Heiloocontact A Heiloo op 20 juni in teken van vierdaagse 17 Belangrijke nummers nieuws en informatie voor de inwoners van Heiloo (vervolg) Bouwen en wonen Burgerzaken Welzijn UITKIJKPOST 18 JUNI 200 spoedgevallen alarmnummer 112 zonder spoed Brandweer 072 564 44 44 Politie 0900 8844 Burgerlijke stand tot en met 12 juni 2008 hiervoor telefonisch een afspraak maken, telefoonnummer 072 535 67 50. Een schriftelijke zienswijze kunt u sturen naar de gemeenteraad van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. gevallen een verzoek om een voorlopi ge voorziening indienen bij de presi dent van de arrondissementsrechtbank in Alkmaar (Kruseman en Eltenweg 2, 1817 BV Alkmaar). Wet voorkeursrecht gemeenten (Wvg) Verleende uitritvergunning Burgemeester en wethouders maken bekend dat op 9 juni 2008 de gemeen teraad heeft besloten, (op grond van artikel 2 van de Wvg) de volgende per celen aan te wijzen als gronden waar op de artikelen 10-24, 26 en 27 van de Wvg van toepassing zijn: - Westerweg 251, kadastraal bekend gemeente Heiloo, sectie A, nummer 5550 met een oppervlakte van 936 m2; - Pastoor van Muyenweg 9, kada straal bekend gemeente Heiloo, sectie A, nummer 5990 met een oppervlakte van 1.300 m2. Het besluit van de gemeenteraad, de bijbehorende kadastrale kaart met daarop de aangewezen percelen en de perceellijst, "kunt u inzien bij de publieksbalie Bouwen en Wonen in het gemeentehuis. U kunt de stukken ook raadplegen bij de dienst voor het Kadaster en de Openbare Registers aan de Rogier van de Weydestraat 6 in Alkmaar. De eigenaren-en zakelijk gerechtigden van de aangewezen per celen ontvangen afzonderlijk bericht. Het raadsbesluit treedt in werking één dag na de datum van publicatie in de Staatscourant. Dit heeft op 11 juni 2008 plaatsgevonden. Het besluit houdt in dat de eigenaren en zakelijk gerechtigden van de aangewezen per celen, de percelen en de daarop gevestigde beperkte zakelijke rechten eerst aan de gemeente Heiloo te koop moeten aanbieden, als zij deze willen verkopen. De aanwijzing geldt voor onbepaalde tijd tot het moment dat de toekomstige bestemming is gereali seerd. Bezwaar Bent u belanghebbende, dan kunt u tot 24 juli 2008 gemotiveerd bezwaar maken tegen het besluit van de gemeenteraad (als gevolg van de Algemene wet bestuursrecht). Uw bezwaarschrift moet u ondertekenen en moet het volgende bevatten: De naam en het adres van de indiener De dagtekening Een omschrijving van het besluit waartegen het bezwaar is gericht De gronden van bezwaar Uw bezwaarschrift richt u aan de gemeenteraad van Heiloo, Postbus 1 1850 AA Heiloo. Heeft u als belang hebbende een bezwaarschrift inge diend, dan kunt u in spoedeisende Door het college van burgemeester en wethouders is een uitritvergurining ver leend voor Kerkelaan 36, uitrit aan de Vinkenlaan (verzending: 9 juni 2008). Ter inzage De uitritvergunningen met de bijhoren de stukken liggen vanaf 18 juni 2008 gedurende zes weken na verzending ter inzage in het gemeentehuis bij de publieksbalie Bouwen en Wonen. Openingstijden zijn van maandag tot en met vrijdag tussen 08.00 en 12.30 uur en iedere maandagavond tussen 18.00 en 20.00 uur. Indienen van bezwaar Als u het niet eens bent met het besluit tot het verlenen van de bovengenoem de uitritvergunning dan kunt u hierte gen binnen zes weken na verzending van het besluit een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij burgemees ter en wethouders van Heiloo, Postbus 1, 1850 AA Heiloo. Een bezwaarschrift heeft geen schor sende werking. Indien er sprake is van een spoedeisend belang kunt u, nadat u een bezwaarschrift heeft ingediend, tevens om een voorlopige voorziening (schorsing) vragen bij de voorzienin- genrechter van de rechtbank te Alkmaar, Postbus 251, 1800 BG Alkmaar. Indien u van de laatstge noemde mogelijkheid gebruik maakt, bent u griffierecht verschuldigd. Procedure Wanneer deze vergunning gereed is krijgt de aanvrager van de uitrit bericht van de afdeling Ingenieursbureau over de kosten. Pas nadat de kosten zijn voldaan en de vergunning is verstrekt, verzorgt deze afdeling het maken van de uitrit. Meer