trainers groot succes Zeven prijzen op internationaal judotoernooi in Venray Watersportvereniging Limmen viert feest Foresters clinic met AZ SPORT 25 Diploma's standaardjes en medailles bij WWSV Zondag waren de oudere judoka's aan de beurt HSV Limmen nieuws Het feest zal in het kader van piraten staan UITKIJKPOST 11 JUNI 2008 VOETBAL HEILOO - Zaterdag werd de F-pupillen clinic bij Foresters met medewerking van AZ een daverend succes. De clinic vormt een van de onderdelen van de samerwerking die Foresters met AZ heeft. Een uur eerder dan de activiteiten aan zouden vangen kwam de eerste speler al het complex opwandelen en om 11.00 uur waren er bijna honderd jongens en meisjes. En ze kregen waar ze op hoopten: met prachtig weer mochten ze zes onderdelen lang hun kunsten tonen met het Jaliens Penalty-spel, het Dembele mik-spel, het Buskermolen vier-tegen-vier spel, het Cziommer pass-spel, de Martens shoot-out en het Jenner dribbel-spel. Twee AZ-trainers hielpen bij het vier-tegen-vier spel, namelijk de trainer van AZ B-junioren en tevens mr. AZ Michael Buskermolen en de trainer van de C-junioren en voor heen ook keeper van Foresters 1 Nick van Aart. Onder deze deskundige leiding deden de meisjes en jongens natuurlijk extra hun best. Bijzonder was verder dat maar liefst tien spe lers uit het eerste seniorenteam van Foresters gekomen waren om te helpen evenals zes C-junioren zodat alles vlekkeloos verliep. De span ning en de temperatuur steeg hele maal toen uiteindelijk de verloting plaats vond met een AZ-tas, een AZ- bal met alle handtekeningen en die stonden ook allemaal op de eerste: een AZ-shirt. Toen alle kinderen vervolgens onder luid applaus van de vele toe schouwers het veld afgingen was er nog een heerlyk ijsje toe. AKERSLOOT - Ter afsluiting van het gymseizoen hield gymnastiek vereniging WWSV in Akersloot weer de jaarlijkse onderlinge wedstrijden. De allerkleinsten deden eisenkaar- tenproefjes en konden daarmee een heus diploma behalen. Ze deden verschillende klim-, spring- en evenwichtsonderdelen op diverse toestellen. Het B-diploma werd behaald door: Bente Acquoij, Samantha Frinking, Varenka Koelemij, Rutger Koning, Sander Meijer, Lotte Swart en Manon Veldt. Voor de jeugd vanaf groep 2 waren er wedstrijden op vier toestellen. De kinderen werden in groepjes verdeeld naar leeftijd en niveau en streden om de eerste, tweede en derde prijs. Alle deelnemers kregen een diploma en een herinnerings medaille. Double Stars HEILOO - De uitslagen gespeeld door Double Stars: leRun 'yi - hb 119-9, hb 3 - Vitesse 10-13, Olymp. Haarlem - hb jun 1 18-11, Seagulls - hb jun 21-9, hb jun - Seagulls 7-4, hb asp - Odiz Frogs 1-6 en 11-13, hb pup 1 - Hoofddorp P. 2 11-10 en 6-5, Kinheim 4 - pup 2 25-20, Fl. Petrels - peanuts 28-23, sb 1 - Meteoor 9-4, sb 2 - Alc. Victrix 5 5-9, sb 2 - THB 3 7-24, Odiz Frogs 2 - hsb 112-16, hsb 2 - Bears 2 2-19, hsb 3 - Alc. Victrix 13-11, sb jun - RCH /Pinguins 16-6, Kinheim - sb pup 7-14. Egmonds Luchtpost EGMOND - De duiven werden door de weersomstandigheden op zaterdag in Belgie en Frankrijk, pas zondag gelost. Ook nu hadden ze het door de wind op de kop en de lage bewolking in België niet makkelijk en kwamen ze zeer onregelma tig en met een matige snelheid naar de hokken terug. De duif van Jos Pepping leverde op de vlucht vanaf Bourges (640 kilometer) een prachtige prestatie door als eerste van de vereniging en de