Maternity collectie Marlies Maternity collectie Marlies Dekkers bij Isabeau De Heerenslager sluit haar deuren Groot kinderplein op het Stationsplein Meer mode bij Huset Design H E I L O O gelezen worden 11 Voorleeshalfuurtje in Bibliotheek Heiloo KERK DIENSTEN INGEZONDEN MEDEDELING Cursus Italiaans voor beginners in Heiloo INGEZONDEN MEDEDELING DIERENBESCHERMING UITKIJKPOST 13 AUGUSTUS 200 HEILOO - In de schoolvakanties English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 prh (17.00 uur), families welcome, Sunday Protestantse Gemeente Heiloo, Ter Coulsterkerk Zondag 10.00 uur: voorganger ds F.J. van der Wind. HEILOO - Op 4 augustus jongstleden heeft Marlies Dekkers opnieuw de felbegeerde en prestigieuze CILA Award heeft gewonnen in het Waldorf Astoria hotel in New York City. Vorig jaar werd Marlies bekroond in de cate gorie Best Fashion Lingerie en dit jaar in de categorie Best Maternity! Contours magazine, het grootste lingerie vakblad van Amerika, presen teerde de derde editie van het jaarlijkse Contours International Lingerie Award tijdens de Intimate Apparel Market Week. De jury was enorm positief verrast door de innovatieve stijl van de maternity lingerie van Marlies Dekkers. De winnende 'starlet maternity bra' werd geroemd om de perfecte combinatie van een zeer comfortabele fit met een fashionable look. Uitermate geschikt voor moeders over de hele wereld! Opnieuw werd Marlies Dekkers bekroond voor haar creativiteit en innovativiteit op een internationaal niveau. De nieuwe undressed maternity collectie zal in sep tember aan de consument geïntroduceerd worden. Isabeau Bodyfashion aan het Stationsplein in Heiloo zal deze winnende 'starlet maternity bra' in haar collectie opnemen, net als de nieuwste lingeriecollectie van Marlies Dekkers. Isabeau Bodyfashion, Stationsplein 98, Heiloo, tel. 072-5323263. HEILOO - Vanaf 1 september telt Heiloo een slagerij minder. De Heerenslager, sinds 1977 aan de Heerenweg gevestigd, sluit na 31 jaar haar deuren voorgoed. Slager Ruud Schipper gaat na vijftig jaar in het slagersvak met pensioen, terwijl dochter Odette minder uren wil gaan werken en dit zonder hulp van haar vader niet ziet gebeuren. Odette: ,,We hebben het vak altijd met veel plezier uitgeoefend en zullen onze trouwe klanten zeker gaan missen. De Heerenslager is de enige slagerij in Heiloo, die scharrelvlees ver koopt. De echte liefhebbers hiervan zullen moeten uitwijken naar Alkmaar of Castricum. Helaas is er weinig animo voor een overname van de zaak, zodat de slagerij helemaal stopt. Ook Traiteur Odette, waarmee we in 1995 begonnen, zal verdwijnen. Mensen, die hier regelmatig gebruik van maken, hebben we een alternatief aangeboden." Foto: Caroiien Breed HEILOO - Op zaterdag 6 september wordt van 10.00 tot 16.00 uur een grote speelgoedmarkt gehouden op het Stationsplein. De ondernemers van het Stationscentrum stellen ruimte beschikbaar van twéé bij twee meter per kind, waardoor die dag ruim 200 kinderen de mogelijkheid krijgen om hun speelgoed onderling te kopen en verkopen. Ben je tussen de 5 en 12 jaar en heb je een hoop speelgoed waar je niet meer mee speelt? Verzamel dan alles, regel bij je moeder een kleed, zorg dat je vader alles in de bakfiets doet en kom naar het 'Grote Kinderplein'! Meld je daarvoor wel eerst even aan via het inschrijfformulier, verkrijgbaar bij alle winkels met de raam posten En ben je jonger dan 4 jaar, dan kun je je vermaken op een van de drie springkussens die er zijn. Of je laat je mooi schminken. Tussendoor zingt het coolste kinderkoor van Heiloo, de Koele Kikkers, de