Met z'n a en er Ontcijfer de rebus en win gratis entree! Voordeel op website www.slagharen.com Yellowstone Chalets in Slagharen H E I L 0 0 In de zomervakantie 's avonds langer avontuur Thematisering in Slagharen Slagharen Celebration Show Zowel voor een dag uit als voor een meerdaags verblijf biedt de website van Attractie- Vakantiepark Slagharen veel voordeel. 3 0 JULI 200 UITKIJKPOST Eind april zijn in Attractie Vakantiepark Slagharen de nieuwe Yellowstone Chalets in gebruik genomen. Voor alle vakantiegasten is de toegang tot het attractiepark, alle shows, de familie avonden en de zwembaden gratis, ook op de aankomst en vertrekdag. Deze nieuwe chalets bieden plaats aan vier personen. De Yellowstone. Chalets hebben twee ruime slaapkamers met elk twee éénpersoons box-spring bedden, badkamer met douche, toilet, een goed uitgeruste keuken, ruime woon- eetkamer, Flatscreen TV en terras. Kijk voor leuke aanbiedingen op www.slagharen.com Ook voor bedrijfsfeesten, productpresentaties en grootschalige evene menten is Attractie- Vakantiepark Slagharen het juiste adres! Attractie- Vakantiepark Slagharen organiseert arrangementen op maat voor alle soorten groepen vanaf 15 personen tot grootschalige evenementen voor vele duizenden bezoekers. Van dagtrips tot meerdaagse arrangementen. De speciale VIP zaal is uitermate geschikt voor zakelijke presentaties en in de restaurants kan er in groepsverband tot 1500 personen heerlijk gedi neerd en gefeest worden! Neem voor meer infor matie of het aanvragen van een offerte contact op met de afdeling Groepen Events: Tel. 0523 - 68 22 00 of groepsservice@slagharen.com Gedurende het hoogseizoen van 13 juli tot 24 augustus is Attractiepark Slagharen geopend van 10.00 uur tot 19.00 uur. Dat betekent langer genieten van alle attracties, zwembaden, shows, voorstellingen en optredens. Zet het in je agenda en kom óók in de zomermaanden naar Slagharen! Attractie- Vakantiepark Slagharen houdt in samenwerking met deze krant een rebus voor kinderen tot en met 12 jaar. Er zijn tien speciale toegangskaarten te winnen. De winnaars kunnen, samen met drie familieleden of vrienden, een hele dag gratis gebruik maken van alle attracties, voorstellingen, optredens en zwembaden welke Attractie- Vakantiepark Slagharen te bieden heeft. Zelfs de Circusvoorstellingen zijn inbegrepen. Wat moet je doen om te kunnen winnen? Heel simpel, je bekijkt de rebus eerst heel goed. Probeer van de plaatjes en de aanwijzingen een tekst te maken. Weetje de tekst, schrijf het dan op een mooie kaart of tekening voorzien van je naam, adres en leeftijd en stuur jouw antwoord binnen twee weken naar de redactie van deze krant. De prijswinnaars worden bin nenkort bekend gemaakt. Ook Attractie- Vakantiepark Slagharen staat niet stil, daarom is er een thematisering doorgevoerd. Laat je doormiddel van spetterende (zomer)shows meevoeren in het Mardi Gras-thema en waan je in het swingende New Orleans van yroeger! Of voel je meer voor het thema Jules Verne? Met waterige attracties als de Octopus en Ocean of Darkness? Of heb je meer met de pionierskant van Jules Verne? Ga dan op ontdekkingsreis en gedraag je als een echte science fiction fan en leef je uit in bijvoorbeeld de Apollo! Ben je toch meer een dap pere krijger in een National Park? Huur dan een Yellow stone Chalet. Kijk uit voor de beren! Ga daarna lekker los in het Mexicaanse thema bij Los Sombreros, El Mercado of Hermanos Gonzales. Natuurlijk zijn de aloude thema's Wildwest en Indians bewaard gebleven. Dus je kunt je nog steeds prima vermaken in attracties als Ripsaw Falls, Mine Train en Tomahawk! Attractie- Vakantiepark Slagharen viert dit jaar zijn 45-jarig jubileum en dat mag natuurlijk niet onopgemerkt voorbij gaan. Met een spetterende, nieuwe Slagharen Celebration Show neemt Attractie- Vakantiepark Slagharen je mee op reis door het verleden, het woeste Wilde Westen, langs de Indianen en door het oude en swingende New Orleans. Stap in deze tijdmachine en beleef de tijd van je leven. De show wordt tijdens schoolvakanties en weekenden drie maal per dag opgevoerd om 13.00 uur, 14.00 uur en 15.00 uur in het Circus/Showtheater. je op de site kiest voor Attractiepark Slagharen, kun je bij Online Tickets entreekaarten met een korting van 3 euro op de normale entreeprijs bestel len! Dus pakje voordeel! Wil je telkens op de hoogte blijven van al het nieuws uit Slagharen dan kun je je ook aanmelden voor de Nieuwsbrief. Via de website kan iedereen profiteren van voordelige vakantie- arrangementen of last minute aanbiedingen voor een meerdaags verblijf in een wigwam, vakantie huisje, chalet of een plaats op de gezinscamping. Wil je gewoon een dagje naar Slagharen en profi teren van veel voordeel, dan kan dat ook. Wanneer

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 8