afde ling zijn hok te bereiken. Tweede combi natie de Groot Leyen, 3. Henny Liefting, 4. Nico Ory, 5. Toon Schermacher, 6. Louis Schuit, 7. Hans van de Berg, 8. John Schoemaker, 9. Nic Groot. Ook op Peronne (322 kilometer) klokte Jos Pepping de eerste duif, 2. Nico Ory, 3. Henny Liefting, 4. Hans van de Berg, 5. Louis Schuit, 6. John Schoemaker, 7. Nic Groot, 8. Antoon Hopman. Donderdag avond inkorven voor Clermont Breuil en vrijdag voor Geertruidenberg. Diploma's Zwembad Loos HEILOO - Op zaterdag 31 mei was het een uitgebreid examen van Zwembad Loos in de Witte Brug te Castricum. Diploma A: Joris van As, Daniëlle Bakker, Bastiëne Bijwaard-Paleari, Melissa Bijwaard- Paleari, Kiki Bolten, Sem Groot, Pim Haanen, Sophia van Hoek, Karei Hoogterp, Kick Huis in 't veld, Kimberly Jonk, Vincent Lampe, Thijmen Lighthart, Gijs Niesten, Lucas Optén, Myrthe Sander, Stef Smits, Mike Springer, Rutger Swirski, Jochem Vahl, Jet Valk, Daniël Weinbreder, Jan Zoon. Diploma B: Nadeche van Alphen, Annika Bosma, Ilse Brouwer, Lindsey Dekkinga, Dani van Halderen, Jet Houter, Joyce Keppel, Maartje van den Kommer, Tom van den Kommer, Malin Koster, Tessa Kramer, kilo won Jasper Henselmans in zijn poule alle partyen overtuigend. De spannende finale tegen de Nederlands Kampioen werd jammer genoeg net verloren. Zo was er voor Jasper het zilver. Thijs Lesterhuis (-15 jaar -50 kilo) behaalde de vijfde plaats in een grote poule met 62 judoka's. Jasmijn Lesterhuis (-15 jaar, -44 kilo) verloor net als haar oudere broer de strijd om het brons. Ook voor Jasmijn een vijfde plaats. Wietske Duinmeijer (-15 jaar, -36 kilo) verloor ook om het brons en kon terug kijken op een goed toernooi. Dave Baltus (-15 jaar, -38 kilo), Tim Kuipers (-15 t jaar, -34 kilo), Bart Boom (-15 jaar, -38 kilo) zaten alle drie in grote poules, maar wisten de prij zen niet te halen. Zondag waren de oudere judoka's aan de beurt. Kars Zoon (-17 jaar, -60 kilo) verloor zijn eerste partij en won later twee partijen mooi. De partij daarna ging jammer genoeg verlo ren. Timo Lesterhuis (-17 jaar, -81 kilo) won een aantal partijen met goed grondwerk en wist zo een fraaie derde plaats te bemachtigen. -j Joris Molenaar (-17 jaar, +90 kilo) won zijn eerste wedstrijd, daarna werd er van de latere kam pioen verloren. In de verüezers ronde herstelde Joris zich goed en wist verdiend derde te worden. LIMMEN - Zondag 8 juni werd de vijfde witviswedstrijd van de HSV Limmen gevist. Ditmaal een stukswedstrijd. Viswater was de grote vijver in plan Oost in Heiloo. Slechts tien deelnemers waren ter plaatse, alwaar er bij schitterend weer redelijk tot zeer goed werd gevangen. Op de kopstek viste Peter van der Heijdt onbedreigd naar de over winning in de A-groep. Zijn vangst bestond uit 166 vissen in 2,5 uur. Hij viste op vier meter uit de kant en wist de vis gedu rende de hele wedstrijd aan de praat te houden. Jan Walta op stek drie wist er 113 te vangen, René Levering, vissend naast een in het water gegroeide boom had er 104. Bij deze vissers viel de beet regelmatig weg, zodat ze geen goed tempo konden opbou wen. In de B-groep viste Jan van Willigen vanaf de staartstek. Hij viste uiterst gevoelig en wist zelfs een grote zeelt en een forse paling te vangen met zijn 8/00 nylon. Met een totaal aantal van 58 stuks werd ook hy onbedreigd winnaar. De tweede plek werd met acht stuks gedeeld door Jan Kaandorp en Piet Pepping. De