sterren van de hemel. Maar ook jij mag lekker hard mee zingen met üedjes die je kent. Echt optreden op een podium, met microfoon. Wie durft? Verder kun je een ijsje eten bij de ijssalon, maar ook een zak popcorn halen of een lekkere suiker spin. De leukste hond van Heiloo Als je een hond hebt, kun je met hem of haar meedoen aan de verkiezing van 'Leukste Hond van Heiloo'. Je mag je hondje meenemen en laten keu ren. Het maakt niet uit of het een rashond of een kruising is. Iedereen krijgt een keuringsverslag mee van een van de keurmeesters van de Kynologenclub West-Friesland. Aan het einde van de middag worden de tien leukste honden terugverwacht voor een eindkeuring en wordt 'De leukste hond van Heiloo' uitgekozen. Er wordt gekeken naar: vrolijkheid/karakter van de hond, het uiterlijk van de hond, verzorging/gezondheid en de combi natie baas/hond. HEILOO - In de schoolvakanties van de basisscholen was er geen voorleeshalfuurtje in Bibliotheek Heiloo. Nu de zomervakantie ten einde is, wordt er weer iedere woensdag vanaf 16.00 uur voorge lezen. Het voorlezen vindt dus plaats tijdens de openingstijden van de bibliotheek. Het is daardoor ook mogelijk om een deel van het voorlezen bij te wonen. Er wordt iedere week voorgelezen uit pren tenboeken, speciaal voor kinderen van 4 tot 7 jaar. HEILOO - Vanaf september gaat ook in Heiloo een cursus Italiaans voor beginners van start. Deze cursus helpt u, in 24 lessen vol gens een vertrouwde methode, de taal te beheersen. Bovendien zult u tussen de lessen door ook de Italiaanse cultuur en keuken leren kennen. U wordt begeleid door Ylenia Borsato, een enthousiaste moedertong lerares die 'supermo- tiverend' is. Voor meer informatie kunt u de informatieavond bezoe ken op maandag 25 augustus om 19.00 uur in het Open Huis in 't Loo. De docente Ylenia Borsato is te op tel. 06-15677390 of per e- mail: ylenia@itahaansekok.nl. co OL> Q2 (O Protestantse Gemeente Limmen Zondag 10.00 uur ds. Brokerhof uit Anna Paulowna. GGZ Willibrorduskapel Zondag 10.00 uur Dienste van Schrift en Tafel, mmv Zomerzingen, voor ganger ds. Marius Braamse. Willibrorduskerk Zaterdag 19.00 uur: eucharistievie ring met Dameskoor, voorganger N. Knol. Zondag 10.00 uur: eucharistieviering met herenkoor, voorganger H. Helsloot. Bezichtiging Witte Kerk Woensdag 20 augustus, 11.00 tot 16.00 uur. Orgelbespeling, 12.00 tot 13.00 uur, Frans Visser. OL Vrouw ter Nood www.onzelievevrouwternood.nl tel. 072-5051288. Donderdag 12.00 uur Eucharistieviering, Vrijdag Hoogfeest Maria ten Hemelopneming, 12.00 uur Plechtige Eucharistieviering, voor ganger onder voorbehoud, mgr. J. Punt, mmv Gemengd koor Apolstelkerk te Beverwijk. Zaterdag 12.00 uur Eucharistieviering. H. Comeliuskerk Limmen Zaterdag 19.00 uur: Woord- en Communieviering met Liturgisch Koor, voorganger J. Oiling. Zondag 09.15 uur Eucharistieviering met Gemengd Koor, voorganger H. Helsloot. Evangelie Gemeente Heiloo Elke zondag 10.00 uur aan Het Veld IHeiloo. Voor kinderen is er een aparte dienst. Info: 06-14121138. HEILOO - Bij Huset Design in het Stationscentrum vindt u Scandinavisch Design, waarbij een groot aandeel van Deense ontwerpers, op het gebied van meubelen, woon- en keukenaccessoires, tafeldecoratie en modeacces soires. Deens Design is een begrip in de wereld van industrieel ontwerpers. Het onderscheidt zich door eenvoud, elegantie en functionaliteit. Ook bij Deense kledingontwerpers ziet men deze kenmerken terug. Huset Design breidt haar collectie dan ook uit met dames- en kindermode van bekende Deense merken. Zoals de kleurrijke, vrouwelijke en