informatie Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Kok van de afdeling Ingenieursbureau, telefoon nummer 072 535 67 68. Geboren Fenne A.E. d.v. G.J.J. Beentjes en E. van Veen Niam z.v. K. Meulenbeld en B.M.M. Boekei Logan J. d.v. S.C. Roszbach en M. Reuver Daan z.v. R.G. Kamping en L. D'Hanis Ilse d.v. J.J. Jansen en S.l. Bos Elders geboren Finn z.v. R.J. Morsch en A.P. Boere Huwelijksaangiften aangiften gereg. partnerschap B.J. Kuijper en H.M. Zoeter B. van der Laan en S. Stroet P. Br4cher en E.G. van der Lugt A.P. Tijssens en A.C.M. Hoogzaad Huwelijken gereg. partnerschappen J.C.F. Ruhl en M. Suurhoff J.C. Stork en C.B. van der Woude D. Best en E.E. Blankesteijn R.H.J. Zwaga en K. Adrichem Overleden K. Roest Elders overleden B.M. Kuipers A. Schoen L.M. Margadant foto: archief de Uitkijkpost van 4 daagse, Mario Sacksioni Loket Maatschappelijke Ondersteuning in Trefpunt dicht Wie vragen heeft over welzijn en zprg kan dagelijks terecht bij het loket Maatschappelijke Ondersteuning in het gemeentehuis. Als extra service startte de gemeente vorig jaar een proef in het Trefpunt met een tweede loket. Nu, na een jaar, blijkt dat maar heel weinig mensen het loket bezoeken. Daarom heeft de gemeente besldten om vanaf 1 juli 2008 het loket in het Trefpunt te sluiten. Het loket in het gemeentehuis blijft gewoon open. U kunt op werkda gen tussen 8.00 en 12.30 uur langsko men in het gemeentehuis of tussen 8.00 en 16.30 uur bellen met telefoon nummer 072 535 67 00. Meer dan drieduizend wandelaars komen op vrijdag 20 juni door Heiloo in het kader van de Wandelvierdaagse Alkmaar. Op 'de dag van Heiloo' komen de 7,5 kilometer, de 15 en de 25 kilometer door het dorp. De gemeente Heiloo steunt de vierdaagse en wil de wandelaars graag een feestelijk onthaal geven. Daarom geeft wethouder Rob Opdam vrijdagmor gen het startschot voor de 25 kilometer en zijn er festiviteiten rond het Looplein en het Stationsplein. Wat is er te doen? Op en rond winkelhof 't Loo finishen de wandelaars van de 7,5 kilometer en komen de wandelaars van de 15 en 25 kilometer stempelen. De 25 kilome ter komt ook langs het Stationsplein. Rond het Loo en het Stationsplein zul len de winkeliers de wandelaars feestelijk onthalen. Er is muziek, gelegen heid om iets te eten en drinken en er Staan kraampjes. Speciaal voor de vierdaagse zijn twee historische gebouwen in Heiloo open voor het wande lend publiek. De kapel van Onze Lieve Vrouw ter Nood is geopend op 20 juni en vrijwilligers staan langs de route om wandelaars uitleg te geven over de kapel en wat te drinken aan te bieden. Op het Looplein is het Witte Kerkje geopend voor publiek. De route Het Looplein is aanstaande vrijdag afgezet voor autoverkeer. Verder wor den er geen andere wegen afgezet. Ook zullen verkeersregelaars op druk ke kruispunten het verkeer regelen. Houdt u op de volgende wegen reke ning met passerende wandelaars tussen 9 en 17 uur: 7,5 km: Vanaf het DSB-stadion naar de Blinkenlaan, Curtiuslaan, van Foreestlaan, Jan Ruslaan Rector Frederiklaan van Foreestlaan, Jan Ruslaan, Zanderslootweg, Schuinelaan (bospad in), Kerkelaan, Holleweg, van de Veldenstraat, Heerenweg, Winkelhof 't Loo. De wandelaars worden vanaf de Loet per bus naar het DSB-stadion terug gebracht 15 km: De Blinkenlaan, Curtiuslaan, van Foreestlaan, Jan Ruslaan Rector Frederiklaan van Foreestlaan, Jan Ruslaan, Zanderslootweg, Schuinelaan (bospad in), Westerweg, Stetlaan langs Belieslaan, Spillaan, Ringweg, Van Vladerackenlaan, Westerweg, Schuine Hondsbosschelaan, Holleweg, Heerenweg, Winkelhof 't Loo, Heerenweg, Kerkelaan, einde rechtsaf Nijenburgerweg, terug naar het DSB-stadion. 25 km: komt via de Kapelweg Heiloo binnen, dan naar de Runxputteweg, Hoogeweg, Heerenweg, Stationscentrum, Rotonde rechtdoor via Heerenweg, Plein Winkelhof 't Loo, Heerenweg, Kerkelaan, einde rechtsaf Nijenburgerweg, terug naar het DSB-stadion. Meer informatie Wilt u meer weten over de vierdaagse? Kijk op www.heiloo.nl of www.wan- delvierdaagsealkmaar.nl of bel met mevrouw C. Töering van de gemeente Heiloo, telefoonnummer 072 535 67 35. www.heiloo.nl

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 17