'Jong-leren' met Ali B tijdens themadag van NTI-NLP Foundation Kunstfietsroute in Limmen en omgeving Een dagje Egmond anders met Hanswijk C O R S O Vogelexcursie in Hempolder bij Akersloot regio 19 B 10 S COOP Programma 12 juni t/m 18 juni 2008 "Indiana Jones: The Kingdom of the Crystal Skull" Tm not there" "Sex and the City" "Winx Club" (NL) www.corsobioscoop.nl 'U maakt een wandeling door het Noord Hollands duinreservaat' Ringsteken in Limmen traditioneel gemoedelijk ADVERTENTIE R E S ERVE R E \l: 0251 -65 2291 vrijdag zaterdag 18.30 21.30 uur zondag 20.00 uur woensdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur maandag dinsdag 20.00 uur donderdag 20.00 uur vrijdag 18.30 21.45 uur zaterdag 13.30, 18.30 21.45 uur zondag 14.00 20.00 uur maandag dinsdag 20.00 uur woensdag 13.30 20.00 uur zaterdag 13.30 uur zondag 14.00 uur woensdag 13.30 uur Dorpsstraat 70 Castricum Tel.-0251 - 65 22 91 De aanwezige jongeren genoten van het spetterende optreden van Ali B tijdens de themadag van de NTI-NLP Foundation in de circustent aan de Vuurbaak. Foto: Mario Sacksioni LIMMEN - Afgelopen weekend stond er in Limmen een grote circustent, onder andere ten behoeve van de NTI-NLP foun dation. De speciale themadag. ,van het NTI-NLP op zaterdag 7 juni was 'Jong-leren; jeugd, leiders van straks'. Het ochtendprogramma stond geheel in het teken van de kinderen (6 tot en met 14 jaar) met hun ouders. De middag was speci aal voor jongeren en volwassenen vanaf 15 jaar. De NTI-NLP Foundation, dat jongeren van 0 tot 18 jaar wil helpen om zich te kun nen ontplooien, zette tijdens de the madag haar uitgangspunten uiteen; het ontdekken en doorbreken van gedragspatronen. Met doorzettings vermogen is alles mogelijk, als je er maar voor gaat. Het ochtendpro gramma werd afgesloten met een spetterende interactieve muziek workshop van Batucando. De afslui ting van het middagprogramma was een optreden van niemand minder dan de immer positieve Nederlandstalige rapper Ali B. EGMOND - Wilt u een leuk dagje maar niet te ver van huis? Dit is uw kans. Wijksteunpunt Hanswijk heeft ook dit jaar een paar leuke activiteiten georganiseerd. Heeft u de Nordic Walking stok ken al weer opgeborgen? Haal ze dan nu uit de kast en doe mee met een uitgebreide herhalingsles met picknick. U maakt een leuke wan deling door het Noord Hollands duinreservaat met tussendoor een picknick. De tocht wordt begeleidt door de vaste Nordic Walking docente. Nordic Walking met Picknick Verzamelen: parkeerplaats aan de Oude Schulpweg in Egmond- Binnen Wanneer: 17 juni om 10.30 uur, kosten: 13,50 inclu sief gebruik stokken en picknick; exclusief duinkaart. Wilt u eens iets anders dan een gewoon museum, dan moet u beslist eens gaan kijken bij Afie's Nobelhuis. Zij is een groot kunste nares die u, op een manier een groot cabaretier waardig, een rondleiding geeft door haar Nobelhuis met na afloop een glaasje fris of een drankje. Een unieke kans want Afie's Nobelhuis is alleen te bezichtigen op afspraak. Op de fiets naar Afie's Nobelhuis met rondleiding. Locatie: Mooijeveld 4 Egmond Binnen. Wanneer: dinsdag 24 juni, verzamelen: 12.45 uur met de fiets bij wijksteunpunt Hanswijk. Aankomst Afie 13.30 uur, kosten: 7,-. Voor deze activitei ten dient u zich vooraf aan te mel den. Dit kan op werkdagen van 09.00 tot 12.00 uur bij: Stichting Welzijn Bergen, wijksteunpunt Hanswijk, tel.: 072-5065204. LIMMEN - Op zaterdag 21 en zondag 22 juni houdt Limmen Cultuur voor de dertiende keer een Kunstfietsroute door Limmen, Bakkum, Castricum, Uitgeest en Akersloot. Het Noord-Hollandse polderland schap, tussen zout en zoet water en begrensd door bos en duin, is het decor voor de kunstfietsroute. Kunstenaars openen de deuren van hun ateüer of galerie voor het kunstminnend pubüek dat een kijkje komt nemen en op zondag ook kan luisteren naar kleine, gevarieerde concertjes. In de route zijn opgeno men: Limmen: Tineke's Atelier, Galerie De Boerderij, Atelier Nella van Os, Atelier Zonnewende en Cultureel Centrum Vredeburg. Bakkum: de ateliers Perspectief en Achterom, Studio 23 en Galerie Henk van der Leeden, in Castricum: Galerie 17, Toonbeeld en Atelier Maria Heideveld. Akersloot: Het Gemaal 1879 en Akermare. Uitgeest: Atelier Maryke Mulder, Atelier Piet Brandjes, Galerie Boerderij De Valbrug en Stichting De Nieuwe Kuil. De tocht is 35 kilometer lang en de openingstijden van de tentoon stellingen zijn van 11.00 tot circa 17.00 uur. De deelname is gratis. Folders met daarin een beschrijving van de route en de evenementen zijn vanaf begin juni onder andere verkrijgbaar bij de gemeentehuizen, bibliotheken en VW-kantoren van Limmen en omstreken. Voor meer informatie: www.limmencultuur.nl LIMMEN - Terwijl het in het park aan de Vuurbaak een drukte van belang was rond de tenten van circus Bongo, stonden zondag 8 juni de paardenliefhebbers langs de kant van de Dusseldorperweg. Hier vond het jaarlijks terugkerende ringste ken plaats. Eerst konden de combinaties 'onder de man' hun kun nen laten zien, daarna waren de aangespannen combinaties aan de beurt. Vrolijk en soms prachtig uitgedost draafden man en paard langs de palen, om zo geconcentreerd mogelijk de ringen aan de stok te rijgen. De uitslag was als volgt: Onder de man: 1. Jaimy Dusseldorp, 2. Rosa Scheper, 3. Marion Dekker. Aangespannen: 1. Linda de Ruyter, 2. Ben Meijland/Sannie Hageman, 3. Marja Disseldorp. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 17