volgende stukswedstrijd is op zondag 22 juni in het kanaal Omval-Kolhorn. Jochem Lambriks, Lennart van der Peet, Chris van Roode, Philine Spaan, Jurre Van Tiel, Max van Veelen. Diploma C: Romme Bakker, Willem van Diemen, Elinede Jager, Mike Kalkman, Femke van der Kamp, Iwan Klinter, Scott Metzelaar, Thomas Molier, Tessa Ory, Jorn Wols. N.O.B.A: Sharon Diamant, Caroline Verhoef, Laura Diamant, Benjamin Wolverton, Niels van Marion. N.O.B.B: Thijs Wols, Timardi Verhoef, Tim van der Zwet, Rachelle van de Griek, Tom Kalkman. Zwaardvis Brons: Lotte Bulder, Aaik Oosters, Timardi Verhoeff, Vincent Koot, Pieter de Boer. Zwaardvis Zilver: Sybrand Rosier. Zwaardvis Goud: Rianne van Linden, Maaike Stevenson. Dolfijn Brons: Lieke Sintemaartensdijk, Maura Sintemaartensdijk, Bonnie Deijlen, Sander Schaap. Dolfijn Goud: Jochem Schaap, Jonas Geusebroek, Emma Visscher. Dolfijn Diamant: Iris van der Steen, Sjors van der Steen. Teddybeer: Bryan Konijn, Matthijs Swart, Sofie Klaver, Nikki Huls, Jelle Kramer, Dewi Haanstra. Kikker: Jesper Schaap, Anniek Damink, Marijn Morssink, Sofie Metselaar, Kep Munsterman, Silke Dekker, Léon Ariëns, Emma van der Veeke. U D 0 HEILOO - Afgelopen weekend werd voor de 34ste maal het internationaal judotoernooi in Venray gehouden. Met meer dan duizend judoka's uit 26 ver schillende landen een traditio neel zeer zwaar bezet toernooi. Zaterdag wist Jim Baltus (-10 jaar, -30 kilo) kampioen te worden door al zijn partijen te winnen. In de finale wist Jim een achterstand om te buigen in een voorsprong en zo het goud op te eisen. In dezelfde categorie werd Bruno van Beek derde. Eüse Kuipers (-12 jaar, -25 kilo) werd eveneens knap derde in een poule. Maaike Stevenson (-12 jaar, -44 kilo) werd behaalde een fraaie derde plaats met alleen verlies in de finale. In de categorie tot 15 jaar en onder 60 LIMMEN - Op zondag 21 janua ri 1973 is watersportvereniging 'Limmen' opgericht. Om deze 35-ste verjaardag van de Watersportvereniging niet ongemerkt voorbij te laten gaan, heeft het bestuur op zaterdag 21 juni een speciaal programma samengesteld. Zij nodigen hun leden (zeerovers, boekaniers, Vikingen en vrijbuiters) uit om op deze dag aan hun speciale piratenprogramma deel te nemen. Het verzoek aan iedereen is om in het teken van dit thema de boot op te tuigen en zelf ook als piraat of iets dergelijks gekleed te gaan! Het vertrek van de piratenboten op jacht naar de schat zal zijn vanaf het Stet om 15.00 uur. De koers gaat naar het 'landje' aan het Limmerdie. Tijdens deze bijzondere gelegenheid wordt onder andere voor de kids een spelprogramma georganiseerd. In de feesttent is een heerüjke barbecue met live muziek.. Als de buit binnen is varen de boot jes naar hun thuishaven om de dag feesteüjk af te sluiten. Dit zal rond 22.00 uur zijn geflan keerd door een spectaculaire fakkel tocht. Mocht u geïnteresseerd zijn en wilt u lid worden? Nieuwe leden zijn welkom, zij dienen contact op nemen met de penningmeester via: rcomman- deur@quicknet.nl of telefonisch, na 18.00 uur, op tel. 072-8887480. Wilt u er dit jaar al bij zijn, dan dient u voor 17 juni te reageren. Ook voor de kinderen is een speciaal spelprogramma in elkaar gedraaid. Eigen foto Onder leiding van de trainers van Aarts en Buskermolen deden de deelnemende jongens en meisjes nog meer hun best dan anders. Foto: Mario Sacksioni

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 25