betaalbare dameskledinglijn van Lysgaard. En de kinderkleding van Freoli en Mini a Ttire; schattig, cool en sterk. Binnenkort hangt ook de nieuwe herfst- en wintercollectie van Danefae, Holly's en Karmameju (comfortwear voor uit en thuis) in de rekken. De Zweedse sieraden van Silke, vervaardigd van natuurlijke materialen, zoals zijde en zoetwaterparels, maken het geheel af. Over twee weken vertrekken de dames Kristine en Margret van Huset Design naar de beurs in Herning (Denemarken). Speurend naar mooi vorm gegeven gebruiksvoorwerpen voor de nieuwe collectie van Huset Design, die ook heel geschikt zijn als originele relatiegeschenken. Zie ook WWW.huset-design.nl. Foto: Caroiien Breed English Church Heiloo Ter Coulsterkerk. English speaking service every Sunday at 5 pm (17.00 uur), families welcome, Sunday school and crèche facilities. Info: 072- 5325720. Aglow Nederland, afd. Heiloo Interkerkelijke wereldwijde organisa tie voor en door vrouwen. Iedere derde dinsdag van de maand (behal ve juli en augustus) bijeenkomst om 09.30 uur in het Open Huis, tegen over de Witte Kerk, 't Loo 22. Info: 072-5335455. Kerkdiensten Egmond Sint Adelbert Egmond-Binnen Zaterdag 19.15 uur: communievie ring. OLV Onbevl. Ontvangen Egm. Zee Vrijdag 19.00 uur Eucharistieviering Maria Hemelvaart. Zondag 10.00 uur Eucharistieviering met st. Caecilia. H. Marg. Maria Alacoque Egm. Hoef Zaterdag 19.00 uur: Eucharistieviering met Samenzang. Zondag 10.00 uur Communieviering met Soli Deo Gloria. H.Agnes Egmond aan Zee Geen opgave ontvangen Protestanse Gemeente Egmond Egmond aan Zee, zondag 10.00 uur: voorganger ds S.H. Ossewaarde. Evangelische Kringgemeente Vriendschap Alkmaar Elke zondag 10.00 uur: voorganger Folko van Starkenburg. Tevens zon dagsschool. Gebouw Wijkwaard Muiderwaard 242, Alkmaar, 072- 7510700/ www. ekvr iendschapnl St. Jacobus de Meerdere Akersloot Zaterdag 19.00 uur: geen viering. Zondag 10.00 uur: Communieviering met solisten, voorganger J. Oiling. Dierenbescherming, afd. Alkmaar e.o. De Loet 5, Heiloo, tel. 5150071, e-mail: info@dierenbeschermingnhn.nl, www. dierenbeschermingnhnnl Vogel-/ egelopvang De Strandloper: 0226-343495 Landelijk Meidnummer Dierenmishandeling, tel. 0900- 2021210 (E 0,10/min). Stichting Knaagdierencentrum Heiloo De Loet 3, tel. 5090234, e- mail: info@knaagdierencentrum.nl, internet: www.knaagdierencentrum.nl Stichting Zwerfdier: 072-5612482 Dierentehuis Alkmaar e.o. Bergerweg 185, Alkmaar, teh 5114861, fax 5124732. Geopend: ma t/m vr 14.00-17.00 uur, za 12.00-16.00 uur. E-mail: asielalk@xs4all.nl, internet: www.dierentehuisalkmaar.nl Kids for Animals, 072-5336180 Stichting Vissenbescherming, A.J. Dekker, tel. 5332879, e-mail: info@vissenbescherming.nl, internet: www.vissenbescherming.nl Dierenambulance Noord- Kennemerland Alexander Flemingstraat 35, Alkmaar, tel. 5150085, fax 5152701. Alarm nummer: tel. 5150173 (24-uursdienst). Dierenbescherming meidnummer misstanden jacht: 072-5323411 Gevonden Forse wildkleurcyperse ongec. kater, grote witte bef, witte buik, witte tenen, dunne staart. Groenelaan, Heiloo. Forse gec. grijscyperse gemarmerde kater, witte snor, kin, bef, voor witte sokjes en achter witte kniekousen, Haesackerlaan, Heiloo. Vermist Grijscyperse gec. kater, witte snoet, bef, poten en onderkant, gechipt, 2 jr, Nasu, Plantraam Limmen. Cyperse gec. kater, 4 witte voetjes, 6 jr, Aap, Ypersteinerlaan Heiloo. Informatie vermiste en gevonden dieren: Heiloo, Limmen en Akersloot: Hella Dekker: 072-5332879. Castricum: Ria Dol, 0251-658504.

Uitkijkpost : nieuwsblad voor Heiloo e.o. | 2008 | | pagina 11