Buurtbus Ontmoetingen Keer op Keer deelt weer recordbedrag uit aan goede doelen H E I L O O wildkamp.nl 28 Al weer stakende chauffeurs en California Dreaming Korenspektakel 'The Best of 12' 25.000 technische artikelen Uit voorraad leverbaar Professioneel advies Optimale service Verstand van techniek T 088 - 22 88 000 UITKIJKPOST 25 JUNI 2008 We hebben weer een heerlijke vakantie met goed weer gehad. Daarvoor moesten we wel naar Zuid Spanje. Op de heenreis door Luxemburg en de Auvergne in Frankrijk moest ik 's morgens nog krabben wegens nachtvorst, maar eenmaal in Zuid Frankrijk werd het zonnig en warm. Barcelona was prachtig. Even voorbij Cartagena, ook een mooie stad, vonden we aan de golf van Mazarrón een heerlijk dorpje met de mooie naam Isla Plana. De terrascamping met prachtig uitzicht is in mei een waar paradijsje met bloeiende koriander, bougainville en zelfs driemeterhoge bloeiende cactussen. Maar het zwembad was de voornaamste reden dat we er ruim vier weken gebleven zijn. Dat binnen- en bui tenbad was echt uniek, want waar maak je het mee, dat ze het iedere dag verversen met warm zeewater uit thermale bronnen? Normaal ben ik geen fanatieke zwemmer, maar daar ging ik drie keer x per dag. Het zal wel toeval zijn, maar toch is het raar dat ik vorig jaar na mijn vakantie te maken kreeg met sta kende buschauffeurs en nu wéér Alle chauffeurs van Connexxion sta ken voor een betere CAO en daardoor ligt net als vorig jaar het hele streekvervoer plat. Gelukkig hebben de passagiers van de buurtbus daar nooit last van, want wij staken nooit! Mijn eerste klant was mevrouw Van Velzen die wegens het mooie weer met haar rollator in Egmond had gewandeld. Ze was al vroeg op pad gegaan, maar had de pech, dat mijn voor ganger haar eerder had laten staan, wegens een vervelend misverstand. Gelukkig was haar aanvankelijke kwaadheid nu verdwenen en ze genoot van de rit en wilde graag meewerken aan een verhaaltje met foto voor de Uitkijkpost. Ze reist trouwens regelmatig met de buurt bus en ze vindt het grandioos! Vlak voor het vertrek uit Egmond stap pen nog 2 dames in die tot het laat ste moment op het terrasje bleven zitten. Het zijn Trudie Prins en Miep Marcuse uit de Woonheuvel in Heiloo. Mevrouw Marcuse heeft 43 jaar in Californië gewoond en sinds 5 jaar woont ze weer in Nederland, maar dat valt haar niet mee, omdat het weer hier niet zo mooi is als daar. Gelukkig zit ze niet bij de pak ken neer en is altijd voor een uitje te porren. Ze is gek met de buurt bus en gaat 4 keer per week naar het strand. De halte voor de deur van de Woonheuvel is natuurlijk heerlijk en ze geniet iedere keer weer van de gezellige ritjes. (Tekst en foto: Tim van der Lans) HEILOO - Keer op Keer, kring loop voor het goede doel te Heiloo keert deze zomer bijna E 40.000,- uit aan weer hele mooie goede doelen. Margriet: ,,We zijn bijzonder blij dat we dit jaar hoofdsponsor kun nen zijn van Dolfinn Rocks. We kun nen Dolfmn ondersteunen met een bedrag van 6000,-. Het evene ment gaat 23 augustus plaatsvinden in 't Loo. De rest van de goede doe len die we dit keer mogen onder steunen zijn: Stichting Abaraka, krijgt €3000,- voor diverse appara tuur voor een kliniek in de binnen landen van Gambia. Stichting CLUJ Roemenië krijgt ook 3000,- voor een school in Bethania in Roemenië. 3000,- gaat er naar Stichting Helping Hand Moldavia. Het geld gaat naar een internaat voor 155 zwak begaafde kinderen. Stichting Karibu Tanzania krijgt ook 3000,- voor een middelbare school voor meisjes in zuidwest Tanzania. Stichting Child Support Ghana voor het opbouwen van hulpprojecten voor kinderen en jon geren in de Upper West Region van Ghana: 3000,-. Ook 3000,- gaat er naar Jantina Bijpost voor muziektherapie voor ex-kindsolda ten in Noord-Oeganda. Er gaat 3000,- naar de Stichting Rafiki Kenia voor een dokterspost in Maknogenii in Kenia. De Stichting Salesian Institute krijgt 3000,- voor het opzetten van groentetui nen voor straatkinderen in Kaapstad. 3000,- gaat naar de Stichting Sadisa Bakweno voor onder andere kook-opleidingen voor vrouwen in Kongo. Tevens hel pen ze met het verstrekken van micro kredieten. De Stichting Butkit Lawang krijgt ook 3000,- voor het oprichten van een kinder tehuis in Bukit Lawang in Indonesië. Er gaat 1000,- naar de terminale zorg in Santpoort. 500,- naar de Stichting Aquero, 500,- naar Kevin Croon, en 500,- naar het Antoni van Leeuwenhoek zie kenhuis voor de ontspanningsruim te. Margriet: ,,Het was ons weer een groot genoegen om te mogen hel pen. De vrijwilligers hebben zich weer in het zweet gewerkt!" Dinsdag en donderdag van 10.00 tot 15.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 14.00 uur, tel. 072-5325962. Tijdens de openingstijden kunt u uw bruikbare spullen inleveren. REGIO - Voor de derde keer op rij organiseert Jasper Teule, leider en oprichter van de popkoren Heiloo, de Koog, Schagen en de Waerdse Tempel een fantastisch koorspektakel in Heerhugowaard. 'The Best of 12' staat in het teken van de absolute hoogtepunten van het 12-jarig bestaan van de vier popkoren van Teule. De stukken die gezongen worden varieren van een Fins schreeuwkoor tot een gospel van Raymond van het Groenewoud, prachtige ballads van onder andere Billy Paul en The Beatles, schitterende klassie kers van Electric Light Orchestra en Queen, het dak eraf met A Brand New Day van The Wiz en Cool and the Gang, ruige rock van Alanis Morisette, dampende blues met the Blues Brothers en last but not least een spetterende medley van Marco Borsato. Het publiek zal zich geen moment ver velen. Het speciaal voor deze gelegenheid samengevoegde koor telt ongeveer tweehonderd zan gers en zangeressen. Van jong tot oud en van beginnende enthousia stelingen tot ervaren talenten. Teule laat zich vooral inspireren door een niet voor de hand liggen de mix van stukken zoals: Tibetaanse mantra's, Finse schreeuwkoren, rauwe rock, close harmony, mooie popliedjes en gospel. Ieder half jaar werkt hij met zijn koren naar een uitvoering toe waarbij hij experimenteert met verschillende professionele musici, amateurgroepen en bekende Nederlandse zangers/essen als speciale gasten. The Best of 12 vindt op 27 juni plaats in De Waerdse Tempel in Heerhugowaard. Kaartverkoop aan de kassa van de Waerdse Tempel op de avond zelf.- Gardena® bloembakken beregeningsset Handzwengelpomp met wandflens Pvc-vijverfolie Afvoerleidingsystemen Aanvoerleidingsystemen Slangen koppelingen Beregening Pompen Elektra Sanitair Verwarming Bouwproducten Agro&Tuin Persoonlijke bescherming

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 28