijk bijzaak. Dit komt niet goed uit voor patiënt Dennis Bovenlander, die na een scooterongeval met een gecompli ceerde beenbreuk wordt opgeno men. Zijn toch al overbezorgde moeder maakt zich nog drukker dan anders, niet zozeer om haar zoon, als wel om de charmante dr. Bernard. Ondertussen bestookt een duivel het verplegend personeel en de patiënten, zodat het een behoor lijke janboel in het ziekenhuis wordt! De muzikale leiding is in handen van Julian Bremer, de regie wordt verzorgd door Herman Planken en de choreografie is verzorgd door Jantien Stuifbergen. Kaarten kosten 12,- (volwassenen) en 7,50 (kinderen tot 12 jaar) en zijn ver krijgbaar bij Boekhandel Laan in Castricum, Bruna in 't Loo te Heiloo, aan de kassa van theater de Beun of via www.music-train.nl HEILOO Traditiegetrouw zullen ook dit jaar in de maanden juli en augustus zomeravondconcerten te beluisteren zijn in de Witte Kerk van Heiloo (Heerenweg 32). De serie bestaat uit een vijftal gevari eerde zomerse concerten van hoog muzikaal niveau door gerenom meerde professionele musici, eens in de twee weken op vrijdagavond. Op vrijdag 4 juli bijt het instrumen taal kwintet 'No-Body's Jigg' (viool, blokfluit, hobo, cello en klavecim bel) de spits af. Deze buitenlandse musici spelen in wisselende samen stellingen muziek van Telemann en J.S. Bach. Op vrijdag 18 juli is de beurt aan het klezmer-ensemble 'Di Fidl Kapelye'. Vier dames, evenzo- vele snaarvirtuozen op twee violen, cimbaal en contrabas. Een uniek geluid binnen de hedendaagse klez- mer. Soms melancholiek en dan weer sprankelend. Op vrijdag 1 augustus geeft de Cubaanse pia niste Rosario Andino een pianoreci tal. Rosario Andino, het Cubaanse wonderkind van weleer, laat tijdens een wereldreis langs vele concert podia in Zuid-Amerika en Europese landen als Spanje en Frankrijk ook in Heiloo haar virtuoze pianospel horen. Naast Beethoven en Chopin brengt zij Zuid-Amerikaanse com posities, zoals Cubaanse dansen van Lecuona. Op vrijdag 15 augustus treedt het Trio Gerter op (bajan, piano en viool). De van oorsprong Russische familie Gerter woont al sinds jaren in Duitsland en dit trio heeft recentelijk nog een hoge muzikale onderscheiding in Italië gekregen. Zij brengen een program ma met vooral aantrekkelijke klas sieke muziek en daarnaast een vleugje Russische volksmuziek. Op vrijdag 29 augustus wordt de serie besloten door 'SongCircle'. Vier stemmen (twee dames en twee heren) en een piano. Vijf karakte ristieke kleuren. Een programma gebaseerd op het thema 'Mediterranée', met muziek van onder meer Brahms, Schumann, Rossini en Leonard Bernstein. De toegangsprijs per concert bedraagt 9,- (65+, CJP en kinde ren tot 13: 8,-), maar met een abonnement vanaf drie concerten kunt u zelfs tegen aanmerkelijk gereduceerde prijzen de concerten bezoeken, bijvoorbeeld vijf concer ten voor 35,- (respectievelijk 30,-). Inlichtingen dan wel telefo nisch kaarten reserveren: 072- 5334804, 072-5335852 of 072- 5340223. REGIO - Het Alzheimer Café is een trefpunt voor mensen met demen tie, hun partners, familieleden en vrienden. Ook hulpverleners en andere belangstellenden zijn daar van harte welkom. In het Alzheimer Café wordt dementie bespreekbaar gemaakt en levert daarmee een grote bijdrage aan de maatschappe lijke acceptatie en integratie van mensen met dementie. In elke bij eenkomst staat er een onderwerp centraal, en wordt ingeleid door een deskundige. Op 18 juni is het 'Autorijden en Dementie'. Wijkcentrum Overdie, Ruusbroeck- hof 97, Alkmaar. Aanvang: 19.30 tot 21.30 uur. Inloop vanaf 19.00 uur. Entree is gratis, evenals koffie en thee. Voor inlichtingen: M. Steenhoek - Gravesteijn, tel. 072- 5337612 of E. Schoutsen - Bolten, tel. 072-5334319. Zang- en showgroep Music Train verandert de Beun in Heiloo in een heus ziekenhuis. Eigen foto

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 11